Artykuły do tagu: WOSP

26. Finał WOŚP. Rusza nabór
Już 6 listopada rusza nabór wolontariuszy do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
WOŚP 2018. Piotrków zaczyna nabór
26. edycja akcji odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Piotrkowskie struktury fundacji już teraz szukają wolontariuszy chętnych do brania udziału w zbiórkach. Są dwie duże zmiany - sztab opuści dotychczasową siedzibę, pojawiła się także możliwość rejestracji online.
NobeldlaWOSP w Piotrkowie
Przyjdź w niedzielę o 16 na Rynek Trybunalski i wesprzyj akcję Nobel dla WOŚP. W tym dniu będą zbierane podpisy poparcia dla idei przyznania Orkiestrze Pokojowej Nagrody Nobla.
WOŚP z rekordem w kraju i w Piotrkowie!
Rekordową kwotę udało się zebrać w 25. finale Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – to dokładnie 105 milionów 570 tysięcy 801 złotych i 49 groszy. Rekord został pobity o ponad 30 milionów złotych. Z dumą podsumowywać akcję może także piotrkowski sztab.
Wojciech Ostrowski oddał fotel burmistrza
Burmistrzem Sulejowa została Blanka Strzelczyk z Kłudzic. Ustępujący włodarz gminy Wojciech Ostrowski osobiście przekazał losy gminy w ręce swojej następczyni w czwartek 9 lutego.
Nowy wójt w Woli Krzysztoporskiej
Wprawdzie tylko przez jeden dzień sprawował tę funkcję, ale podjął kilka ważnych decyzji. Przedsiębiorca Janusz Stus wylicytował „fotel wójta” podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
19.01.2017 08:35
Nowy bat na złodziei
Od 400 zł kradzież ma być uznawana za przestępstwo. To nowy pomysł Ministerstwa Sprawiedliwości. Jego przedstawiciel przedstawiał plan w radiowym Maglu.
WOŚP grała również w Rozprzy
Wolontariusze WOŚP w Rozprzy zebrali ponad 18 tys. zł. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie już w tej miejscowości zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna.
Padł nowy rekord w Moszczenicy! Sztab zebrał ponad 20 tysięcy złotych
Gorące serca, szczodre datki i wielu ludzi gotowych nieść pomoc i nadzieję innym. Taki był moszczenicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W Woli Krzysztoporskiej padł rekord
A dokładnie 4.335,88 zł, 2 euro i 2 korony czeskie. Mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska jak zwykle okazali wielkie serce. To dzięki nim w tym roku znów padł rekord w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc