Artykuły do tagu: UrzadGminy

Powstało przedszkole w dworku w Szydłowie
W wyremontowanym dworku w Szydłowie powstało niepubliczne przedszkole. Władze gminy Grabica użyczyły budynek stowarzyszeniu "Przyjazny Kąt". Koszt inwestycji to 1 mln 200 tys zł.
Nowe garaże dla policjantów z Grabicy
Komisariat Policji w Grabicy ma już nowe garaże na radiowozy. W ramach kilkuletniej inwestycji wykonano także ogrodzenie, parking i chodnik. Koszt inwestycji to 151 tys zł. Pieniądze zostały przekazane przez Urząd Gminy Grabica.
Jest praca w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej
Można się wiele nauczyć i zdobyć bezcenne doświadczenie. W Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej pracują nie tylko etatowi pracownicy, ale i stażyści, osoby zatrudnione w ramach robót publicznych czy na zastępstwo. Dla kolejnych jest teraz szansa na pracę.
Ruszył remont Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej
Docieplenia ścian, remont dachu, solary i piec na biomasę. Budynek Urzędu Gminy przy ul. Kościuszki w Woli Krzysztoporskiej nie tylko będzie wyglądał zupełnie inaczej, ale będzie też znacznie oszczędniejszy w eksploatacji. Na termomodernizację budynku gmina uzyskała dofinansowanie ze środków unijnych w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Wola Krzysztoporska poprzez ich termomodernizację”.
Wkrótce ruszy bezpłatny system powiadomień SMS
Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej uruchamia bezpłatny system powiadomień SMS. To w tej chwili najszybszy i najpewniejszy sposób dotarcia z informacją do jak największej liczby osób.
Kradła pieniądze Urzędu Gminy?
Aż 60 zarzutów kradzieży prawie 250 tysięcy złotych usłyszała 56-letnia kobieta. Policjanci z komisariatu w Paradyżu zatrzymali mieszkankę gminy Żarnów. Kobiecie zarzucono kradzież pieniędzy należących do Urzędu Gminy w Żarnowie.
W Woli Krzysztoporskiej też ostatkowo
Turoń, Diabeł, Śmierć, Państwo Młodzi, Staruszka, a nawet przedstawicielka służby zdrowia – grupa przebierańców w takim właśnie składzie odwiedziła w ostatni dzień karnawału Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej.
Piorun zabił krowy. Kto pomoże mieszkańcom Milejowa?
Kilka sztuk bydła zginęło po uderzeniu pioruna podczas jednej z ostatnich burz, które przeszły nad Milejowem w gminie Rozprza. Poszkodowani hodowcy próbowali uzyskać pomoc w Urzędzie Gminy, jednak jak się okazało bezskutecznie.
Prawa ręka prezydenta z zarzutami prokuratorskimi
Robert K. - asystent i prawa ręka prezydent Bełchatowa Marioli Czechowskiej z zarzutami prokuratorskimi. Śledczy badają sprawę plagiatu, jakiego miał się dopuścić Robert K., przygotowując opracowanie środowiskowe dla Urzędu Gminy Bełchatów, w którym także jest zatrudniony.
„Miśki” tanecznym krokiem wkroczyły do Urzędu
Tradycyjnie w ostatnie dni karnawału mieszkańców gminy Ręczno odwiedzają przebierańcy, potocznie nazywani tam „miśkami”. Tanecznym krokiem ze śpiewem na ustach wkraczają do wszystkich domostw.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc