Artykuły do tagu: WojskaPolskiego

Piotrków/Wojska Polskiego: Kradzież z włamaniem przed marketem
23-letni mężczyzna włamał się do samochodów zaparkowanych przed marketem i ukradł radioodtwarzacze.
Kradzież w sklepie mięsnym w Piotrkowie
Policja z Piotrkowa zatrzymała 23-latkę, która okradła swoją znajomą. Do zdarzenia doszło w sklepie mięsnym - miejscu pracy jednej z kobiet.
Pobił kobietę, bo zwróciła mu uwagę
31-letnia spotkała przed sklepem dwóch mężczyzn. Kiedy jednemu z nich zwróciła uwagę, że głośno się zachowuje, ten kilkakrotnie uderzył ją ręką w twarz.
Garnek na kuchni przyczyną pożaru
Pozostawienie garnka na kuchni było przyczyną pożaru, do którego doszło w poniedziałek wieczorem w kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego 38 w Piotrkowie.
W poniedziałek otworzyli obwodnicę
W poniedziałek oddany dla ruchu został czwarty odcinek obwodnicy miasta N-S.
Obwodnica nadal zamknięta dla ruchu [AKTUALIZACJA]
Tak jak zapowiadali urzędnicy w poniedziałek rano odbył się odbiór techniczny nowo wybudowanego odcinka obwodnicy miejskiej – od ul. Modrzewskiego do Wojska Polskiego.
Prace przy budowie kolejnego odcinka obwodnicy (od Modrzewskiego do Wojska Polskiego) miały potrwać do końca października.
Włamanie do hurtowni przy ul. Wojska Polskiego
Policja zatrzymała trzech mężczyzn, którzy włamali się do hurtowni przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie.
Z dużą prędkością wjechał na teren budowy
Na ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek do wypadku. 22-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, jadąc mazdą w kierunku Grabicy, nie zastosował się do znaku B-1 (zakaz ruchu w obu kierunkach). Wjechał z dużą prędkością na teren przebudowy drogi, gdzie najechał na nasyp ziemny, następnie uderzył w studzienkę kanalizacyjną, auto przewróciło się na bok. Chłopak z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie na trzeźwość wykazało, że był po użyciu alkoholu.
Wojska Polskiego. Rozkopali i nic nie robią
Na utrudnienia związane z remontem chodnika przy Wojska Polskiego zwrócił uwagę słuchacz Magazynu MAGIEL na antenie Radia Strefa FM. Podkreślił, że wykonawcy rozkopali chodnik, powyjmowali płyty i nic dalej nie robią. A ludzie mają problemy z poruszaniem się i często muszą wchodzić na jezdnię ryzykując zdrowiem.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc