Artykuły do tagu: Wystawa

Walentynki w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK
W dniu św. Walentego w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbył się wieczór poezji, na podstawie tekstów Niny Kołek. Fragmenty jej miłosnej twórczości interpretowali uczestnicy warsztatów teatralnych w OEA, a całość przygotował i poprowadził instruktor teatralny Aleksander Książczak.
Dwie wystawy w Centrum Idei
Od najbliższej niedzieli 12 lutego w galerii „Śnieżne Krużganki” (Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie) będzie można oglądać wystawę fotografii Wacława Nowackiego „To czego nie widać. Opowieść o rzeszowskich dominikanach”.
Malarstwo Justyny Radziej w galerii ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy Justyna Radziej „Malarstwo”. Wernisaż odbędzie się 3 lutego o godz. 19.00 w galerii przy ul. Sieradzkiej 8.
Archeologiczna Autostrada otwarta
Od piątku w piotrkowskim muzeum oglądać można wystawę pt.: „Archeologiczna Autostrada", która poświęcona została wykopaliskom przy wielkich inwestycjach drogowych prowadzonych pod Krakowem.
17.01.2017 07:33
Oto kot
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK oraz Fundacja Miasto Kotów w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej "Oto Kot".
Od najbliższej niedzieli (15 stycznia) do 8 lutego w Galerii „U Panien” (na piętrze) prezentowana będzie wystawa malarstwa Tomasza Sobczaka „Sacrum codzienności”.
Wielka wystawa w Sulejowie
W kościele św. Floriana w Sulejowie trwa wystawa prac Kazimierza Ajsa (1912-1975), rzeźbiarza ludowego z Sulejowa. Motywem przewodnim wystawy są szopki bożonarodzeniowe, ale zwiedzający mogą podziwiać też inne rzeźby o tematyce religijnej i sceny rodzajowe pokazujące dawne obrzędy i zwyczaje ludowe. Jest także tematyka lokalna, m.in. ta związana z sulejowskimi wapiennikami.
Piątek trzynastego w galerii ODA
Tego dnia w Ośrodku Działań Artystycznych przy Sieradzkiej 8 w Piotrkowie odbędzie się wernisaż wystawy Zbigniewa Maciejewskiego „Fotografia”. Początek o godz. 18.00.
MOK i Kreatywni zapraszają na wernisaż wystawy
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie i Stowarzyszenie Fotograficzne Kreatywni zapraszają na wystawę zdjęć, które powstały podczas warsztatów z Tomaszem Solińskim.
Pierwsza wystawa z cyklu „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko”
Wystawę „Tkanina. Dywan. Obiekt” Jolanty Rudzkiej-Habisiak oraz jej absolwentów i studentów będzie można wkrótce oglądać w piotrkowskim Ośrodku Działań Artystycznych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc