Artykuły do tagu: Sulejow

Pieszy potrącony na drodze w Sulejowie
Po godz. 20 na drodze krajowej nr 74 w okolicach Sulejowa samochód osobowy potrącił pieszego.
Podtopienia w Kłudzicach. Mieszkańcy mają dość
Mieszkańcy miejscowości Kłudzice w gminie Sulejów muszą walczyć z podtopieniami na kilkusetmetrowym odcinku drogi powiatowej. Nagromadzona woda może podtapiać okoliczne posesje, a ponadto utrudnia przejazd przez miejscowość. Od trzech dni na miejscu pracują strażacy z OSP w Przygłowie i Kłudzicach.
W niedzielę w Sulejowie ćwiczenia z ratownictwa lodowego
19 lutego w Sulejowie odbędą się ćwiczenia z ratownictwa lodowego jednostek OSP.
Wojciech Ostrowski oddał fotel burmistrza
Burmistrzem Sulejowa została Blanka Strzelczyk z Kłudzic. Ustępujący włodarz gminy Wojciech Ostrowski osobiście przekazał losy gminy w ręce swojej następczyni w czwartek 9 lutego.
Rondo Sulejowskie. Prace wstrzymano
Przebudowa ronda Sulejowskiego rozpoczęła się w listopadzie 2016 r. 8 lutego prace zostały wstrzymane. Powód to warunki atmosferyczne.
Radni z Sulejowa zaskarżyli budżet
Dwóm radnym nie podobają się niektóre procedury przy inwestycjach w uchwalonym przez Radę Miasta budżecie. Zaskarżyli go więc do Regionalnej Izby Obrachunkowej.
Najwięcej wypadków na drogach powiatowych, gminnych... i na DK12
W ubiegłym roku na terenie miasta i powiatu najwięcej wypadków miało miejsce na drogach powiatowych - piotrkowska policja opublikowała analizę o stanie porządku i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Łódzki Dom Kultury na Gali w Sulejowie
Władze samorządowe Sulejowa złożyły oficjalne podziękowania na ręce dyrektora Łódzkiego Domu Kultury za ubiegłoroczne zaangażowanie i wysiłek włożony w rozwój życia kulturalnego na terenie gminy.
Zbiórka krwi dla ofiar wypadków drogowych
W najbliższą sobotę 4 lutego na terenie sulejowskiego targowiska odbędzie się zbiórka krwi dla ofiar wypadków.
Sulejów. Kolejna gala boksu za nami. VIDEO AKTUALIZACJA
Sulejowianie pokochali boks, od jakiegoś czasu funkcjonuje tam szkółka bokserska, a gale odbywają się w tym mieście regularnie, ta sobotnia oczywiście cieszyła się sporym zainteresowaniem publiczności.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc