Artykuły do tagu: Wlamanie

Włamali się do forda, ukradli narzędzia
Włamali się do samochodu i ukradli elektronarzędzia warte 2000 zł. Byli pijani, łup chcieli sprzedaż. 38-letni tomaszowianin i 32-letni bełchatowianin są już w areszcie.
Wpadka włamywaczy. Jeden z nich trzymał w domu amunicję
Włamali się do niezamieszkałego domu, skąd ukradli metalowe elementy. Dwóch 31-letnich tomaszowian zostało już zatrzymanych przez policję. W domu jednego z nich funkcjonariusze znaleźli amunicję.
Ma na koncie kradzież z włamaniem, do tego podarł dokumenty procesowe
Mężczyzna podejrzany o kradzież z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych w Bujnicach został zatrzymany przez policjantów z Gorzkowic. Łupem sprawcy padły elementy metalowe wyposażenia budynku.
Sprawca włamania zatrzymany
Zatrzymano 37-latka odpowiedzialnego za włamanie do pomieszczenia gospodarczego w jednym z bloków w Zelowie. Do sprawy zatrzymano także 57-letniego mężczyznę, który odpowie za paserstwo.
Kolejna kradzież z włamaniem w gminie Wola Krzysztoporska
Kolejna kradzież z włamaniem w naszym powiecie. Tym razem sprawcy włamali się do domu w miejscowości Glina. Do środka dostali się przez okno. Ukradli pieniądze i biżuterię.
Ukradł bmw, włamał się do citroena
Ukradł bmw i włamał się do citroena, z którego ukradł… bieliznę. Policjanci z Piotrkowa zatrzymali 37-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego. Do kradzieży z włamaniem doszło na osiedlu Słowackiego. Mężczyzna to recydywista.
Włamywał się do domków letniskowych w powiecie piotrkowskim
Okradał głównie domki letniskowe na terenie powiatu piotrkowskiego. Polował głównie na elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny i przedmioty codziennego użytku. Mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży i włamań zatrzymali policjanci z Sulejowa. Przyznał się do winy.
Złodziej wykuł otwór w ścianie i włamał się do sklepu
Wykuł otwór w ścianie budynku i wszedł na zaplecze sklepu, ukradł alkohol i papierosy. Mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do sklepu ogólnospożywczego na terenie gminy Rozprza zatrzymali policjanci z województwa łódzkiego i śląskiego. Właścicielka oszacowała straty na blisko 6 tysięcy złotych.
Kradzież, włamanie i groźby karalne. 34-latek trafił do aresztu
Na trzy miesiące do aresztu trafi 34-letni mężczyzna, który w ciągu dwóch dni popełnił kilka przestępstw. Usłyszał trzy zarzuty: kradzieży z włamaniem, gróźb karalnych oraz kradzieży.
Chipsy, wódka, telewizor, papierosy, gazety... Kradł co popadnie
Policja zatrzymała 32-letniego mieszkańca Tomaszowa, który włamał się do siedmiu obiektów handlowych i usługowych. Mężczyzna był już w przeszłości notowany za konflikty z prawem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat