Artykuły do tagu: WiktoriaGusc

Rekordowy dorobek Wiktorii
9 złotych medali, cztery rekordy życiowe, dwa rekordy okręgu i tytuł najlepszej zawodniczki w stylu klasycznym, dowolnym i zmiennym wg punktacji Rudolpha – to dorobek Wiktorii Guść (UKS Delfin Piotrków Trybunalski/SŁ) podczas dwudniowych pływackich Otwartych Mistrzostw Województwa Małopolskiego 13-latków i starszych, które odbyły się 10 i 11 listopada w Oświęcimiu.
Piotrkowskie pływaczki zainaugurowały sezon
Cztery medale (3 srebrne i jeden brązowy) zdobyły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Piotrków Trybunalski na początku pływackiego sezonu 2017/2018. Dwa krążki wywalczyła Maja Gudź, a dwa kolejne Wiktoria Guść.
Wiktoria Guść dominuje już nie tylko w kraju
Zawodniczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski Wiktoria Guść wraz z zawodnikami z klubów Jedynka Łódź, Trójka Łódź, Wodnik Łask, 190 Łódź, 149 Łódź, Piątka Konstantynów Łódzki i Nawa Skierniewice, reprezentowała region łódzki podczas zawodów, które odbyły się 6 i 7 maja w Brnie. Piotrkowianka aż pięciokrotnie stawała tam na podium.
Duży sukces pływaków UKS Delfin
Piotrkowskie delfinki przywiozły dziewięć medali z zawodów o Puchar Rosomaka w Siemianowicach Śląskich.
UKS Delfin jedzie po medale
10 zawodników UKS Delfin Piotrków będzie reprezentować nasze miasto podczas zawodów pływackich, które odbędą się w Siemianowicach Śląskich w sobotę 24 września.
Piotrkowianka ze stypendium ministra edukacji
Wśród nagrodzonych przez minister edukacji narodowej stypendystów nie zabrakło uczennicy VI klasy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów w Piotrkowie Tryb. Wiktorii Guść, która na uroczystą galę udała się wraz z wicedyrektor Anną Marcioch.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc