Artykuły do tagu: TBS

21.12.2017 11:13
Przekazali czujki czadu
Blisko 50 czujników czadu otrzymali strażacy od piotrkowskiego magistratu. Sprzęt będzie instalowany w mieszkaniach Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Przekazanie czujek odbyło się w czwartek w siedzibie Komendy Miejskiej PSP przy ul. Jagiellońskiej.
Osiedle 800-lecia zacznie tętnić życiem
Klucze do mieszkań w nowych blokach przy ul. Broniewskiego 17 i 19 w Piotrkowie już wręczone. Łącznie w dwóch budynkach na osiedlu 800-lecia zamieszka 67 rodzin.
Jeszcze w tym tygodniu wprowadzą się do nowych mieszkań
Jeszcze w tym tygodniu do nowych mieszkań przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie wprowadzi się 67 rodzin. Osiedle 800-lecia wzbogaciło się bowiem o dwa nowe budynki.
Nowe mieszkania w starej kamienicy
Dziewięć wyremontowanych mieszkań oddano do użytku w kamienicy przy Rynku Trybunalskim 5/placu Czarnieckiego 1. Kamienicy o tyle wyjątkowej, że położonej w samym sercu miasta i wpisanej do krajowego rejestru zabytków. Klucze nowym najemcom wręczył dziś prezydent Piotrkowa, Krzysztof Chojniak.
Będzie nowa kamienica w Piotrkowie
A będzie w niej 31 mieszkań. Powstanie u zbiegu ulic Jerozolimskiej i Starowarszawskiej. Prace być może rozpoczną się jeszcze w tym roku.
31 mieszkań powstanie w nowej kamienicy którą zamierza wybudować TBS, u zbiegu ulic Starowarszawskiej i Jerozolimskiej w Piotrkowie. To kolejna nowa budowla na starówce.
Na klatce schodowej można się połamać
Zgłosiła się do nas mieszkanka kamienicy przy ulicy Jerozolimskiej w Piotrkowie, która zwraca uwagę na zaniedbaną klatkę schodową w budynku. Problem numer jeden to brak światła - Wychodzimy do pracy i jest ciemno. Wracamy i znów jest ciemno – skarży się.
TBS chce się ich pozbyć?
Pan Mariusz od dobrych kilku miesięcy prowadzi batalię z Towarzystwem Budownictwa Społecznego. W grudniu przyszło do niego zawiadomienie o rozprawie sądowej i pozew o eksmisję jego, żony oraz czwórki dzieci. Uzasadnienie? Brak tytułu prawnego do zajmowanego (od 2004 roku!) lokalu. Wszelkie starania podpisania umowy najmu skierowane do TBS-u kończą się tak samo – odmową.
Nie ma wody, bo... zamarzła w rurach
Kilkunastostopniowe mrozy dały o sobie znać – wiedzą o tym doskonale między innymi mieszkańcy kamienicy przy Placu Zamkowym 2 w Piotrkowie, którzy od kilku dni borykają się z brakiem bieżącej wody i zamarzniętymi rurami.
Jest furtka, ale nie ma domofonu
Osiedle TBS przy ulicy Sulejowskiej zostało niedawno ogrodzone. Zamontowano tam elektroniczne bramy wjazdowe na pilota i furtki zamykane na klucz. Wydaje się, że to rozwiązuje problem mieszkańców z podejrzanymi osobami, stale rezydującymi pod jednym ze sklepów monopolowych (ich droga sklepu wiodła właśnie przez osiedle). Kłopot teoretycznie został rozwiązany, jednak uwagi nadal ma jeden z czytelników.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc