Artykuły do tagu: Sylwester

Przykre skutki Sylwestra. Psy czekają na właścicieli w schronisku
Osiem przestraszonych psów trafiło do piotrkowskiego schroniska po sylwestrowej nocy. Jedna zguba już została odebrana, pozostałe czekają na właścicieli.
Niespokojna sylwestrowa noc
Noworoczny poranek wydawał się nadzwyczaj spokojny, ale sylwestrowa noc już taka nie była. Piotrkowscy strażacy interweniowali trzykrotnie.
Piotrkowianie powitali nowy rok
Większość z nas hucznie przywitała nowy, 2018 rok, tradycyjnie nie zabrakło, szampana, życzeń i fajerwerków. Wokół piotrkowskiej wieży ciśnień kilkaset osób podziwiało pokaz sztucznych ogni, który pierwotnie miał trwać pięć minut, ale niemal każdy przyniósł własne fajerwerki. co sprawiło, że niebo na Piotrkowem na kilkadziesiąt minut rozbłysło feerią barw.
Jak pomóc zwierzętom przetrwać Sylwestra?
Noc Sylwestrowa nam kojarzy się z hucznym świętowaniem, ale dla zwierząt może być prawdziwą udręką. Huk petard i fajerwerków często wywołuje u czworonogów agresję lub napady paniki, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić nawet do zawału serca.
Sylwester 2017/2018. Jaką kreację wybrać?
Koronki, tiule, welury, brokat i cekiny - to elementy, o których musi pamiętać każda kobieta, która w Sylwestrową noc chce wyglądać elegancko i wyjątkowo.
Fryzury najlepsze na Sylwestra
W Sylwestrową noc każda kobieta chce wyglądać olśniewająco. Ważne są nie tylko odpowiednia sukienka i makijaż, ale także fryzura, która powinna przyciągać wzrok, a jednocześnie być lekka i swobodna. O uczesaniach modnych w tym sezonie rozmawialiśmy z Beatą Konopką, współwłaścicielką Centrum Odnowy Biologicznej "Ateba".
Miejski rzecznik konsumentów ostrzega
Co prawda służą do celów rozrywkowych, ale mogą być naprawdę niebezpieczne. Fajerwerki zawierają przecież materiały wybuchowe.
Nowy Rok przywitamy pokazem sztucznych ogni
W Piotrkowie Trybunalskim pożegnamy rok tradycyjnie. O północy w okolicach wieży ciśnień będziemy mogli oglądać kilkuminutowy pokaz sztucznych ogni. Coraz więcej miast w Polsce rezygnuje jednak z takiej zabawy. Dlaczego?
(Raczej) spokojna noc sylwestrowa
Policjanci wstępnie podsumowali Sylwestra w województwie łódzkim. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i uczestników zabaw czuwały setki funkcjonariuszy. Bezchmurna noc z 31 grudnia na 1 stycznia minęła bardzo spokojnie i sprzyjała pokazom sztucznych ogni.
O północy fajerwerki z wieży ciśnień
Kolejny rok w Piotrkowie Trybunalskim nie zostanie zorganizowany miejski Sylwester. Musimy zadowolić się fajerwerkami z wieży ciśnień.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc