Artykuły do tagu: TIR

Zginęła pod kołami tira
64-letnia kobieta zginęła pod kołami tira. Do tragicznego wypadku drogowego doszło w Ujeździe na Placu Wolności 7 lutego ok. godz. 9.
W Łódzkiem kontrolowali ciężarówki
Blisko 2500 pojazdów ciężarowych na terenie województwa łódzkiego policjanci skontrolowali w ciągu jednego dnia. Niestety po raz kolejny zatrzymano kierowców, którzy prowadzili pod wpływem alkoholu.
07.11.2017 11:43
Kabinę zżerała rdza
Skorodowana kabina pojazdu ciężarowego oraz fałszowanie wskazań tachografu to przewinienia ujawnione przez inspektorów Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi.
Kierowca tira uszkodził osobówkę i odjechał
Należytej ostrożności nie zachował kierowca tira, który skręcając z ulicy Wojska Polskiego w 1 Maja zahaczył tyłem naczepy o zaparkowaną skodę, potem odjechał z miejsca kolizji. Całą tę sytuację obserwował dyżurny Straży Miejskiej obsługujący miejski monitoring.
Koniec protestów na DK 91. Jest porozumienie?
Miał trwać od godziny 11:00 do 15:00 – ostatecznie piątkowy protest mieszkańców gmin Grabica i Moszczenica w Srocku w ogóle się nie zaczął. Mało tego - organizator serii strajków, Andrzej Prochoń, potwierdził, że kolejne demonstracje w tym roku już się nie odbędą.
W piątek w Srocku utrudnienia...
... a to za sprawą kolejnego, czwartego już protestu mieszkańców gmin Grabica i Moszczenica przeciwko wzmożonemu ruchowi tranzytowemu na odcinku pomiędzy Srockiem a Piotrkowem.
Srock / Protest / Tiry / 91 
Mieszkańcy gmin Grabica i Moszczenica zablokowali trasę 91 na wysokości rynku w Srocku. Mają już dość tirów przejeżdżających przez położone przy trasie miejscowości. Były flagi, transparenty czy... krzyż, ustawiony ze zniczy. Z głośników popłynęło nawet "Żeby Polska była Polską". Być może sporo w tym przesady. Słowa: "Chcemy po prostu normalnie pracować, uczyć się i żyć" – przesadą jednak na pewno nie są.
Srock / Protest / Tiry / 91 
Wiemy, kiedy protest na DK nr 91
Niedawno informowaliśmy o proteście, który planują zorganizować mieszkańcy gmin Grabica i Moszczenica na Drodze Krajowej nr 91. Wiemy już, kiedy demonstracja się odbędzie.
04.10.2016 11:05
Zablokują trasę 91
W sobotę o godzinie 18.00 w sali OSP w Brzozie ma odbyć się spotkanie organizacyjne w sprawie blokady trasy 91 przez mieszkańców gminy Moszczenica i Grabica.
Hałas i pękające ściany. Tirowcy, omijajcie Srock!
Nowo oddany 40-kilometrowy odcinek autostrady przebiegającej nad Srockiem miał odciążyć ruch na drodze krajowej nr 91. Nie odciążył. Wręcz przeciwnie, jest jeszcze gorzej. Mieszkańcy wsi są zrozpaczeni, nie przebierają w słowach. Kto wreszcie zrobi porządek z tirami przejeżdżającymi przez Srock czy Rękoraj?
Srock / Tiry / Dk91 

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjštków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat