Artykuły do tagu: Zarzuty

Wszyscy kierowcy usłyszą zarzuty?
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie rozważa postawienie zarzutów wszystkim uczestnikom karamboli, do których doszło w zeszłym tygodniu na autostradzie A1. Zderzyło się tam 76 pojazdów.
Pobicie ze skutkiem śmiertelnym przy Cisowej w Piotrkowie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który śmiertelnie pobił swojego znajomego. Do zdarzenia doszło przy ulicy Cisowej w Piotrkowie. Poszło o pieniądze. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala, gdzie w niedzielę 22 maja zmarł.
73-letni Henryk S. obnażał się przed dziewczynkami. Prokurator stawia zarzuty
Zatrzymany w środę mężczyzna podejrzewany o nakłanianie dzieci do seksu to 73-letni Henryk S., mieszkaniec Inowrocławia. Usłyszał już zarzuty prokuratora.
Przywłaszczył kruszywo warte ponad 1 mln zł? Prezes kopalni usłyszał zarzuty
Przywłaszczenie kruszywa wartego ponad milion złotych to zarzut, który Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim przedstawiła inwestorowi związanemu z kopalnią w sulejowskich Wapiennikach. To przełom w ciągnącej się od kilku lat sprawie.
Są zarzuty dla właściciela starej octowni
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie przedstawiła zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci Dariuszowi S., właścicielowi budynku starej octowni, w którym doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku.
Będą zarzuty dla księdza Bochyńskiego?
Opinia biegłego, którego powołał prokurator przesądzi, czy w sprawie zniszczenia polichromii w kościele u Panien w Piotrkowie zostaną komukolwiek przedstawione zarzuty.
Piotrkowska Prokuratura Okręgowa prowadzi postępowanie w sprawie rozbitej w tym tygodniu przez policję grupy specjalizującej się w kradzieżach aut, paliwa oraz elektronarzędzi. Mieszkańcy powiatów piotrkowskiego, bełchatowskiego i tomaszowskiego usłyszeli około 100 zarzutów kradzieży, kradzieży z włamaniem i paserstwa.
Prokuratura postawiła 5 zarzutów twórcy strony antykomor.pl. Robertowi F. prokurator prowadzący postępowanie przygotowawcze postawił zarzuty m.in. znieważenia prezydenta RP i marszałka sejmu RP.
27- letnia mieszkanka powiatu piotrkowskiego już usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami. Cztery pieski zostały ocalone dzięki reakcji świadka.
Jest orzeczenie Sądu Najwyższego w sprawie byłego radnego - Mariana Błaszczyńskiego. Sprawa swój finał znalazła wczoraj.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc