Artykuły do tagu: Sulejow

Wypadek w Sulejowie. Dziecko w szpitalu
12- letnie dziecko trafiło do szpitala w wyniku wypadku do jakiego doszło we wtorek ok. 19.30 na ulicy Koneckiej w Sulejowie.
Mistrzostwa Polski młodzików w siatkówce plażowej. Znamy zwycięzców
Zakończyły się Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w kategorii młodzików. Pogoda dopisała - nie zawiódł też turniej. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta.
Kolejne siatkarskie święto w Sulejowie
Niedawno zorganizowano tam półfinał mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej, a za kilka dni odbędą się tam imprezy jeszcze wyższej rangi.
Jest rondo turbinowe, ale nie ma... tabliczki
Już ponad miesiąc temu zostało oficjalnie oddane do użytku. Piotrkowianie stopniowo przyzwyczajają się do ronda Sulejowskiego o zmienionej organizacji ruchu. Jest jednak coś, co zwróciło uwagę jednego ze słuchaczy Strefy FM. To... brak tabliczki z nazwą skrzyżowania.
Miejski Ośrodek Kultury Sulejowie oraz świetlice w Białej i w Kole zapraszają dzieci z gminy Sulejów do udziału w wakacyjnych warsztatach, a także interaktywnym przedstawieniu „Pan Twardowski”.
Rusza konkurs fotograficzno-motoryzacyjny. Wygraj nawet 1000 zł!
Jesteś posiadaczem oryginalnego samochodu lub motocykla, posiadasz ikonę motoryzacji z ubiegłych dekad, masz pojazd zabytkowy, oldtimer, youngtimer, american car, ciekawy samochód lub motocykl sportowy, tuning, car audio? A może Twój pojazd po prostu ma… to coś, a jego oryginalne, niecodzienne modyfikacje wyróżniają go z tłumu? Jeśli ludzie na ulicy oglądają się za nim z podziwem, ten konkurs jest dla Ciebie!
Jakie inwestycje rządowe powinny być realizowane w regionie piotrkowskim?
Pogłębienie Zalewu Sulejowskiego, modernizacja DK12, budowa mostu na Pilicy, budowa autostrady A1 od Tuszyna do Częstochowy – m.in. te inwestycje zdaniem słuchaczy Magla powinny zostać zrealizowane w naszym regionie.
Nad Piotrkowem przeszła nawałnica
Bardzo intensywny deszcz padał w sobotę po południu w Piotrkowie i okolicach. Studzienki w wielu miejscach nie nadążały odbierać wody. Na szczęście ulewa trwała kilkanaście minut i nie wyrządziła zbyt wielu szkód.
Pożar warsztatu samochodowego - AKTUALIZACJA
Kilka zastępów straży gasiło pożar lakierni samochodowej przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie. Pożar wybuchł w sobotę około godziny 10.
Miejski Zakład Komunalny w Sulejowie. Kolejne ustalenia
Nie milkną echa naszego czwartkowego tekstu na temat przyszłości Miejskiego Zakładu Komunalnego w Sulejowie. Otrzymaliśmy uchwałę RIO dotyczącą wykonania budżetu gminy za 2016 roku, gdzie skład orzekający izby sporo miejsca poświęcił właśnie MZK.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc