Artykuły do tagu: UKSDelfinPiotrkowTrybunalski

Wiktoria Guść potrójną mistrzynią województwa łódzkiego
Trzy złote i dwa srebrne krążki wywalczyła pływaczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Piotrków Trybunalski podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się w Rawie Mazowieckiej.
Rekordowy dorobek Wiktorii
9 złotych medali, cztery rekordy życiowe, dwa rekordy okręgu i tytuł najlepszej zawodniczki w stylu klasycznym, dowolnym i zmiennym wg punktacji Rudolpha – to dorobek Wiktorii Guść (UKS Delfin Piotrków Trybunalski/SŁ) podczas dwudniowych pływackich Otwartych Mistrzostw Województwa Małopolskiego 13-latków i starszych, które odbyły się 10 i 11 listopada w Oświęcimiu.
Piotrkowskie delfinki ponownie wśród najlepszych
Kilkuset młodych pływaków i pływaczek z terenu całego województwa łódzkiego wzięło udział w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Dzieci 10 i 11-letnich, będących jednocześnie elementem Korespondencyjnych Mistrzostw Polski. Jedną z gwiazd tych zawodów była reprezentantka piotrkowskiego UKS Delfin Wiktoria Guść, która zdobyła cztery złote medale.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat