Artykuły do tagu: Wystawa

Kilkaset psów w jednym miejscu
Takiej wystawy już dawno w Piotrkowie nie było, m.in. sznaucery, buldogi, mastify, bernardyny, ogary polskie a nawet charty afgańskie można podziwiać podczas Krajowej Wystawy Psów Myśliwskich oraz Berneńskich Psów Pasterskich, którą zorganizowano w niedzielę na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim.
Wystawa rasowych psów w Piotrkowie
Ponad 350 psów różnych raS będzie można podziwiać podczas Krajowej Wystawy Psów Myśliwskich oraz Berneńskich Psów Pasterskich, która odbędzie się w najbliższą niedzielę (16 lipca) na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim.
10.07.2017 11:00
Świat haftu u Panien
Centrum idei „Ku Demokracji” oraz firma Haftina zapraszają w piątek 14 lipca o godz. 19.00 do Galerii „U Panien” (na piętrze) na wernisaż wystawy „Świat haftu”.
Wystawa fotograficzna w „Śnieżnych Krużgankach”
Od niedzieli 2 lipca w Galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum idei „Ku Demokracji” prezentowana będzie wystawa fotografii Katarzyny Kamińskiej.
Łapy, łapy, cztery łapy...
Od III Krajowej Wystawy Psów Rasowych rozpoczęto drugi dzień Dni Rozprzy. Na stadionie przy ul. Sportowej można było oglądać labradory, owczarki niemieckie krótko- i długowłose, bandogi amerykańskie, berneńskie psy pasterskie, beagle, pekińczyki… i wiele innych ras.
Śladami przodków. Wystawa w SP 11
Wielkimi krokami zbliża się finał wspólnego projektu edukacyjnego Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz szkół podstawowych zatytułowanego ,,Tu byli moi bliscy, tu jestem ja – śladami naszych przodków”.
Kto był pierwszym prezenterem Radia Piotrków? Jakie były pierwsze słowa, które padły na antenie 1 czerwca 1992 roku i kto je wypowiedział? Kto tworzył piotrkowską rozgłośnię? Od czwartku w piotrkowskiej galerii oglądać można wystawę poświęconą historii Radia Strefa FM.
W czwartek odwiedź piotrkowskie archiwum
Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w obchodach Międzynarodowego Dnia Archiwów - 8 czerwca (czwartek), w godz. 9.00 – 17.00 w siedzibie Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Toruńska 4). Współorganizatorem imprezy jest Polskie Towarzystwo Historyczne – Koła w Piotrkowie Trybunalskim i Tomaszowie Mazowieckim. Tegoroczne piotrkowskie obchody Międzynarodowego Dnia Archiwów organizowane są pod hasłem „Tajniki konspiracji piotrkowskiej. W 75. rocznicę powołania Armii Krajowej”.
W czwartek, 25 maja w Ośrodku Edukacji Artystycznej odbyło się otwarcie VII Dorocznej Wystawy Plastycznej członków Klubu Seniora w OEA.
Z dziejów naszych bibliotek
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do oglądania wystawy „Z dziejów bibliotek publicznych w Piotrkowie Trybunalskim”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc