Artykuły do tagu: Zarzuty

Wszyscy kierowcy usłyszą zarzuty?
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie rozważa postawienie zarzutów wszystkim uczestnikom karamboli, do których doszło w zeszłym tygodniu na autostradzie A1. Zderzyło się tam 76 pojazdów.
Pobicie ze skutkiem śmiertelnym przy Cisowej w Piotrkowie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który śmiertelnie pobił swojego znajomego. Do zdarzenia doszło przy ulicy Cisowej w Piotrkowie. Poszło o pieniądze. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala, gdzie w niedzielę 22 maja zmarł.
73-letni Henryk S. obnażał się przed dziewczynkami. Prokurator stawia zarzuty
Zatrzymany w środę mężczyzna podejrzewany o nakłanianie dzieci do seksu to 73-letni Henryk S., mieszkaniec Inowrocławia. Usłyszał już zarzuty prokuratora.
Przywłaszczył kruszywo warte ponad 1 mln zł? Prezes kopalni usłyszał zarzuty
Przywłaszczenie kruszywa wartego ponad milion złotych to zarzut, który Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim przedstawiła inwestorowi związanemu z kopalnią w sulejowskich Wapiennikach. To przełom w ciągnącej się od kilku lat sprawie.
Są zarzuty dla właściciela starej octowni
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie przedstawiła zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci Dariuszowi S., właścicielowi budynku starej octowni, w którym doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku.
Będą zarzuty dla księdza Bochyńskiego?
Opinia biegłego, którego powołał prokurator przesądzi, czy w sprawie zniszczenia polichromii w kościele u Panien w Piotrkowie zostaną komukolwiek przedstawione zarzuty.
Piotrkowska Prokuratura Okręgowa prowadzi postępowanie w sprawie rozbitej w tym tygodniu przez policję grupy specjalizującej się w kradzieżach aut, paliwa oraz elektronarzędzi. Mieszkańcy powiatów piotrkowskiego, bełchatowskiego i tomaszowskiego usłyszeli około 100 zarzutów kradzieży, kradzieży z włamaniem i paserstwa.
Prokuratura postawiła 5 zarzutów twórcy strony antykomor.pl. Robertowi F. prokurator prowadzący postępowanie przygotowawcze postawił zarzuty m.in. znieważenia prezydenta RP i marszałka sejmu RP.
27- letnia mieszkanka powiatu piotrkowskiego już usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami. Cztery pieski zostały ocalone dzięki reakcji świadka.
Jest orzeczenie Sądu Najwyższego w sprawie byłego radnego - Mariana Błaszczyńskiego. Sprawa swój finał znalazła wczoraj.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat