Artykuły do tagu: Tomaszow

Grupa włamywaczy rozbita. Grozi im 10 lat więzienia
Specjalna grupa policjantów, w której skład weszli mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Tomaszowie oraz kryminalni z KWP w Łodzi, rozbiła szajkę włamywaczy. Łupem sześciu osób - czterech mężczyzn i dwóch kobiet - padło mienie o wartości blisko pół miliona złotych.
Pobicie na boisku szkolnym
Trzech chuliganów zaczęło bić i kopać po całym ciele 14-latka. Ofierze próbował pomóc jego kolega, jemu też się dostało. Sytuację zauważyło małżeństwo, które zareagowało. Spłoszyli sprawców i powiadomili policję. Do zdarzenia doszło 8 kwietnia na boisku sportowym przy ulicy Stolarskiej w Tomaszowie.
Nic nie złowili, ale staną przed sądem
Nielegalne poławianie ryb w obrębie ochronnym - taki zarzut grozi dwóm mieszkańcom Tomaszowa, którzy zostali zatrzymani podczas łowienia ryb w okolicy jazu na Pilicy.
Jechała za pijanym kierowcą
Postawą godną naśladowania wykazała się mieszkanka Tomaszowa, która powiadomiła policjantów o pijanym kierowcy. Kobieta razem ze swoim znajomym jechała za podejrzanym, informując policję o trasie, którą przemieszcza się jadący od krawężnika do krawężnika peugeot. Później okazało się, że kierowca miał 2,5 promila w organizmie.
Spowodował wypadek i ukrył się w krzakach. Był pijany
25-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, mając 2,3 promila w organizmie, kierował mazdą. Doszło do wypadku. W chwili zdarzenia nie tylko kierowca, ale i pasażerowie byli pijani. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Zakrwawiony został odnaleziony w krzakach. To nie był jego pierwszy pijacki wyczyn, w lutym stracił prawo jazdy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Tomaszowski sąd zdecydował o aresztowaniu 25-latka na 3 miesiące.
Policyjny pościg za złodziejami złomu
Policyjny pościg zakończył się zatrzymaniem 43-letniego mężczyzny podejrzewanego o kradzież złomu. Wkrótce do aresztu trafili też jego wspólnicy. Całej trójce za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.
Kierowca miał 3 promile, pasażerowie po 2
Dzięki interwencji świadka policjanci zatrzymali 37-letniego kierowcę, który mając w organizmie 3 promile wiózł pasażerów. Podróż zakończyła się w rowie.
Pędził bimber, grozi mu nawet rok więzienia
Policja zatrzymała 63-latka, u którego w samochodzie i mieszkaniu znaleziono alkohol domowej produkcji, 450 litrów zacieru oraz urządzenia do produkcji bimbru.
W mieszkaniu 31-latka znaleźli ponad 0,5 kg mefedronu
Policjanci z tomaszowskiej komendy zatrzymali 31-latka, u którego w mieszkaniu i pomieszczeniach gospodarczych znaleziono prawie 554 gramów mefedronu.
Urząd Miasta namawia do wagarowania?
Po raz pierwszy Urząd Miasta w Tomaszowie organizuje „Legalne Wagary". Akcja skierowana jest do publicznych szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Pomysł powstał z inicjatywy członków Rady Kultury działającej przy prezydencie miasta. Każdy uczeń, który weźmie udział w zabawie, ma szansę otrzymać bilet na koncert Ewy Farnej, który odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim 21 marca. - Zamiast wagarować w parku, wystarczy... pomagać – zachęcają organizatorzy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc