Artykuły do tagu: Tomaszow

Kierowca miał 3 promile, pasażerowie po 2
Dzięki interwencji świadka policjanci zatrzymali 37-letniego kierowcę, który mając w organizmie 3 promile wiózł pasażerów. Podróż zakończyła się w rowie.
Pędził bimber, grozi mu nawet rok więzienia
Policja zatrzymała 63-latka, u którego w samochodzie i mieszkaniu znaleziono alkohol domowej produkcji, 450 litrów zacieru oraz urządzenia do produkcji bimbru.
W mieszkaniu 31-latka znaleźli ponad 0,5 kg mefedronu
Policjanci z tomaszowskiej komendy zatrzymali 31-latka, u którego w mieszkaniu i pomieszczeniach gospodarczych znaleziono prawie 554 gramów mefedronu.
Urząd Miasta namawia do wagarowania?
Po raz pierwszy Urząd Miasta w Tomaszowie organizuje „Legalne Wagary". Akcja skierowana jest do publicznych szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Pomysł powstał z inicjatywy członków Rady Kultury działającej przy prezydencie miasta. Każdy uczeń, który weźmie udział w zabawie, ma szansę otrzymać bilet na koncert Ewy Farnej, który odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim 21 marca. - Zamiast wagarować w parku, wystarczy... pomagać – zachęcają organizatorzy.
Włączyli alarm przeciwpożarowy, pobili ochroniarza
Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pobicie pracownika ochrony jednego z marketów. Dodatkowo jeden z zatrzymanych - 20-latek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieuzasadnione włączenie instalacji alarmowej.
Posłowie wizytowali budowę Areny Lodowej
Na jakim etapie jest budowa pierwszej w Polsce krytej hali lodowej, która powstaje w Tomaszowie Mazowieckim? We wtorek postęp prac sprawdzali posłowie sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
Niedożywione i zaniedbane zwierzęta. Gospodarz pijany
Niedożywione i zaniedbane zwierzęta znaleźli policjanci w jednym z gospodarstw w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim. Gospodarza zastali pijanego. Mężczyzna został zatrzymany.
Nie sprzedali mu piwa, więc potłukł wazony o wartości...10 tysięcy złotych
Do zdarzenia doszło w jednym z lokali gastronomicznych w Tomaszowie Mazowieckim. Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu, chciał kupić piwo. Kiedy spotkał się z odmową potłukł stojące na stolikach dwa wazony. Jak się okazało, jeden kosztował 5 tysięcy złotych.
Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza do wspólnego świętowania Światowego Dnia Chorego podczas Festynu Rodzinnego „Z miłości do zdrowia”.
Ukradł krzyże z nagrobków
Na terenie ogródków działkowych tomaszowscy policjanci zatrzymali 35-latka, który ukradł... krzyże z cmentarza. Usłyszał już zarzuty ograbiania miejsc spoczynku zmarłych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc