Artykuły do tagu: Swieto

Enej gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic
Zespół Enej będzie gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic, tym razem impreza odbędzie się w drugi weekend czerwca.
20.01.2017 19:00
Święto babci i dziadka
Już w najbliższy weekend będziemy obchodzić kolejno Dzień Babci oraz Dzień Dziadka - święta, o których nie może zapomnieć żaden wnuczek i wnuczka. Zapytaliśmy małych ekspertów za co kochają swoich dziadków, jak lubią spędzać z nimi czas i czego im życzą w dniu ich święta.
Orszak Trzech Króli w Piotrkowie [GALERIA]
W związku z obchodami święta Objawienia Pańskiego ulicami Piotrkowa przeszedł Orszak Trzech Króli.
Ogłaszamy Wielkie Święto Kina!
W najbliższy weekend, w dniach 10 - 11 grudnia, odbędzie się Wielkie Święto Kina! Wydarzenie jest organizowane już po raz trzeci we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej w kinach w całej Polsce. Z tej okazji bilety na wszystkie filmy będą dostępne w wyjątkowej cenie. Widzowie zapłacą tylko 12 zł za dowolnie wybrany seans! Ambasadorami tegorocznej edycji Święta Kina są Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny.
Bieg Niepodległości w Woli Krzysztoporskiej
Już po raz czwarty rocznicę powrotu Polski na mapy Europy uczczono w Woli Krzysztoporskiej Biegiem Niepodległości. Wzięło w nim udział około 80 uczestników.
Niepodległościowy turniej w piłkę nożną
Turniej Niepodległości w Dniu Niepodległości zorganizowali działacze Uczniowskiego Klubu Sportowego Piotrcovia.
11 listopada 1918 roku. Co się wtedy stało...
Data 11 listopada uznawana jest za początek II Rzeczypospolitej. To 98 lat temu Polska ponownie uzyskała niepodległość. Dlaczego akurat ten dzień był aż tak ważny?
Wolbórz: Święto patronki Gimnazjum
180 cm wzrostu, piękna twarz o łagodnym spojrzeniu, dobra i mądra - taka była Królowa Jadwiga Andegaweńska. Jej postać, w krótkim przedstawieniu, przypomnieli uczniowie klas I Publicznego Gimnazjum w Wolborzu, którego jest patronką już 12 lat.
14.10.2016 11:24
Niewidomi świętują
Koło nr 16 Polskiego Związku Niewidomych w Piotrkowie ma już 65 lat. Z tej okazji rozpoczęła się uroczysta gala w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.
Koło nr 16 Polskiego Związku Niewidomych w Piotrkowie świętuje swoje 65-lecie. 14 października o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczną się uroczyste obchody.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc