Artykuły do tagu: Wystawa

Podwójny wernisaż w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza w piątek 19 stycznia do Galeria ODA przy ul. Sieradzkiej 8 na otwarcie dwóch wystaw: malarstwa Anny Kunki-Kawełczyk zatytułowanej „Malarstwo” i Artura Winiarskiego „Radiacja supremy”.
09.01.2018 08:59
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza w czwartek 18 stycznia na wernisaż wystawy fotograficznej Marcina Wężyka "Kolekcja zimowa". Początek o godzinie 17.00.
Wystawa prac graficznych uczennic z ZSP 6
W Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie odbył się wernisaż prac graficznych młodych twórczyń z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie.
Tkanina artystyczna, grafika i rysunek
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy Janiny Tworek-Pierzgalskiej „Tkanina artystyczna, grafika i rysunek” - 5 stycznia, godz. 19.00, Galeria ODA, ul. Dąbrowskiego 5.
O roli Piotrkowa Trybunalskiego w dziejach polskiej państwowości. Muzeum zaprasza!
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do oglądania stałej wystawy „Rola Piotrkowa Trybunalskiego w dziejach państwa polskiego". Ekspozycja odnosi się do kilkusetletniej historii Piotrkowa, a jej celem jest przybliżenie bogatych i fascynujących dziejów miasta – niegdyś jednego z ważniejszych ośrodków politycznych Rzeczypospolitej.
Terytorium Piotra Mastalerza
Wystawę tkanin i form przestrzennych Piotra Mastalerza „Terytorium” można będzie oglądać w Galerii „U Panien” od 17 grudnia do 17 stycznia.
Południowa Afryka na fotografiach
Od niedzieli do końca grudnia Galeria „Śnieżne Krużganki” zaprasza do oglądania wystawy fotografii „Obrazki z południa z Afryki” autorstwa Joanny Kulikowskiej, Sławomira Malinowskiego, Stanisława Opacha i Janusza Witka.
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy Magdaleny Lary „Orzeł, Matka, Jabłko, Krzyż…”
Hodowcy prezentują najlepsze okazy
40 wystawców uczestniczy w wystawie gołębi rasowych, która odbywa się w ten weekend w Moszczenicy. W hali sportowej przy ul. Spacerowej można podziwiać około 30 ras tych ptaków.
Rasowe gołębie po raz trzeci w Moszczenicy
Wystawa gołębi rasowych odbędzie się w weekend, 2-3 grudnia, w hali sportowej w Moszczenicy. To już trzecia edycja imprezy dedykowanej miłośnikom ptactwa.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc