Artykuły do tagu: Wolborz

3 dni temu, 07:16
Akcja ZIMA w gm. Wolbórz
Władze Wolborza uruchomiły specjalny telefon interwencyjny w sprawie „Akcji Zima”. Do odśnieżania w całym mieście i gminie jest ok. 200 km dróg.
Brydżyści z WTKiT zdobyli puchar burmistrza
Pierwszy raz od siedmiu lat brydżyści z Wolborskiego Towarzystwa Kultury i Turystyki wygrali mecz brydża sportowego z drużyną z Sulejowa.
Aktywne przedszkolaki w gminie Wolbórz
Gmina Wolbórz w Przedszkolu Samorządowym realizuje projekt pn. „Aktywne przedszkolaki w gminie Wolbórz”. Urzędnicy zapraszają na bezpłatne zajęcia dla dzieci.
Wolbórz. Poznaliśmy dyrektor Centrum Kultury
Kamila Dubilas – Boroń została pierwszym dyrektorem nowej miejsko – gminnej instytucji czyli Wolborskiego Centrum Kultury. Decyzję w sprawie utworzenia tej jednostki podjęli radni w listopadzie 2016 roku. W skład WCK weszły: dotychczasowy Miejski Ośrodek Kultury i Pożarnicze Centrum Historyczno-Edukacyjnego Ziemi Łódzkiej.
Wolbórz: Jakie inwestycje w 2017 r.?
Radni Wolborza przyjęli budżet na 2017 rok. Budżet rekordowy, bo 7,6 mln zł przeznaczono na inwestycję.
Zdarzenia drogowe na S-8 pod Piotrkowem
W piątek przed godziną 8:00 na „Ósemce” doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Jedno na wysokości Polichna, drugie na wysokości Wolborza.
Spaliło się 50 tysięcy kurcząt! Gigantyczny pożar w Komornikach
Dwie osoby ranne, spalonych 50 tysięcy kurcząt i 1 mln zł strat to bilans pożaru, do którego doszło w piątek wieczorem we wsi Komorniki w gminie Wolbórz.
Wolbórz zmodernizuje oczyszczalnię
Wolbórz zmodernizuje i unowocześni istniejącą oczyszczalnię ścieków. Inwestycja polegać będzie na m.in. na modernizacji istniejącej mechaniczno-biologicznej oczyszczalni, budowie układu zagospodarowania osadów ściekowych w postaci kompostowania bębnowego oraz rozbudowie punktu zlewnego dowożonych ścieków.
Kierowca forda potrącił rowerzystę, miał prawie 2 promile
56-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego prowadził samochód, mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Spowodował wypadek.
To on odkrył talent Jana Kiepury
18 listopada w sali widowiskowej MOK w Wolborzu odbędzie się uroczystość upamiętniająca Edwarda Mąkosza - dyrygenta, kompozytora, pedagoga. To on swego czasu odkrył talent słynnego Jana Kiepury.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc