Artykuły do tagu: UrzadSkarbowy

Nowe obowiązki dla drobnych przedsiębiorców
Od 1 stycznia 2018 każdy VAT-owiec będzie musiał składać pliki jpk, które będą zawierały wszystkie faktury przychodowe i kosztowe. I ta ewidencja trafi do Ministerstwa Finansów, gdzie będzie analizowana. Piotrkowska skarbówka organizuje szkolenia, które ułatwią małym firmom wypełnianie tych plików.
Trzy Urzędy Skarbowe z woj. łódzkiego wyróżnione
Już po raz 15. przedsiębiorcy wybrali najbardziej profesjonalne i przyjazne urzędy skarbowe. Wśród 70-ciu wyróżnionych znalazła się „Skarbówka” w Bełchatowie.
Z zeznaniem podatkowym do skarbówki także 2 maja
To już ostatnie godziny na złożenie rocznego zeznania podatkowego. W związku z tym Urzędy Skarbowe w całym kraju we wtorek 2 maja pracują, ale co ważne tylko w zakresie przyjmowania rocznych deklaracji podatkowej. Nie inaczej jest w Piotrkowie.
Ostatni dzwonek na złożenie zeznania podatkowego
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Piotrkowie informuje, że 27 i 28 kwietnia podatnicy będą mogli składać swoje zeznania roczne do godz. 18.00.
Rozliczenie elektroniczne szybsze i korzystniejsze
Na terenie podległym piotrkowskiemu urzędowi skarbowemu rozliczyła się już ponad połowa podatników. - Większość z nich rozliczyła się elektronicznie, co jest zdecydowanie korzystniejsze, szczególnie, jeśli ktoś liczy na zwrot podatku z tytułu ulgi na dzieci - mówił na antenie radia Strefa FM Kamil Łyszkowski, naczelnik piotrkowskiej "skarbówki".
Wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe już dostępne
Od dziś podatnicy mogą skorzystać z usługi tzw. wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego (PFR) za rok 2016. Ma ona znacznie uprościć i przyspieszyć proces składania zeznań podatkowych.
Coraz więcej milionerów
Ponad sześćdziesięciu milionerów mieszka w naszym regionie. To znaczy - coraz więcej.
Po Bożym Ciele skarbówka nie pracuje
Piątek (po Bożym Ciele) będzie dla pracowników Urzędu Skarbowego w Piotrkowie dniem wolnym od pracy.
Zmiana na stanowisku naczelnika Urzędu Skarbowego
Minister finansów odwołał Jacka Przybysza z funkcji naczelnika Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim, zastąpił go na tym stanowisku Kamil Łyszkowski.
Nie musisz odwiedzać Urzędu Skarbowego
Coraz więcej osób składa zeznanie podatkowe za pomocą internetu. - Nie ma się czego obawiać i zachęcamy do korzystania z tej możliwości rozliczania - mówił na antenie Strefy FM Jacek Przybysz, naczelnik piotrkowskiej skarbówki.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc