Artykuły do tagu: UrzadMiasta

Urząd Miasta wydaje oświadczenie ws.
Przerzucania się odpowiedzialnością za stan służby zdrowia w Piotrkowie ciąg dalszy. Urząd Miasta w Piotrkowie wydaje oświadczenie w sprawie budynku przy Dmowskiego 47, gdzie mieści się przychodnia nr 5.
Urząd Miasta wczoraj i dziś
Po pierwsze pozbycie się tych urzędników, na których wpływa najwięcej skarg. Po drugie odchudzenie etatowe magistratu. Po trzecie, Urząd musi być otwarty i przyjazny mieszkańcom. No i po czwarte, przełamywanie stereotypów. Taką wizję Urzędu miał sekretarz miasta Piotrkowa… 20 lat temu. Jaka wizja przyświeca dziś kierującemu magistratem?
350 narkotestów dla Aresztu
350 sztuk narkotestów trafiło do piotrkowskiego Aresztu Śledczego. Dyrektorowi placówki ppłk Krzysztofowi Mrówczyńskiemu przekazał je w imieniu miasta wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek.
Wykaż się pomysłowością! Urząd i ODA ogłaszają konkurs dla piotrkowian
Urząd Miasta razem z Ośrodkiem Działań Artystycznych w Piotrkowie zapraszają mieszkańców miasta do udziału w konkursie na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową.
Park Poniatowskiego z kawiarnią?
Czy w zrewitalizowanym parku im. ks. J. Poniatowskiego powstanie kawiarnia? Urząd Miasta ogłosił przetarg na dzierżawę działki przeznaczonej pod gastronomię.
Zagrożenie promieniowaniem w Piotrkowie! Co wtedy robić?
„Weź Jodek 2016” to hasło ćwiczeń obronnych, które we wtorek 18 października odbędą się w Piotrkowie. Cel to przypomnienie mieszkańcom miasta zasad zachowania się w sytuacji zagrożenia promieniowaniem.
Urząd jednak zapewni transport dzieciom z Szansy
Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim ugiął się pod naciskami mediów i presji rodziców, zdecydował, że będzie dowozić niepełnosprawne dzieci do ośrodka Szansa przy ul. Wysokiej. Urzędnicy podjęli decyzję, że przewozy realizować będzie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.
Po co miastu ponad 15 mln kredytu?
Ponad 15 mln zł kredytu postanowiły zaciągnąć władze Piotrkowa Trybunalskiego. Jak czytamy w zarządzeniu prezydenta miasta, pieniądze te są potrzebne na sfinansowanie deficytu.
800-lecie Piotrkowa. Przedsiębiorcy zaskoczyli urzędników
Kilka dni temu prezydent miasta spotkał się z piotrkowskimi przedsiębiorcami. Cel? Wspólna strategia świętowania 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego.
Kto zawiezie niepełnosprawne dzieci na zajęcia?
Rodzice piętnaściorga niepełnosprawnych dzieci - podopiecznych Centrum Rehabilitacyjnego Szansa w Piotrkowie - złożyli wniosek do Urzędu Miasta o pokrycie kosztów dowozu ich dzieci na zajęcia. Magistrat odmówił, rodzice są rozgoryczeni. Ponadto - jak mówią - podczas wydawania decyzji popełniono szereg błędów formalnych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc