Artykuły do tagu: Szpital

Wypadek na DK1. Ciężarówka wylądowała w rowie
Na drodze krajowej nr 1 doszło w poniedziałek nad ranem do wypadku. Ranny został kierowca ciężarówki.
Szpitale regionu piotrkowskiego znalazły się w sieci
Wszystkie szpitale regionu piotrkowskiego (Piotrków - 2, Bełchatów, Radomsko, Tomaszów -2, Opoczno) znalazły się w tzw. sieci czyli systemie podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej w Łódzkiem.
Od 2 czerwca przeprowadzka oddziału dziecięcego
Informujemy mieszkańców miasta i powiatu, że od 2 do 9 czerwca planowana jest przeprowadzka Oddziału Dziecięcego ze Szpitala Wojewódzkiego do Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy ul. Roosevelta w Piotrkowie.
Wkrótce otwarcie pediatrii na Roosevelta
1 czerwca czyli w Dniu Dziecka oficjalnie oddany zostanie do użytku oddział pediatryczny. Dzień później, przebywający w wynajmowanych salach Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Rakowskiej pacjenci, zostaną przewiezieni do oddziału mieszczącego się na I piętrze siedziby Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy ul. Roosevelta.
Mieszkańcy narzekają na stan parkingu przy szpitalu
Stan nawierzchni parkingu przy szpitalu wojewódzkim w Piotrkowie woła o pomstę do nieba. Na problem zwrócił nam uwagę mieszkaniec miasta. Zdjęcia, które przesłał nam piotrkowianin mówią same za siebie.
Pediatria od dzisiaj wraca do Piotrkowa [AKTUALIZACJA]
Od 1 maja do Piotrkowa wraca oddział pediatryczny. Przez miesiąc będzie funkcjonował w Szpitalu Wojewódzkim im. Kopernika na Rakowskiej. W Dniu Dziecka przeniesie się do Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy Roosevelta. W poniedziałek do godzin popołudniowych z pomocy skorzystało 4 pacjentów. Nikt jednak nie został na oddziale.
50 tys. zł od miasta dla powiatu
50 tysięcy zł przekaże miasto na rzecz powiatu piotrkowskiego. Pieniądze mają zostać przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla pediatrii, która wkrótce zostanie uruchomiona w szpitalu przy ul. Roosevelta.
Gdzie leczyć się w święta? Komunikat NFZ
- Przed nami kilka świątecznych dni. Przypominamy mieszkańcom województwa, gdzie uzyskają pomoc w razie nagłego zachorowania. Prosimy pamiętać, że szpitalne oddziały ratunkowe i pogotowie ratunkowe służą przede wszystkim ratowaniu życia najciężej chorych pacjentów! Pojawiając się w szpitalnym oddziale ratunkowym z banalnymi dolegliwościami, narażamy się na długie czekanie w kolejce - czytamy w informacji prasowej przesłanej przez rzecznika prasowego łódzkiego oddziału NFZ.
Ponad milion odszkodowania za błąd w sztuce lekarskiej
Odszkodowanie na ponad milion złotych musiał zapłacić Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie. To m.in. powód tarapatów finansowych, w jakich znalazł się szpital. - Sytuacja jest już opanowana – zapewniała na antenie Strefy FM Eliza Bartkowska, dyrektor tej placówki.
Pediatria wraca do Piotrkowa Trybunalskiego
Późnym popołudniem, w piątek 24 marca ŁOW NFZ rozstrzygnął konkurs ofert na leczenie na oddziale pediatrycznym. Od 1 maja to Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim będzie się opiekował małymi pacjentami w trybie całodobowej hospitalizacji.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc