Artykuły do tagu: Wolborz

Powiatowy Przegląd Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych
W Wolborskim Centrum Kultury odbył się kolejny już Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów. Młodzi artyści reprezentowali 10 gmin powiatu piotrkowskiego.
Powiatowy Mam Talent w Wolborzu
Ponad 300 młodych utalentowanych wykonawców weźmie udział w kolejnej edycji Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów.
Będzie nowa droga Proszenie – Polichno
Rozpoczęła się przebudowa drogi gminnej Proszenie - Polichno. Zakres prac obejmuje wykonanie podbudowy z kruszywa pod jezdnię i zjazdy, wykonanie warstw nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego. Zjazdy do posesji wykonane zostaną z kostki betonowej, a do okolicznych pól z masy bitumicznej. Będzie też chodnik dla pieszych z kostki betonowej i pobocze.
07.04.2017 17:56
Konkurs recytatorski WCK
28 Gminny Konkurs Recytatorski zakończył się w Wolborskim Centrum Kultury. Nagrody uzdolnionej młodzieży wręczał burmistrz Wolborza.
6-latek potrącony na drodze w Bogusławicach
Do potrącenia sześcioletniego chłopca doszło we wtorek po południu na drodze w Bogusławicach w gminie Wolbórz.
W Wolborzu wiosenne porządki
Na ulicach Wolborza widać już wiosenne porządki. Główne ciągi komunikacyjne sprzątane są przy użyciu ciężkiego sprzętu.
Kurczowo trzymał się szyn kolejowych. Pomoc przyszła w ostatniej chwili
Wolborscy dzielnicowi uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Do zdarzenia doszło w okolicach torów kolejowych w pobliżu Michałowa.
Jubileusz wolborskiej pisarki. 80 lat K. Wieczorek
Mnóstwo gości, rodzina, przyjaciele i czytelnicy zjawili się w sali widowiskowej Wolborskiego Centrum Kultury na urodzinach Krystyny Wieczorek, pisarki i ludowej poetki.
Osiemdziesiąte urodziny Krystyny Wieczorek
Burmistrz Wolborza oraz rodzina jubilatki zapraszają na 80. urodziny Krystyny Wieczorek, Zasłużonej Mieszkanki Wolborza. Spotkanie połączone będzie z promocją nowej książki.
Uwaga rolnicy, będą zmiany!
Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych już wkrótce zostaną zastąpione przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Co to oznacza dla rolników? Na ten temat dyskutowano w środę w Wolborzu.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc