Artykuły do tagu: Wolborz

Porzucił auto, uciekał pieszo. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę
Policjanci z Wolborza zatrzymali 26-latka, który kierował samochodem, mając ponad promil alkoholu w organizmie. Chłopak porzucił auto i zaczął uciekać przed mundurowymi pieszo.
Policja wczoraj  i dziś – Kręci nas bezpieczeństwo
Dzięki Grupie Rekonstrukcji Historycznej III Okręgu Policji Państwowej z Radomia pod dowództwem Pawła Murawskiego można było poznać sprzęt i umundurowanie dawnej policji, zobaczyć szermierkę na bagnety i oddać strzał z repliki rkm.Wz.28 Browning. A to wszystko podczas Nocy Muzeum w Wolborzu.
Szkoła Podstawowa w Wolborzu zaprasza na XXX jubileuszowy rajd „Szlakiem Andrzeja Frycza Modrzewskiego". Impreza odbędzie się w najbliższy weekend 12-13 maja.
Świętowali strażacy z gminy Wolbórz
Ochotnicy z gminy Wolbórz wzięli udział w okolicznościowej mszy świętej i odprawie z okazji przypadającego 4 maja Dnia Strażaka.
Będzie zabawa, będzie się działo!
Enej, Boys, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Piękni i Młodzi, Majka Jeżowska, Anita Lipnicka, Afromental, Stachursky, Zakopower, no i król - Zenek Martyniuk. Choć przy wyliczaniu gwiazd zabrakło nam tchu, to i tak nie zdołaliśmy wymienić wszystkich, którzy zagrają i zaśpiewają dla mieszkańców naszego regionu tej wiosny i tego lata.
Bogusławice: Mieszkania socjalne dla 11 rodzin
Jedenaście mieszkań socjalnych powstanie w zdegradowanych budynkach w Bogusławicach, kiedyś funkcjonował tam PGR. Jak podkreśla burmistrz Wolborza, nie byłoby to możliwe, gdyby nie dotacja z Urzędu Marszałkowskiego pozyskana przez urzędników. Wartość projektu to 1 milion 300 tysięcy złotych, natomiast dofinansowanie wyniesie 900 tys.
Powiatowy Przegląd Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych
W Wolborskim Centrum Kultury odbył się kolejny już Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów. Młodzi artyści reprezentowali 10 gmin powiatu piotrkowskiego.
Powiatowy Mam Talent w Wolborzu
Ponad 300 młodych utalentowanych wykonawców weźmie udział w kolejnej edycji Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów.
Będzie nowa droga Proszenie – Polichno
Rozpoczęła się przebudowa drogi gminnej Proszenie - Polichno. Zakres prac obejmuje wykonanie podbudowy z kruszywa pod jezdnię i zjazdy, wykonanie warstw nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego. Zjazdy do posesji wykonane zostaną z kostki betonowej, a do okolicznych pól z masy bitumicznej. Będzie też chodnik dla pieszych z kostki betonowej i pobocze.
07.04.2017 17:56
Konkurs recytatorski WCK
28 Gminny Konkurs Recytatorski zakończył się w Wolborskim Centrum Kultury. Nagrody uzdolnionej młodzieży wręczał burmistrz Wolborza.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc