Artykuły do tagu: Swieto

Prawie 200 kajakarzy spłynie Pilicą
W ramach „NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ” jak co roku organizowany jest spływ kajakowy z pochodniami. W tym roku po raz pierwszy w historii w spływie popłynie prawie 200 kajakarzy w prawie stu kajakach. A to wszystko w piątek 23 czerwca.
II Festiwal Disco Polo & Dance w Sulejowie
W piątek 23 czerwca w Sulejowie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Disco Polo $ Dance. Na "Magicznej Polance nad Pilicą" zaprezentują się gwiazdy tego rodzaju muzyki.
19.06.2017 00:05
Moda sprzed 90 lat
Jak mogły wyglądać panie spacerujące ulicą Słowackiego w roku 1927 ?
Ludowcy: samorządność jest zagrożona
Po raz kolejny już ludowcy z całego powiatu piotrkowskiego spotkali się podczas powiatowych obchodów Święta Ludowego. Głównym punktem uroczystości było złożenie kwiatów pod pomnikiem chłopskiego przywódcy i byłego premiera Wincentego Witosa. Ludowcy narzekali, że samorządność jest systematycznie ograniczana przez rządzących.
Święto Gminy Wola Krzysztoporska coraz bliżej
Gwiazdą tegorocznego święta gminy będzie Andre znany chociażby z takiego hitu jak „Ale, ale Aleksandra”. Do wspólnej zabawy zapraszają wójt, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej. Główne obchody zaplanowano na niedzielę, 4 czerwca.
Gminny Dzień Strażaka świętowali w Woźnikach
W tym roku druhowie ochotnicy z terenu gminy Wola Krzysztoporska świętowali w Woźnikach. W sobotę (6 maja) odbył się tu Gminny Dzień Strażaka.
Świętowali strażacy z gminy Wolbórz
Ochotnicy z gminy Wolbórz wzięli udział w okolicznościowej mszy świętej i odprawie z okazji przypadającego 4 maja Dnia Strażaka.
Enej gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic
Zespół Enej będzie gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic, tym razem impreza odbędzie się w drugi weekend czerwca.
20.01.2017 19:00
Święto babci i dziadka
Już w najbliższy weekend będziemy obchodzić kolejno Dzień Babci oraz Dzień Dziadka - święta, o których nie może zapomnieć żaden wnuczek i wnuczka. Zapytaliśmy małych ekspertów za co kochają swoich dziadków, jak lubią spędzać z nimi czas i czego im życzą w dniu ich święta.
Orszak Trzech Króli w Piotrkowie [GALERIA]
W związku z obchodami święta Objawienia Pańskiego ulicami Piotrkowa przeszedł Orszak Trzech Króli.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc