Artykuły do tagu: Szpital

Na chodnikach lodowisko. Piotrkowianie łamali ręce i nogi
W piątkowy poranek większość piotrkowskich chodników przypominała lodowisko. Poradnia chirurgiczna przeżywała w związku z tym prawdziwe oblężenie. Od rana lekarze opatrzyli już kilkanaście osób.
Wojewoda odwiedził Bełchatów
W najbliższym czasie rząd ma przyjąć ustawę w sprawie sieci szpitali. Zmiany mają zapewnić lepszy dostęp do świadczeń medycznych oraz poprawić jakość tych usług. W związku z nową ustawą bełchatowski szpital odwiedził Karol Młynarczyk, wicewojewoda łódzki, który wraz ze starostą bełchatowskim oraz dyrekcją szpitala poznał stan poszczególnych oddziałów - podaje serwis internetowy powiatu bełchatowskiego.
Kradzież w szpitalu. Łupem wózek inwalidzki
Policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży wózka inwalidzkiego ze szpitala (1 lutego). Straty oszacowano na 1000 złotych. Jeszcze tego samego dnia złodzieje trafili do policyjnej celi. Zatrzymani to 34-letnia kobieta oraz jej 44 -letni kompan.
Przychodnia wynosi się z Dmowskiego. Miasto nic nie wie
1 marca przychodnia z ulicy Dmowskiego ma zostać przeniesiona do budynku przy Al. Armii Krajowej. Tak postanowił szpital, a właściwie powiat piotrkowski, który jest organem prowadzącym placówki. Budynek przy Dmowskiego należy tymczasem do miasta. Władze Piotrkowa o zmianach nic nie wiedzą.
Dyrektor szpitala w Radomsku: nie ma znaczenia czy w mieście są dwa szpitale, czy też jeden
- Nie ma znaczenia czy są dwa szpitale. czy też jeden, natomiast znaczenie ma czy one ze sobą współpracują, a może konkurują – mówił na antenie Radia Strefa FM Piotr Kagankiewicz, dyrektor Szpitala Powiatowego w Radomsku. Gość rozgłośni przez wiele lat był starostą tomaszowskim i nadzorował reorganizację tamtejszej placówki medycznej.
Stan poszkodowanych w karambolu stabilny
24 osoby trafiły w czwartek do szpitala wojewódzkiego przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie – to poszkodowani w karambolu, do którego doszło na A1.
Uderzył w ścianę wiaduktu
20-letni kierowca mini coopera, jadąc al. Piłsudskiego w kierunku Sienkiewicza, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z oplem vectra, później uderzył w ścianę wiaduktu.
Radny Miazek przewieziony do szpitala Barlickiego w Łodzi [AKTUALIZACJA]
Piotrkowski radny Szymon Miazek trafił do szpitala im. Barlickiego w Łodzi.
Więcej interwencji pogotowia. To przez smog?
W wielu polskich miastach pogotowia ratunkowe znacznie częściej wysyłają karetki do chorych, którzy skarżą się na dolegliwości związane z układem oddechowym i krążeniowym. Niewykluczone, że objawy chorobowe zaostrza smog. Jak sytuacja wygląda w Piotrkowie Trybunalskim?
Grypy nie ma, ale chorych nie brakuje
Oddział wewnętrzny w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Kopernika w Piotrkowie jest całkowicie, a nawet nieco ponad stan, obłożony chorymi. Wszystko to przez masę infekcji, o które, wobec niesprzyjającej pogody, coraz łatwiej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc