Artykuły do tagu: Tomaszow

Ukradli elementy znaków drogowych, łup wieźli do skupu złomu
Z terenu firmy remontującej drogi ukradli metalowe elementy znaków drogowych i - na pożyczonej taczce - wieźli je na skup złomu. Sprawcy to 22- i 24-latek - obaj to mieszkańcy Tomaszowa.
Zapomniał, gdzie zaparkował. Zgłosił kradzież
Zgłosił kradzież swojego volvo. Wkrótce jednak okazało się, że auto wcale nie zostało skradzione. Tomaszowianin był tak roztargniony z powodu matury dziecka, że zapomniał, gdzie zaparkował.
Plaga pijanych kierowców
Aż siedmiu pijanych kierowców zatrzymała w weekend tomaszowska policja. Rekordziści mieli prawie 3 promile alkoholu w organizmie.
Był pod wpływem alkoholu, przewoził dzieci
26-letni pirat drogowy wiózł swoje dzieci, mając 1,6 promila alkoholu w organizmie. Odpowie za narażenie ich życia i zdrowia.
Które miasta mają szansę na rozwój?
Tomaszów, Bełchatów, Radomsko czy wreszcie Piotrków. Które z tych miast byłego województwa piotrkowskiego ma szansę na większy rozwój? Wydaje się, że trybunalski gród, ale czy aby na pewno?
Kradzież na terenie opuszczonych magazynów
Policjanci z Tomaszowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wypalali otulinę ze skradzionych miedzianych kabli. Podejrzani łup mieli naszykowany w torbach. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży. Byli w przeszłości notowani.
Będzie zabawa, będzie się działo!
Enej, Boys, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Piękni i Młodzi, Majka Jeżowska, Anita Lipnicka, Afromental, Stachursky, Zakopower, no i król - Zenek Martyniuk. Choć przy wyliczaniu gwiazd zabrakło nam tchu, to i tak nie zdołaliśmy wymienić wszystkich, którzy zagrają i zaśpiewają dla mieszkańców naszego regionu tej wiosny i tego lata.
Rzucił rower na maskę mercedesa
Tomaszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który rzucił na maskę mercedesa rower. Do zdarzenia doszło w Tomaszowie Mazowieckim na ul. Majowej.
Policyjny pies odnalazł chłopaka, który zamierzał popełnić samobójstwo
Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację o zaginięciu 19-latka, chłopak prawdopodobnie zażył dopalacze. Rodzinie mówił o zamiarze popełnienia samobójstwa. Został odnaleziony w opuszczonym budynku w lesie, gdzie siedział na dachu. Wytropił go policyjny pies.
Grupa włamywaczy rozbita. Grozi im 10 lat więzienia
Specjalna grupa policjantów, w której skład weszli mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Tomaszowie oraz kryminalni z KWP w Łodzi, rozbiła szajkę włamywaczy. Łupem sześciu osób - czterech mężczyzn i dwóch kobiet - padło mienie o wartości blisko pół miliona złotych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc