Artykuły do tagu: TBS

Nowe mieszkania w starej kamienicy
Dziewięć wyremontowanych mieszkań oddano do użytku w kamienicy przy Rynku Trybunalskim 5/placu Czarnieckiego 1. Kamienicy o tyle wyjątkowej, że położonej w samym sercu miasta i wpisanej do krajowego rejestru zabytków. Klucze nowym najemcom wręczył dziś prezydent Piotrkowa, Krzysztof Chojniak.
Będzie nowa kamienica w Piotrkowie
A będzie w niej 31 mieszkań. Powstanie u zbiegu ulic Jerozolimskiej i Starowarszawskiej. Prace być może rozpoczną się jeszcze w tym roku.
31 mieszkań powstanie w nowej kamienicy którą zamierza wybudować TBS, u zbiegu ulic Starowarszawskiej i Jerozolimskiej w Piotrkowie. To kolejna nowa budowla na starówce.
Na klatce schodowej można się połamać
Zgłosiła się do nas mieszkanka kamienicy przy ulicy Jerozolimskiej w Piotrkowie, która zwraca uwagę na zaniedbaną klatkę schodową w budynku. Problem numer jeden to brak światła - Wychodzimy do pracy i jest ciemno. Wracamy i znów jest ciemno – skarży się.
TBS chce się ich pozbyć?
Pan Mariusz od dobrych kilku miesięcy prowadzi batalię z Towarzystwem Budownictwa Społecznego. W grudniu przyszło do niego zawiadomienie o rozprawie sądowej i pozew o eksmisję jego, żony oraz czwórki dzieci. Uzasadnienie? Brak tytułu prawnego do zajmowanego (od 2004 roku!) lokalu. Wszelkie starania podpisania umowy najmu skierowane do TBS-u kończą się tak samo – odmową.
Nie ma wody, bo... zamarzła w rurach
Kilkunastostopniowe mrozy dały o sobie znać – wiedzą o tym doskonale między innymi mieszkańcy kamienicy przy Placu Zamkowym 2 w Piotrkowie, którzy od kilku dni borykają się z brakiem bieżącej wody i zamarzniętymi rurami.
Jest furtka, ale nie ma domofonu
Osiedle TBS przy ulicy Sulejowskiej zostało niedawno ogrodzone. Zamontowano tam elektroniczne bramy wjazdowe na pilota i furtki zamykane na klucz. Wydaje się, że to rozwiązuje problem mieszkańców z podejrzanymi osobami, stale rezydującymi pod jednym ze sklepów monopolowych (ich droga sklepu wiodła właśnie przez osiedle). Kłopot teoretycznie został rozwiązany, jednak uwagi nadal ma jeden z czytelników.
Nowe mieszkania w Rynku Trybunalskim
Z zewnątrz wygląda nieźle. Kamienica przy Rynku Trybunalskim 5 przeszła remont elewacji kilka lat temu. Gorzej jest wewnątrz, to jednak zmieni się, ponieważ budynek przejdzie gruntowną modernizację, w efekcie nowy dom znajdzie tam 10 rodzin. Dziś w kamienicy przeważają pustostany.
Nowoczesne i tanie mieszkania czekają na piotrkowian
TBS po raz kolejny przygotowało ciekawą ofertę mieszkań, na którą będzie stać wielu piotrkowian. Okazuje się, że już za 30 tys. zł mogą zamieszkać wprawdzie w małym, ale bardzo nowoczesnym lokalu.
Mieszkania przy ul. Broniewskiego wciąż czekają na najemców
Ruszył nabór najemców do 67 mieszkań, które powstaną w dwóch nowych blokach przy ul. Broniewskiego. Przed nami drugi termin naboru.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc