Artykuły do tagu: Tomaszow

Śmiertelne potrącenie rowerzystki
W poniedziałkowe popołudnie w Twardej (gmina Tomaszów Mazowiecki) doszło do potrącenia rowerzystki. Niestety, 89-letniej kobiety nie udało się uratować.
Prezydent Tomaszowa szefem Kancelarii Prezydenta?
Czy Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego zostanie szefem gabinetu Andrzeja Dudy?
Już za trzy lata Mistrzostwa Świata!
Takiej imprezy jeszcze w naszym regionie nie było. Mistrzostwa Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim w 2020 roku odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim. Członkowie Rady Międzynarodowej Unii Łyżwiarskiej postanowili, że impreza odbędzie się w powstającej tam Arenie Lodowej, będącej pierwszym w Polsce krytym torem łyżwiarskim.
Pijany traktorzysta chciał przekupić policjantów
Pijany kierowca ciągnika rolniczego próbował przekupić policjantów, by ci odstąpili od czynności służbowych.
Zetnij włosy i pomóż chorym na raka
6 czerwca w dwóch salonach fryzjerskich w Piotrkowie i Tomaszowie będzie można za darmo ściąć włosy (długość min. 25 cm) i przekazać je na peruki dla osób chorych na nowotwory.
Włamywali się do altanek i komórek
Tomaszowscy policjanci rozbili grupę włamywaczy, która ma na swoim koncie włamania i kradzieże do domów jednorodzinnych, altanek działkowych i komórek w blokach wielorodzinnych. Zatrzymano trzech mężczyzn. Dwóch zostało tymczasowo aresztowanych, natomiast trzeci po zarzutach odpowie z wolnej stopy. Do włamań dochodziło na przełomie kwietnia i maja 2017 r. na terenie Tomaszowa.
30.05.2017 06:09
Pobicie w Tomaszowie
Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch 24-latków, którzy pobili swojego rówieśnika. Sprawcy uciekli, a pokrzywdzony trafił do szpitala.
Ukradli elementy znaków drogowych, łup wieźli do skupu złomu
Z terenu firmy remontującej drogi ukradli metalowe elementy znaków drogowych i - na pożyczonej taczce - wieźli je na skup złomu. Sprawcy to 22- i 24-latek - obaj to mieszkańcy Tomaszowa.
Zapomniał, gdzie zaparkował. Zgłosił kradzież
Zgłosił kradzież swojego volvo. Wkrótce jednak okazało się, że auto wcale nie zostało skradzione. Tomaszowianin był tak roztargniony z powodu matury dziecka, że zapomniał, gdzie zaparkował.
Plaga pijanych kierowców
Aż siedmiu pijanych kierowców zatrzymała w weekend tomaszowska policja. Rekordziści mieli prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc