Artykuły do tagu: Zaklad

Niewidoczny przystanek w Bujnach ?
W Bujnach przy ulicy Piotrkowskiej stanął przystanek autobusowy, przy którym nie mogą zatrzymywać się pojazdy komunikacji miejskiej. Przystanek nie został wpisany do uchwały Rady Powiatu. Jest to duże utrudnienie dla mieszkańców wsi, m.in. dla rodziny Orszulaków, której członkowie apelowali o utworzenie tego przystanku, ze względu na niewidomego syna.
Powstaną Moszczenickie Tereny Inwestycyjne
Gmina Moszczenica jako jedyna w województwie łódzkim otrzymała dofinansowanie 4,5 mln zł na uzbrojenie terenów inwestycyjnych z unijnego programu "Innowacja i konkurencyjna gospodarka". MTI powstaną w miejscu dawnych Zakładów Przemysłu Bawełnianego.
Absolwenci Haeringa odbierali dyplomy na Zamku
Na Zamku Królewskim odbyła się w czwartek uroczystość wręczenia dyplomów dla absolwentów Akademii Haeringa w zawodzie Technik Mechanik. W uroczystości uczestniczył właściciel firmy Haering Polska S.A. Jurgen Haering.
Kamieńsk: wzorowa segregacja
Jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwarzania odpadów w kraju, znajdujący się w Ruszczynie, w gminie Kamieńsk został rozbudowany o nowe instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów. Inwestycję zrealizowała spółka Amest.
Wybuch pieca w zakładzie produkcyjnym. Nie żyje jeden z pracowników
W środę (6 maja) na terenie zakładu produkcyjnego doszło do wybuchu pieca. Jeden z pracowników nie żyje.
W regionie powstanie najnowocześniejszy zakład
To będzie najnowocześniejszy Zakład Zagospodarowania Odpadów w naszym województwie. W miejscowości Ruszczyn w gminie Kamieńsk podpisano i wmurowano akt erekcyjny pod budowę zakładu.
Kamieńsk: Inwestycja za 40 milionów
Najnowocześniejszy zakład gospodarowania odpadami w województwie łódzkim powstanie w gminie Kamieńsk, a konkretnie przy składowisku odpadów w Kąsiu. Prace przy inwestycji wartej ponad 40 milionów złotych już się rozpoczęły.
11.02.2014 13:33
Mariusz T. już wolny
Prokuratura nie wszczęła śledztwa ws. materiałów znalezionych w celi Mariusza T. W związku z tym T. nie usłyszał zarzutów. W świetle prawa od 11 lutego jest wolnym człowiekiem.
Rozprawa ws. Trynkiewicza odroczona
Rzeszowski Sąd Okręgowy przyjął wnioski o przesłuchanie świadków. Rozprawa ws. uznania Trynkiewicza za osobę niebezpieczną, która powinna być izolowana, została odroczona do 3 marca.
Wszystko w rękach sędziego
Do sądu w Rzeszowie wpłynęła już opinia biegłych na temat Mariusza Trynkiewicza. Posłużyć ma ona do podjęcia decyzji, czy trafi on do specjalnego ośrodka zamkniętego. Biegli w opinii nie wnioskowali o dodatkową obserwację dla przestępcy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat