Artykuły do tagu: Wolborz

13 godzin temu, 14:23
Jubileuszowy mecz po latach
Choć już dawno zawiesili piłkarskie buty na kołku, spotkali się ponownie, żeby wziąć udział w jubileuszowym turnieju, zorganizowanym z okazji 95. rocznicy pierwszego meczu rozegranego przez TS Szczerbiec Wolbórz. Zagrały w nim trzy drużyny oldbojów: Pilica Tomaszów Mazowiecki, Concordia Piotrków Trybunalski oraz oczywiście gospodarze.
22 godziny temu, 05:53
10 lat współpracy z Jabłonką
Jubileusz współpracy świętowali gospodarze gmin partnerskich Wolborza i Jabłonki. Do Wolborza przyjechała tradycyjnie delegacja na czele z Antonim Karlakiem - wójtem gminy Jabłonka.
2 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwa i agresywna kierująca zatrzymana
Policjanci z komisariatu w Wolborzu zatrzymali nietrzeźwą kierującą. Nie dość, że 48-letnia kobieta jechała "na podwójnym gazie", to nie zatrzymała się do kontroli i była agresywna wobec funkcjonariuszy.
Cleo urodziny obchodziła w Wolborzu
Wokalistka koncertowała w Wolborzu w dniu swoich 34 urodzin. Jej występ obserwowały tłumy mieszkańców gminy. Cleo od organizatorów otrzymała kwiaty i tort. Wcześniej przypomniała swoje największe hity.
Mieszkańcy niewielkiej wsi Żarnowica Mała w gminie Wolbórz nie godzą się na budowę chlewni na 6 tysięcy świń. Jedna chlewnia w Żarnowicy już funkcjonuje. - To i tak o jedną za dużo – mówią.
W Wolborzu ugotowano 300 porcji zupy chrzanowej
Zanim jednak Koło Gospodyń Wiejskich z Wolborzu i Kuba Wolski, finalista Hell's Kitchen zaczęli gotować pyszną zupę, należało zetrzeć chrzan. Aby było ciekawej zrobiły to na scenie dwie drużyny: Rada Gminy kontra pracownicy Auchan. Gotowanie zupy to pierwszy element tegorocznych Dni Wolborza.
22.06.2017 12:42
Corsa pod naczepą TIR-a
W Wolborzu na ulicy Kitowicza doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. 81-letni kierowca opla został zabrany do szpitala.
Gwiazdy na Dniach Wolborza
Danzel, Cleo i zespoły disco polo to gwiazdy tegorocznych Dni Wolborza, które odbędą się w dniach 24-25 czerwca tradycyjnie na stadionie Szczerbca przy ul. Sportowej. Nie zabraknie także innych atrakcji.
Świętowali 50. lecie szkoły [GALERIA]
Uroczystości związane z 50-leciem słynnej wolborskiej placówki odbyły się na terenie szkoły. Wśród absolwentów są m.in. Mieczysław Łuczak, wiceprezes Najwyższej Izby Kontroli czy ppłk Krzysztof Jawgiejuk, dziekan Korpusu Oficerów Zawodowych Sił Powietrznych.
50-lecie szkoły w Wolborzu
10. czerwca odbędą się uroczystości związane z 50-leciem słynnej wolborskiej placówki. Wśród absolwentów szkoły są m.in. Mieczysław Łuczak, wiceprezes Najwyższej Izby Kontroli czy ppłk Krzysztof Jawgiejuk, dziekan Korpusu Oficerów Zawodowych Sił Powietrznych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc