Artykuły do tagu: Szkoly

Tak będziemy wygaszać gimnazja w Piotrkowie?
Spotkali się już dwa razy, by rozmawiać o tym, jak w miarę bezboleśnie wygasić gimnazja w mieście. Do jakich wniosków doszli?
„Perspektywy” opublikowały ranking szkół. Jak wypadły placówki z Piotrkowa?
168. miejsce w kraju (15 w województwie łódzkim) zajęło I LO w Piotrkowie w kolejnym rankingu miesięcznika „Perspektywy”. To najwyższa lokata spośród piotrkowskich liceów, ale jednocześnie spadek o 11 miejsc w porównaniu z poprzednim rokiem.
Podsumowanie „Bezpiecznego Życia” w SP 12
W Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie odbyło się w środę podsumowanie akcji „Bezpieczne Życie”.
Turniej szachowy dla uczniów piotrkowskich szkół
Młodzi szachiści rywalizowali podczas Mistrzostwach Piotrkowa, zorganizowanych przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Cukierek albo psikus! Czy w piotrkowskich szkołach organizują Halloween?
Przebrane dzieci odwiedzają sąsiadów i proszą o słodycze, krzycząc przy tym "Cukierek albo psikus!". Odchodzą, gdy dostaną to, czego chciały. O co chodzi? Rzecz jasna o Halloween, święto, które w polskiej kulturze cieszy się coraz większą popularnością. I budzi ostatnio spore kontrowersje, a to za sprawą listu otwartego Marka Gralika, kuratora oświaty w województwie kujawsko-pomorskim.
W poniedziałek będziemy obchodzić Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca
Kolejny już raz obchodzić będziemy w naszym mieście Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. 17 października w Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Wysoka 28/38) piotrkowscy uczniowie znów spróbują pobić rekord Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Szkoły w Gomulinie dostały pieniądze na książki
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Gomulinie otrzymały środki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na zakup nowości wydawniczych do szkolnych bibliotek.
Szkoły wygrały w budżecie obywatelskim
Ponad 9 tysięcy głosów oddali piotrkowianie w tegorocznym głosowaniu nad projektami do budżetu obywatelskiego.
Międzynarodowa matura w Piotrkowie. Is it possible?
Ma Kalisz, Leszno, Tarnów, ma też Płock. My nie mamy. Dlaczego? - pyta radny Piotrkowa Grzegorz Lorek. Chodzi o międzynarodową maturę.
Ile klas pierwszych w piotrkowskich szkołach?
W Piotrkowie do pierwszej klasy pójdzie o połowę mniej dzieci niż przed rokiem. W roku szkolnym 2015/16 w podstawówkach prowadzonych przez piotrkowski samorząd utworzono 40 klas pierwszych, tym razem będzie ich 20.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc