Artykuły do tagu: Zaklad

Powstaną Moszczenickie Tereny Inwestycyjne
Gmina Moszczenica jako jedyna w województwie łódzkim otrzymała dofinansowanie 4,5 mln zł na uzbrojenie terenów inwestycyjnych z unijnego programu "Innowacja i konkurencyjna gospodarka". MTI powstaną w miejscu dawnych Zakładów Przemysłu Bawełnianego.
Absolwenci Haeringa odbierali dyplomy na Zamku
Na Zamku Królewskim odbyła się w czwartek uroczystość wręczenia dyplomów dla absolwentów Akademii Haeringa w zawodzie Technik Mechanik. W uroczystości uczestniczył właściciel firmy Haering Polska S.A. Jurgen Haering.
Kamieńsk: wzorowa segregacja
Jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwarzania odpadów w kraju, znajdujący się w Ruszczynie, w gminie Kamieńsk został rozbudowany o nowe instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów. Inwestycję zrealizowała spółka Amest.
Wybuch pieca w zakładzie produkcyjnym. Nie żyje jeden z pracowników
W środę (6 maja) na terenie zakładu produkcyjnego doszło do wybuchu pieca. Jeden z pracowników nie żyje.
W regionie powstanie najnowocześniejszy zakład
To będzie najnowocześniejszy Zakład Zagospodarowania Odpadów w naszym województwie. W miejscowości Ruszczyn w gminie Kamieńsk podpisano i wmurowano akt erekcyjny pod budowę zakładu.
Kamieńsk: Inwestycja za 40 milionów
Najnowocześniejszy zakład gospodarowania odpadami w województwie łódzkim powstanie w gminie Kamieńsk, a konkretnie przy składowisku odpadów w Kąsiu. Prace przy inwestycji wartej ponad 40 milionów złotych już się rozpoczęły.
11.02.2014 13:33
Mariusz T. już wolny
Prokuratura nie wszczęła śledztwa ws. materiałów znalezionych w celi Mariusza T. W związku z tym T. nie usłyszał zarzutów. W świetle prawa od 11 lutego jest wolnym człowiekiem.
Rozprawa ws. Trynkiewicza odroczona
Rzeszowski Sąd Okręgowy przyjął wnioski o przesłuchanie świadków. Rozprawa ws. uznania Trynkiewicza za osobę niebezpieczną, która powinna być izolowana, została odroczona do 3 marca.
Wszystko w rękach sędziego
Do sądu w Rzeszowie wpłynęła już opinia biegłych na temat Mariusza Trynkiewicza. Posłużyć ma ona do podjęcia decyzji, czy trafi on do specjalnego ośrodka zamkniętego. Biegli w opinii nie wnioskowali o dodatkową obserwację dla przestępcy.
Jest wniosek o uznanie Mariusza Trynkiewicza niebezpiecznym
Do rzeszowskiego sądu wpłynęło właśnie pismo dyrektora zakładu Karnego w Rzeszowie o uznanie mordercy z Piotrkowa za osobę z zaburzeniami psychicznymi stwarzającą zagrożenie dla innych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc