Artykuły do tagu: Wlamania

Kradzieże z włamaniem na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Policja ostrzega!
W ciągu niespełna miesiąca na terenie gminy Wola Krzysztoporska doszło do pięciu kradzieży z włamaniem. Policja apeluje o zachowanie środków ostrożności.
Seria włamań w powiecie piotrkowskim?
Nieznani sprawcy na przełomie stycznia i lutego kilkakrotnie włamali się do domów w gminie Wola Krzysztoporska.
16-latek odpowie za kradzież i włamania do samochodów
Okradł dwóch nastolatków, odpowie też za kilka włamań do samochodów. 16-letniego piotrkowianina zatrzymała policja. Chłopak przebywał na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.
Włamywali się do samochodów. Wpadli na osiedlu Wyzwolenia
Co najmniej kilkanaście włamań do samochodów udowodnili policjanci dwóm piotrkowianom. Sprawcy włamywali się do aut zaparkowanych na terenie miasta. Kradli przede wszystkim nawigacje, panele radioodtwarzaczy i rzeczy pozostawione w samochodach.
Włamania na osiedlu Wyzwolenia
Do pięciu kradzieży z włamaniem doszło w ciągu ostatnich trzech tygodni na osiedlu Wyzwolenia. Celem złodziei były punkty gastronomiczne i sklepy spożywcze.
Włamywali się do altanek i komórek
Tomaszowscy policjanci rozbili grupę włamywaczy, która ma na swoim koncie włamania i kradzieże do domów jednorodzinnych, altanek działkowych i komórek w blokach wielorodzinnych. Zatrzymano trzech mężczyzn. Dwóch zostało tymczasowo aresztowanych, natomiast trzeci po zarzutach odpowie z wolnej stopy. Do włamań dochodziło na przełomie kwietnia i maja 2017 r. na terenie Tomaszowa.
Grupa włamywaczy rozbita. Grozi im 10 lat więzienia
Specjalna grupa policjantów, w której skład weszli mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Tomaszowie oraz kryminalni z KWP w Łodzi, rozbiła szajkę włamywaczy. Łupem sześciu osób - czterech mężczyzn i dwóch kobiet - padło mienie o wartości blisko pół miliona złotych.
Rozbili szajkę włamywaczy
Piotrkowscy policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzane o kradzieże i włamania na terenie województwa łódzkiego i śląskiego. Grupa ma na swoim koncie kradzieże sprzętu RTV, artykułów spożywczych oraz pieniędzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat