Artykuły do tagu: UPanien

Rzeźba i gobelin w Galerii „U Panien”
Od niedzieli (29 października) w Galerii „U Panien” (na piętrze) można będzie oglądać wystawę prac Krystyny Papugi (gobelin) i Andrzeja Przerywacza (rzeźba). Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki. Wystawa będzie czynna 22 listopada.
Krajobrazy Spały i okolic. Wystawa
W Spale odbywał się w maju XXVI Plener Malarski „Piękno przyrody pędzlem malowane”. Od 1 października efekty warsztatów będziemy mogli oglądać podczas wystawy w Galerii „U Panien”.
Malowane kawą. Wystawa w Galerii U Panien
Od 20 listopada w Galerii „U Panien” będzie można obejrzeć bardzo interesującą wystawę Mariusza Gosławskiego „Malowane kawą”.
Język pobożności ludowej na fotografii
Od najbliższej niedzieli 13 listopada w galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum Idei Ku Demokracji będzie można oglądać wystawę fotografii Bernadetty Matuły „Język pobożności ludowej”.
Wystawa prezentowana będzie do 30 listopada. Wejście od pl. Kościuszki. Wstęp wolny!
IV Wystawa Akademii Sztuki
W niedzielę 4 października w „Galerii u Panien” odbędzie się wernisaż wystawy poplenerowej uczestników IV Wiosennej Akademii Sztuki.
Stowarzyszenie Współpracy Interkulturowej Gałązka Oliwna w Piotrkowie zaprosiło młodzież ze szkoły muzycznej w Równem (nasze miasto partnerskie) do wspólnego muzykowania.
Centrum Idei Ku Demokracji zaprasza na pastorałki
Centrum Idei Ku Demokracji przy ulicy Rycerskiej 3 w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich na wyjątkowy koncert pastorałkowy zespołu Przeznaczenie, który odbędzie się 27 grudnia o godzinie 18.30.
Zapraszamy na wystawę fotografii
Centrum idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie zaprasza na wystawę fotografii Wacława Nowackiego pt.: "Postcards". Wystawę będzie można oglądać w krużgankach od 7 do 31 grudnia.
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie, Rektor Kościoła Panien Dominikanek oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Klasztornego Panien Dominikanek zapraszają na wernisaż wystawy poplenerowej nauczycieli „Piękno przyrody pędzlem malowane”.
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie, Rektor Kościoła Panien Dominikanek oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Klasztornego Panien Dominikanek zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej Taraska 2014.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc