Artykuły do tagu: Szydlow

Pokazali gościom z zagranicy jak świętujemy odzyskanie niepodległości
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szydłowie zorganizowano spotkanie międzynarodowe w ramach projektu SHARE, które zbiegło się z obchodami Narodowego Dnia Niepodległości, była to więc dobra okazji, by zapoznać gości z zagranicy z historią naszego kraju.
Nowoczesna stulatka w Szydłowie
W Szydłowie trwają obchody 100-lecia tamtejszej Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa. Najpierw odprawiono mszę świętą, natomiast część oficjalną zorganizowano w szkolnej hali sportowej. Choć szkoła masz już tyle lat, jest jedną z najnowocześniejszych w powiecie piotrkowskim.
Wkrótce obchody 100-lecia Szkoły Podstawowej w Szydłowie
Już dziś władze gminy Grabica zapraszają na obchody 100-lecia Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Szydłowie. Uroczystości odbędą są 27 października.
Jak promować zdrowy styl życia wśród młodzieży?
To jeden z celów projektu współpracy międzynarodowej, który realizuje Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Szydłowie. Kolejne spotkanie odbyło się na na Litwie.
Powstało przedszkole w dworku w Szydłowie
W wyremontowanym dworku w Szydłowie powstało niepubliczne przedszkole. Władze gminy Grabica użyczyły budynek stowarzyszeniu "Przyjazny Kąt". Koszt inwestycji to 1 mln 200 tys zł.
Remont Szkoły Podstawowej w Szydłowie
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Szydłowie przeszła w wakacje metamorfozę. Odnowiono korytarze, bibliotekę i sale lekcyjne. Ekipy budowlane rozpoczęły prace na początku lipca, a zakończyły na początku sierpnia.
Co może uczeń z Szydłowa?
"Zobaczyć Neapol i umrzeć..." to cytat J.W.Goethego. Czy to miasto jest aż tak piękne, będą mogli przekonać się o tym uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie.
Uczniowie z Reymonta wyjadą na zagraniczne praktyki
65 uczniów powiatowej placówki - Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie - weźmie udział w dwutygodniowych praktykach zagranicznych.
W dworku w Szydłowie będzie przedszkole
Decyzja została podjęta. W wyremontowanym dworku w Szydłowie powstanie nowe przedszkole.
Święto Patrona Szkoły w ZSP w Szydłowie
Święto Patrona Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie - Władysława Reymonta - wieńczy trzydniowe obchody Dni Reymontowskich Ziemi Piotrkowskiej. Obchody rozpoczęły w niedzielę się uroczystą mszą świętą. W programie uroczystości znalazły się m.in. festyn rodzinny "Na Ludową Nutę", Dzień Rękodzieła Artystycznego czy występy lokalnych zespołów muzycznych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc