Artykuły do tagu: Tomaszow

Włączyli alarm przeciwpożarowy, pobili ochroniarza
Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pobicie pracownika ochrony jednego z marketów. Dodatkowo jeden z zatrzymanych - 20-latek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieuzasadnione włączenie instalacji alarmowej.
Posłowie wizytowali budowę Areny Lodowej
Na jakim etapie jest budowa pierwszej w Polsce krytej hali lodowej, która powstaje w Tomaszowie Mazowieckim? We wtorek postęp prac sprawdzali posłowie sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
Niedożywione i zaniedbane zwierzęta. Gospodarz pijany
Niedożywione i zaniedbane zwierzęta znaleźli policjanci w jednym z gospodarstw w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim. Gospodarza zastali pijanego. Mężczyzna został zatrzymany.
Nie sprzedali mu piwa, więc potłukł wazony o wartości...10 tysięcy złotych
Do zdarzenia doszło w jednym z lokali gastronomicznych w Tomaszowie Mazowieckim. Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu, chciał kupić piwo. Kiedy spotkał się z odmową potłukł stojące na stolikach dwa wazony. Jak się okazało, jeden kosztował 5 tysięcy złotych.
Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza do wspólnego świętowania Światowego Dnia Chorego podczas Festynu Rodzinnego „Z miłości do zdrowia”.
Ukradł krzyże z nagrobków
Na terenie ogródków działkowych tomaszowscy policjanci zatrzymali 35-latka, który ukradł... krzyże z cmentarza. Usłyszał już zarzuty ograbiania miejsc spoczynku zmarłych.
Ukradł łabędzie, trole i krasnale
Policja zatrzymała 30-latka podejrzanego o (dwukrotną) kradzież figurek ogrodowych o łącznej wartości około 3000 złotych. Łup został ukryty w stodole.
Człowieczeństwo? Uczmy się od zwierząt
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami będą ostrzejsze? W parlamencie coraz głośniej na temat zmian, które miałyby wzmocnić ochronę zwierząt i zapobiec znęcaniu się nad nimi.
03.02.2017 06:29
Z siekierą na włam
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który z siekierą w ręku usiłował włamać się do punktu handlowego.
Policyjny radiowóz potrącił kobietę „na pasach”
66-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym jak została potrącona przez policyjny radiowóz. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. 10:00 skrzyżowaniu Głowackiego i św. Antoniego w Tomaszowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc