Artykuły do tagu: WolaKrzysztoporska

„Dęciaki” zagrały w Woli Krzysztoporskiej
„Jest w orkiestrach dętych jakaś siła” – chciałoby się zacytować słowa piosenki po wysłuchaniu uczestników I Regionalnego Przeglądu Amatorskich Orkiestr Dętych, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Wola Sprint już w niedzielę
Miłośnicy rajdów samochodowych znów spotkają się na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Tym razem w Kamiennej.
 Posłowie obradowali w Woli Krzysztoporskiej
Posłowie z sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej obradowali w środę w Woli Krzysztoporskiej. W wyjazdowym posiedzeniu komisji wzięli udział m.in. parlamentarzyści z naszego regionu Anna Milczanowska, Dorota Rutkowska czy Grzegorz Wojciechowski.
W środę (17 maja) sejmowa Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej obradować będzie w Woli Krzysztoporskiej. Każdy może przyjść i posłuchać.
Gładko na drodze w Woźnikach Kolonii
Trwa modernizacja dróg w gminie Wola Krzysztoporska. Kolejny fragment asfaltowej nakładki pojawił się w Woźnikach Kolonii.
Już w sobotę I Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza w najbliższą sobotę (13 maja) na I Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych.
Gminny Dzień Strażaka świętowali w Woźnikach
W tym roku druhowie ochotnicy z terenu gminy Wola Krzysztoporska świętowali w Woźnikach. W sobotę (6 maja) odbył się tu Gminny Dzień Strażaka.
Coś dla dzieci, coś dla dorosłych – kompleks w Glinie już otwarty
Nowy kompleks rekreacyjno-sportowy w Glinie oficjalnie otwarty. To kolejny taki obiekt na terenie gminy Wola Krzysztoporska.
„Ale, ale Aleksandra” na Dniach Woli Krzysztoporskiej
Gwiazdą tegorocznych Dni Woli Krzysztoporskiej będzie zespół Andre, znany chociażby z takiego hitu, jak „Ale, ale Aleksandra”. Święto Gminy, na które zapraszają wójt, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury, odbędzie się 4 czerwca.
Jest praca w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej
Można się wiele nauczyć i zdobyć bezcenne doświadczenie. W Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej pracują nie tylko etatowi pracownicy, ale i stażyści, osoby zatrudnione w ramach robót publicznych czy na zastępstwo. Dla kolejnych jest teraz szansa na pracę.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc