Artykuły do tagu: Toalety

W nocy toalety na dworcu zamknięte
- Toaleta na dworcu PKP jest płatna i… to jest dopuszczalne ale to, że jest czynna od 6 rano do 22 to jest skandal! Przecież to jest budynek użyteczności publicznej – skarży się jedna z mieszkanek Piotrkowa Trybunalskiego.
Nareszcie! Toalety w parku Poniatowskiego
Od jednego z czytelników dostaliśmy informację, że w parku im. ks. J. Poniatowskiego działają ogólnodostępne toalety. Na dowód załączył nam zdjęcia.
Na dworcu za potrzebą za darmo?
Za korzystanie z toalety na dworcu autobusowym w Piotrkowie Trybunalskim pobierana jest opłata w wysokości 1,50 zł za „dużą usługę sanitarną” i 1,00 zł za „małą”. Usługa „mała” oznacza korzystanie z pisuaru, a „duża” z kabiny. Prywatny najemca wydaje klientom paragon. Przy odrobinie szczęścia można za to bezpłatnie skorzystać z ubikacji na dworcu PKP.
25.09.2012 12:56
Radomsko: Cenne toalety
Toalety w radomszczańskim urzędzie miasta doczekają się remontu. Modernizacja ma kosztować około... 200 tys. zł. Wcześniej padały jednak i większe kwoty.

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjštków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat