Artykuły do tagu: Sulejow

Uwaga! Jezdnia będzie zwężona
Rozpoczęły się prace związane z koszeniem trawy przy drodze krajowej nr 12 między Sulejowem i obwodnicą Opoczna, czyli na odcinku blisko 30 kilometrów.
Sulejów. Będą patrole ponadnormatywne
Czy na terenie gminy Sulejów będzie bezpieczniej? Wiele na to wskazuje. W poniedziałek burmistrz Wojciech Ostrowski i Komendant Miejski w Piotrkowie insp. Dariusz Partyka podpisali porozumienie w sprawie uruchomienia na terenie gminy patroli ponadnormatywnych.
Sulejów. Odwołano alarm  powodziowy
Jak nas poinformował Włodzimierz Kapiec z Urzędu Miasta w Sulejowie 9 maja odwołany został alarm powodziowy w gminie.
Dzień Europy w Piotrkowie i Sulejowie
Dzień Europy w Piotrkowie Trybunalskim będziemy obchodzić (9 maja) tradycyjnie przy szkole muzycznej. Przy Pasażu Rudowskiego stanie namiot, gdzie mieścić się będzie Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct. Smaki Europy na talerzu zapewnią uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej. Będzie też Europejskie muzykowanie, czyli XII Festiwal Klarnetowy oraz Europejskie puzzle – zabawa z nagrodami.
Dlaczego tak dużo znaków przy nowym rondzie Sulejowskim?
W obrębie ronda Sulejowskiego już wkrótce pojawi się około 140 nowych znaków pionowych. Czy... to nie za dużo?
05.05.2017 06:29
Czas na asfalt
Przebudowa ronda Sulejowskiego ma potrwać do końca maja. Od kilku dni prace toczą się „pod ruchem", a skrzyżowanie jest już przejezdne.
Jedna osoba ranna w wypadku w Sulejowie
Do wypadku na drodze krajowej nr 12 w Sulejowie doszło w czwartkowy wieczór.
Sezon żeglarski na Zalewie Sulejowskim rozpoczęty
W dzień Flagi Narodowej w samo południe rozpoczął się sezon żeglarski na Zalewie Sulejowskim. Tego dnia otwarta została nowa przystań w Barkowicach Mokrych.
Uwaga kierowcy! Od wtorku przejezdne rondo Sulejowskie
Dzięki sprzyjającej aurze robotnicy pracowali również w sobotę i w niedzielę, w efekcie już we wtorek o godz. 12.00 otwarte dla ruchu zostanie rondo Sulejowskie w Piotrkowie.
Będzie zabawa, będzie się działo!
Enej, Boys, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Piękni i Młodzi, Majka Jeżowska, Anita Lipnicka, Afromental, Stachursky, Zakopower, no i król - Zenek Martyniuk. Choć przy wyliczaniu gwiazd zabrakło nam tchu, to i tak nie zdołaliśmy wymienić wszystkich, którzy zagrają i zaśpiewają dla mieszkańców naszego regionu tej wiosny i tego lata.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc