Artykuły do tagu: WOSP

Młodzi piłkarze zagrali z Orkiestrą
W Piotrkowie odbył się w niedzielę piłkarski turniej z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzięło w nim udział osiem zespołów, zwyciężył UKS Piotrcovia, drugie miejsce zajął GUKS Gorzkowice, a trzecie RAP Radomsko.
WOŚP w Woli Krzysztoporskiej: Ubiegłoroczny rekord pobity!
Lot widokowy samolotem, spotkanie ze Sławomirem, koszulka reprezentacji Polski w piłkę nożną - między innymi takie „hity” licytowano w Woli Krzysztoporskiej podczas aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki ofiarności tych, którzy 14 stycznia zdecydowali się przyjść do Gminnego Ośrodka Kultury, udało się zebrać na rzecz Orkiestry więcej niż w ubiegłym roku.
Moszczenica zagrała dla WOŚP
Padł kolejny rekord. Podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Moszczenicy zebrano 21 811,29 zł.
Finał WOŚP w Piotrkowie: już zebrano ponad 100 tys. zł
W tym roku w Piotrkowie były dwa sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jeden w galerii Focus Mall, a drugi w C.H. Echo, punktualnie o godzinie 20.00 w tym drugim miejscu rozpoczęło się odliczanie, po którym wystrzelono symboliczne światełko do nieba, następnie wystąpiła gwiazda wieczoru - Cleo.
WOŚP: Policzyli się z cukrzycą na Wierzejach
W tym roku II impreza pod hasłem „Policz się z cukrzycą”, zorganizowana w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbyła się na osiedlu Wierzeje, ale to niejedyna zmiana, ponieważ po raz pierwszy w tym happeningu mogli wziąć udział nie tylko biegacze, ale także rowerzyści i miłośnicy nordic walking.
14.01.2018 14:07
Morsy wspierają WOŚP
Prawie 300 morsów zażyło zimnej kąpieli w Pilicy i wzięło udział w biegu na Stadionie Miejskim w Sulejowie. Celem imprezy zorganizowanej przez klub AMBER było wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
26. finał WOŚP w galerii Focus Mall i przed CH Echo
Jedna z dwóch głównych scen piotrkowskiej odsłony 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się w galerii Focus Mall, tuż po 10.00 rozpoczęły się tam koncerty i licytacje. Te najważniejsze dopiero przed nami.
Piotrkowski MOTO WOŚP tym razem w innymi miejscu
W Piotrkowie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozpoczęła swój 26. koncert w kilku miejscach jednocześnie, jednym z nich był parking przy ulicy Antona Haeringa, gdzie zorganizowano tzw. MOTO WOŚP.
Odprawa wolontariuszy WOŚP w Piotrkowie
Kilkuset wolontariuszy z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego zebrało się w sobotni poranek w sali szkoły Haeringa, aby odebrać identyfikatory i puszki na niedzielną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wysłuchali też informacji od przedstawicieli policji na temat bezpiecznego kwestowania.
Orkiestra zagra również w Focusie
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie będzie wyjątkowy. W naszym mieście Orkiestrą będą dyrygować bowiem nie jeden, a dwa sztaby.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc