Artykuły do tagu: TPS

Upamiętnią dwusetną rocznicę śmierci Kościuszki
Happening historyczny, upamiętniający dwusetną rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki, odbędzie się 16 października w Parku Poniatowskiego. Właśnie tam, dokładnie sto lat temu, piotrkowianie zgromadzili się, by uczcić setną rocznicę śmierci patrioty i zamanifestować swój patriotyzm.
Uczniowie z ZSP nr 1 na stażu w Niemczech
,,Praktyka, technika, DOŚWIADCZENIE” to nazwa zagranicznego projektu realizowanego w programie Erasmus+ przez 50 uczniów z piotrkowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Roosevelta 1), kształcących się w kierunkach technik elektronik, technik mechatronik, technik elektryk i technik informatyk.
ZSP nr 1 świętuje 111-lecie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie świętuje w piątek 111-lecie istnienia. To wyjątkowa okazja do współnego spotkania dawnego i obecnego grona pedagogicznego oraz abolwentów placówki.
W TPS-ie będą mieć nową salę gimnastyczną
Uczniowie piotrkowskiego TPS-u od maja 2015 roku nie mogą korzystać z sali gimnastycznej. Obiekt został wyłączony z użytkowania. Dlaczego?
Wspólnie pomalowali budynek TPS-u
Centrum Malarskie Dulux Galeria Wnętrz zaprosiło wszystkich spragnionych koloru do wspólnego malowania. Uczestnicy wydarzenia wspólnie pomalowali budynek TPS-u.
19.09.2014 11:41
W TPS-ie oddawali krew
W czwartek, 18 września Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, wraz z opiekunem Szkolnego Koła PCK Anną Maliszewską, zainaugurował kolejną edycję Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie”. Chęć oddania krwi zgłosiło 52 uczniów, krew oddało 45. Zebrano 19 litrów 950 mililitrów krwi. Na zdjęciu od lewej: Aleksandra Durajczyk, Paulina Stangiewicz, Anna Reszka.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w XIII edycji PIOTRKOWSKICH TARGÓW EDUKACYJNYCH „TPS 2013”. Targi odbędą się w piątek 22 marca w godzinach 9.00 – 13.00 w TPS-ie przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat