Artykuły do tagu: Wolborz

Wolbórz: Mikołaje na motorach
Kto powiedział, że Mikołaje jeżdżą tylko saniami? W Wolborzu 6 grudnia śniegu brakowało, więc Mikołaje przesiedli się na motocykle.
Ważna sesja w Wolborzu. Nie będzie podwyżki podatków
Radni Rady Miejskiej w Wolborzu utrzymali na dotychczasowym poziomie stawki podatków lokalnych. - W roku 2018 nie będzie podwyżki, gmina jest w dobrej kondycji - mówi burmistrz Wolborza, Andrzej Jaros.
Wolbórz - 16 miejsce w kraju
Wolbórz 16 w kraju według rankingu „Rzeczpospolitej”. Ranking samorządów wyróżnia najlepiej zarządzane samorządy w Polsce.
Wolborscy motocykliści zakończyli sezon
Sympatycy wolborskiej grupy motocyklowej po raz ostatni w tym roku wsiedli na swoje maszyny, by oficjalnie zakończyć i podsumować sezon motocyklowy 2017.
Uroczyste śpiewanie pieśni patriotycznych
Pięknie zaśpiewanymi „Legionami” rozbrzmiała Wolborska Kolegiata w niedzielne przedpołudnie. Tradycją bowiem stało się już wspólne śpiewanie najpiękniejszych pieśni patriotycznych podczas obchodów Święta Niepodległości.
Ciężki wóz strażacki dla OSP Wolbórz
Nowy wóz strażacki dotarł już do jednostki OSP Wolbórz. Ciężki samochód ratowniczo- gaśniczy marki Mercedes Atego kosztował blisko 746 tys. zł.
Wolbórz. Przerwa w dostawie wody
Spółka z o.o. „KOM-WOL” w Wolborzu informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi wodociągu Wolbórz w środę 15 listopada 2017 r. od godz. 8.00 nastąpi przerwa w dostawie wody. Ponowne włączenie zasilania w wodę nastąpi ok. godz. 17.00.
Burmistrz Wolborza odznaczony
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznał burmistrzowi Wolborza Andrzejowi Jarosowi brązowy medal „Za zasługi dla policji”. Wolborski włodarz odznaczenie odebrał z rąk wojewody łódzkiego Zbigniewa Raua.
Nowy wóz dla OSP Psary Stare
Ochotnicza Straż Pożarna w Psarach Starych w gminie Wolbórz wzbogaciła się o nowy wóz. Renault Master Furgon, dodatkowo wyposażony jest w sprzęt potrzebny do akcji. Samochód kosztował prawie 150 tysięcy złotych.
Radni Wolborza obniżyli czesne w żłobku
Radni Rady Miejskiej w Wolborzu podjęli uchwałę w sprawie dotacji dla żłobka i klubów dziecięcych działających na terenie gminy. Dotacja przełoży się na obniżenie czesnego za dziecko.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc