Artykuły do tagu: Wolborz

Tłumy na koncercie w Kolegiacie
Dwa bisy i owacje na stojąco - tak zakończył się koncert Jacaras w wolborskiej Kolegiacie w ramach 18. wędrownego festiwalu Kolory Polski Filharmonii Łódzkiej.
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros wyróżniony na historycznej Orawie
Pasterski Róg, symbol współpracy i jedno z najważniejszych wyróżnień Ziemi Orawskiej otrzymał Andrzej Jaros burmistrz Wolborza od Antoniego Karlaka wójta partnerskiej Jabłonki. Wyróżnienie to jest podsumowaniem 10 lat współpracy między gminami.
Kilkaset nowych miejsc pracy w Wolborzu
Ponad 300 osób znajdzie pracę w nowym magazynie logistycznym, który powstanie na terenie gminy Wolbórz. Burmistrz Andrzej Jaros podkreśla, że od kilku miesięcy intensywnie poszukiwano inwestorów.
10 lat Pożarniczego Centrum w Wolborzu
17.000 osób odwiedziło w ciągu 10 lat istnienia Pożarnicze Centrum Historyczno – Edukacyjne Ziemi Łódzkiej w Wolborzu. W niedzielę odbyły się jubileuszowe uroczystości.
10 lat Centrum Pożarnictwa w Wolborzu
10 lat ma już Pożarnicze Centrum Historyczno-Edukacyjne Ziemi Łódzkiej w Wolborzu. W niedzielę 9 lipca świętować będzie swój jubileusz.
Wolbórz: Zakończono rozgrywki amatorskiej ligi piłki nożnej
110 meczy, ponad 900 bramek, 10 zespołów, 200 piłkarzy amatorów - od sierpnia 2016 do lipca 2017 trwały rozgrywki amatorskiej ligi piłki nożnej.
Burmistrz Wolborza uzyskał absolutorium
Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za 2016 rok.
Jubileuszowy mecz po latach
Choć już dawno zawiesili piłkarskie buty na kołku, spotkali się ponownie, żeby wziąć udział w jubileuszowym turnieju, zorganizowanym z okazji 95. rocznicy pierwszego meczu rozegranego przez TS Szczerbiec Wolbórz. Zagrały w nim trzy drużyny oldbojów: Pilica Tomaszów Mazowiecki, Concordia Piotrków Trybunalski oraz oczywiście gospodarze.
10 lat współpracy z Jabłonką
Jubileusz współpracy świętowali gospodarze gmin partnerskich Wolborza i Jabłonki. Do Wolborza przyjechała tradycyjnie delegacja na czele z Antonim Karlakiem - wójtem gminy Jabłonka.
2 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwa i agresywna kierująca zatrzymana
Policjanci z komisariatu w Wolborzu zatrzymali nietrzeźwą kierującą. Nie dość, że 48-letnia kobieta jechała "na podwójnym gazie", to nie zatrzymała się do kontroli i była agresywna wobec funkcjonariuszy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc