Artykuły do tagu: Tomaszow

Tomaszowska premiera filmu „Las 4 rano”
W poniedziałek, 23 stycznia, w kinie Helios w Tomaszowie Mazowieckim odbył się jeden z premierowych pokazów filmu „Las 4 rano” z udziałem ekipy filmowej. Wybór Tomaszowa na miejsce pokazu nie był przypadkowy. Jesienią 2015 roku właśnie w tym mieście i okolicy Jan Jakub Kolski zrealizował część zdjęć do tej produkcji. W poniedziałkowym spotkaniu z publicznością obok reżysera wzięli także udział: aktorka Aleksandra Michael, montażysta Konrad Śniady, kierownik planu Michał Michałowski oraz przedstawiciel producenta Michał Benkes.
Marihuana w mieszkaniu 24-latka
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 24-latka, który posiadał blisko 130 gramów marihuany.
Miał myśli samobójcze, rozbijał szyby
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził cztery szyby w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Tomaszowa. Właściciel wycenił straty na 5 tysięcy złotych.
Będą dekomunizować Tomaszów
Nowe prawo weszło w życie, trzeba więc zmienić nazwy ulic. A konkretnie dwóch. Chodzi o ustawę o zakazie propagowania komunizmu. W Tomaszowie w związku z tym muszą zostać zmienione dwie nazwy. W przeciwnym razie, zgodnie z art. 3 ustawy, Urząd Wojewódzki wyda zarządzenie zastępcze i sam zdecyduje o ich nowej nazwie.
Zatrzymał pijanego kierowcę
35-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Mazowiecki zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Kiedy przyjechała policja okazało się, że zatrzymany ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
W święta lodowisko bezpłatne. Tomaszów pomaga Ani
W Wigilię i święta za wejście na tomaszowskie lodowisko nie będzie pobierana opłata. Na pl. Kościuszki pojawią się wolontariusze, którzy będą zbierać datki na pomoc 13-letniej Ani Stefańskiej.
14-latka ukradła portfel
14-latka ukradła portfel pasażerce autobusu. Do zdarzenia doszło 19 grudnia w Tomaszowie. Dziewczyna nie pierwsza raz weszła w konflikt z prawem. Teraz zajmie się nią sąd rodzinny.
Kontrabanda w kieszeniach, bagażniku i pod choinką
Policja zatrzymała pijaną kierującą volkswagenem golfem, kobieta wjechała w drzewo. W kieszeniach ubrania, w bagażniku auta, a także w jej domu znaleziono alkohol i tytoń bez akcyzy oraz narkotyki.
Rozbój w gminnym sklepie. Sprawcy zatrzymani
Dwóch mężczyzn w kominiarkach wtargnęło do sklepu, obezwładnili ekspedientkę gazem i ukradli pieniądze z kasy. Sprawcy zostali spłoszeni przez przypadkowego świadka i odjechali samochodem. Pokrzywdzona powiadomiła policję. Do zdarzenia doszło 12 grudnia około godz. 17.50 na terenie gminy Tomaszów Mazowiecki.
Policja szuka złodzieja damskich torebek
Złodziej wyrwał torebkę 63-letniej kobiecie i uciekł. Do zdarzenia doszło 5 grudnia na ul. Wiejskiej w Tomaszowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc