Artykuły do tagu: Urolog

Sprzęt za 800 tys. zł (w tym dwa nowe aparaty USG) trafił do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. W środę w placówce odbyła się uroczystość przekazania urządzeń.
Neurolodzy złożyli wypowiedzenia. Będzie kompromis?
Neurolodzy z bełchatowskiego szpitala wojewódzkiego złożyli wypowiedzenia. Z pracy chcą odejść wraz z końcem miesiąca.
Urolog zgwałcił pacjentkę?
Do zdarzenia miało dojść w gabinecie w szpitalu powiatowym w Radomsku. Młoda kobieta zgłosiła się na policję, teraz sprawę prowadzi prokuratura.
Na Rakowskiej organizują urologię [AKTUALIZACJA]
Czy od 1 sierpnia w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie ruszy oddział urologiczny? Dziś poznamy wynik rokowań prowadzonych przez NFZ. Dodatkowo na urologii planuje się wprowadzić tzw. pakiet onkologiczny.
W poniedziałek otwierają urologię
Zakończyły się prace remontowe na Oddziale Urologicznym w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej przy ul. Roosevelta w Piotrkowie. Oddział zostanie otwarty dla pacjentów w poniedziałek.
Urologia przy ul. Roosevelta zamknięta
W szpitalu powiatowym przy ul. Roosevelta w Piotrkowie zamknięto Oddział Urologiczny. Gdzie mają kierować się pacjenci?
Pacjentka skarży się na nowy oddział neurologiczny
Pacjenci z oddziału neurologicznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim skarżą się, że prysznice nie są przystosowane do potrzeb osób, które z nich korzystają, mimo iż jest to oddział świeżo wyremontowany.
Nowy Oddział Neurologiczny w szpitalu przy Rakowskiej
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie może już pochwalić się Oddziałem Neurologicznym, który został przeniesiony do pierwszej części nowo wybudowanego budynku.
Podwyżki dla pielęgniarek, nie dla lekarzy
To on tworzył odział urologiczny w Piotrkowie, on go rozwijał. Teraz słyszy, że jego istnienie jest zagrożone i... trudno mu się z tym pogodzić. Doktor Marek Pilch, długoletni ordynator oddziału urologicznego, postanowił odnieść się do niepokojących informacji o kłopotach oddziału (o problemach z organizacją pracy na oddziale i wypowiedzeniach złożonych przez wszystkich lekarzy pisaliśmy w 20 numerze “Tygodnia Trybunalskiego” z 15 maja br.).
Nie będzie urologii w Piotrkowie?
Taki czarny scenariusz jest możliwy, jeśli dyrekcja szpitala przy ul. Roosevelta i lekarze urolodzy ze szpitalnego oddziału nie porozumieją się co do pieniędzy i organizacji pracy. Póki co wszyscy lekarze złożyli wypowiedzenia umów o pracę...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat