Artykuły do tagu: WOSP

NobeldlaWOSP w Piotrkowie
Przyjdź w niedzielę o 16 na Rynek Trybunalski i wesprzyj akcję Nobel dla WOŚP. W tym dniu będą zbierane podpisy poparcia dla idei przyznania Orkiestrze Pokojowej Nagrody Nobla.
WOŚP z rekordem w kraju i w Piotrkowie!
Rekordową kwotę udało się zebrać w 25. finale Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – to dokładnie 105 milionów 570 tysięcy 801 złotych i 49 groszy. Rekord został pobity o ponad 30 milionów złotych. Z dumą podsumowywać akcję może także piotrkowski sztab.
Wojciech Ostrowski oddał fotel burmistrza
Burmistrzem Sulejowa została Blanka Strzelczyk z Kłudzic. Ustępujący włodarz gminy Wojciech Ostrowski osobiście przekazał losy gminy w ręce swojej następczyni w czwartek 9 lutego.
Nowy wójt w Woli Krzysztoporskiej
Wprawdzie tylko przez jeden dzień sprawował tę funkcję, ale podjął kilka ważnych decyzji. Przedsiębiorca Janusz Stus wylicytował „fotel wójta” podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
19.01.2017 08:35
Nowy bat na złodziei
Od 400 zł kradzież ma być uznawana za przestępstwo. To nowy pomysł Ministerstwa Sprawiedliwości. Jego przedstawiciel przedstawiał plan w radiowym Maglu.
WOŚP grała również w Rozprzy
Wolontariusze WOŚP w Rozprzy zebrali ponad 18 tys. zł. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie już w tej miejscowości zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna.
Padł nowy rekord w Moszczenicy! Sztab zebrał ponad 20 tysięcy złotych
Gorące serca, szczodre datki i wielu ludzi gotowych nieść pomoc i nadzieję innym. Taki był moszczenicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W Woli Krzysztoporskiej padł rekord
A dokładnie 4.335,88 zł, 2 euro i 2 korony czeskie. Mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska jak zwykle okazali wielkie serce. To dzięki nim w tym roku znów padł rekord w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
15.01.2017 22:30
Rekord zostanie pobity?
Wszystko wskazuje na to, że podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy piotrkowscy wolontariusze zebrali więcej pieniędzy niż w ubiegłym roku, o 20.00 tuż przed wypuszczeniem "światełka do nieba", szef piotrkowskiego sztabu ogłosił, że na koncie jest już ponad 171 tysięcy złotych, a nie wszystko jeszcze podliczono, tymczasem podczas ubiegłorocznej akcji zebrano 180 tysięcy złotych.
Policzyli się z cukrzycą przy akompaniamencie WOŚP
Prawie 200 osób wzięło udział w I Piotrkowskim Biegu "Policz się z cukrzycą", zorganizowanym w ramach 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizatorzy chcieli w ten sposób zwrócić uwagę na tę podstępną chorobę, z którą zmaga się coraz więcej osób. Meta biegu była usytuowana przed wejściem do galerii Focus Mall, w której nadal sporo się dzieje.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc