Artykuły do tagu: Szczercow

Narkotyki ukrył w samochodzie
37-latek ukrył w swoim samochodzie prawie 15 gramów amfetaminy i 0,6 grama marihuany. Narkotyki pomógł znaleźć policyjny pies.
Pijana uciekała przed policją
Kobieta kierująca oplem astra nie zatrzymała się do policyjnej kontroli, miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Okradł 64-letnią rowerzystkę
Do 64-letniej rowerzystki podjechał młody człowiek (również na rowerze), ukradł torebkę z koszyka przymocowanego do kierownicy, potem odjechał. Pokrzywdzona miała w torebce 800 zł i telefon komórkowy.
Kolejne tragiczne zdarzenie na drodze. Nie żyje 78-letni mężczyzna
W okolicach Szczercowa w powiecie bełchatowskim doszło w środę do wypadku drogowego. Na drodze DW 483 zginął 78-letni pieszy.
Plantacja marihuany ukryta w lesie
Bełchatowscy policjanci w lesie na terenie gminy Szczerców odkryli plantację marihuany. Zabezpieczono 110 krzaków konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu.
156 km/h w terenie zabudowanym
To prawdziwa przestroga dla kierowców, którym zdarza  się docisnąć za mocno pedał gazu, zwłaszcza w terenie zabudowanym.  W minioną niedzielę bełchatowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, przekraczające dozwoloną prędkość o 50 kilometrów na godzinę.
Policja zabezpieczyła kontrabandę i amfetaminę
Policja przechwyciła 42 kg elementów gotowych do pocięcia papierosów, ponad 16 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy oraz amfetaminę. Zatrzymano 3 osoby. Straty Skarbu Państwa związane z uszczupleniem w podatku VAT i akcyzie oszacowano na 57 tysięcy złotych.
Policja bezlitosna dla plantatorów
Policjanci odkryli kolejną plantację konopi, tym razem w gminie Szczerców. Z zabezpieczonych roślin można było uzyskać blisko 990 gramów marihuany o czarnorynkowej wartości 29 tysięcy złotych.
Ciało 19-latka wyłowiono ze stawu
Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Szczerców. Jego ciało wyłowiono ze stawu przy ośrodku agroturystycznym Grobla (gmina Kluki). W poszukiwaniach uczestniczyło ponad 100 policjantów i strażaków.
Mieli poćwiartowaną sarnę. Grozi im do 5 lat
Ojciec wezwał policję, bo syn się awanturował, wcześniej razem pili alkohol. Podczas interwencji funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu poćwiartowaną sarnę. Teraz ojcu i synowi grozi więzienie za posiadanie zwierzyny leśnej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat