Artykuły do tagu: WolaKrzysztoporska

Wójt Roman Drozdek na spotkaniu samorządowców z prezydentem
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego prezydent Andrzej Duda zaprosił do Pałacu Prezydenckiego przedstawicieli samorządów. Wśród zaproszonych był też wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek.
Rekreacyjnie i sportowo w Woli Krzysztoporskiej
Zawody wędkarskie, mistrzostwa województwa w zapasach, strażacki Mega Firefighter, spartakiada przedszkolaków, rozgrywki siatkarskie i piłka nożna - sportowo i rekreacyjnie spędzili sobotę (3 czerwca) mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska, którzy wzięli udział w pierwszym dniu Święta Gminy.
„Oldboye” z Woli Krzysztoporskiej mistrzami gminy
Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna LZS „Oldboy” Wola Krzysztoporska podczas Mistrzostw Gminy Wola Krzysztoporska w Piłce Nożnej Drużyn 6-osobowych o puchar wójta gminy Romana Drozdka.
Święto Gminy Wola Krzysztoporska coraz bliżej
Gwiazdą tegorocznego święta gminy będzie Andre znany chociażby z takiego hitu jak „Ale, ale Aleksandra”. Do wspólnej zabawy zapraszają wójt, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej. Główne obchody zaplanowano na niedzielę, 4 czerwca.
Nowy asfalt w Mąkolicach
Kolejna droga na terenie gminy Wola Krzysztoporska ma nową, asfaltową nakładkę. Tym razem chodzi o niemal 900-metrowy odcinek w Mąkolicach.
„Dęciaki” zagrały w Woli Krzysztoporskiej
„Jest w orkiestrach dętych jakaś siła” – chciałoby się zacytować słowa piosenki po wysłuchaniu uczestników I Regionalnego Przeglądu Amatorskich Orkiestr Dętych, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Wola Sprint już w niedzielę
Miłośnicy rajdów samochodowych znów spotkają się na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Tym razem w Kamiennej.
 Posłowie obradowali w Woli Krzysztoporskiej
Posłowie z sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej obradowali w środę w Woli Krzysztoporskiej. W wyjazdowym posiedzeniu komisji wzięli udział m.in. parlamentarzyści z naszego regionu Anna Milczanowska, Dorota Rutkowska czy Grzegorz Wojciechowski.
W środę (17 maja) sejmowa Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej obradować będzie w Woli Krzysztoporskiej. Każdy może przyjść i posłuchać.
Gładko na drodze w Woźnikach Kolonii
Trwa modernizacja dróg w gminie Wola Krzysztoporska. Kolejny fragment asfaltowej nakładki pojawił się w Woźnikach Kolonii.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc