Artykuły do tagu: Sulejow

Jeden adres, jedno zamieszanie
Ten sam adres a siedzibę ma tam ponad 40 firm. Sulejowska 45 w Piotrkowie. Tereny po b. „Sigmatexie”. To tu swój biznes prowadzi wiele firm. Biedronka, Lidl, Inwemer, ale także dealer samochodowy, drukarnia, hurtownie, firma kurierska, klub fitness czy centrum zabaw dla dzieci.
Muzyka Feliksa Nowowiejskiego zabrzmi w Sulejowie
W tym roku przypada 140 rocznica urodzin Feliksa Nowowiejskiego, autora m.in. muzyki do Roty – wiersza Marii Konopnickiej. Z tej okazji w najbliższą niedzielę, 19 listopada, o godzinie 19.00 zapraszamy na spektakl słowno-muzyczny pt. "Twórczość Feliksa Nowowiejskiego - jej patriotyczne przesłanie dla następnych pokoleń".
Szkoła Mistrzostwa Sportowego powstanie w Sulejowie
Sulejów inwestuje w rozwój młodzieżowej siatkówki. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II od 1 września przyszłego roku będzie Szkołą Mistrzostwa Sportowego. Władze gminy podpisały w tej sprawie umowę z przedstawicielami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Czy remont drogi Łęczno - Kłudzice rozwiąże problem?
Czy Łęczno - Kłudzice zostanie wyremontowana i czy odciąży ona ruch na drodze krajowej numer 12? Jej przebudowa jest potrzebna, ale to nie rozwiąże problemu na krajowej dwunastce na odcinku Piotrków - Sulejów - zaznacza burmistrz Wojciech Ostrowski.
Budowa łącznika cieszy przedsiębiorców
Dobiega końca budowa łącznika ulic Broniewskiego i Sulejowskiej. Z inwestycji tej cieszą się przedsiębiorcy mający swoje siedziby na terenach dawnego Sigmatexu.
Powołanie'17. Ćwiczenia Służby Więziennej w Sulejowie
28 i 29 października na terenie Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach (Oddział Zamiejscowy w Sulejowie) odbędą się ćwiczenia pod kryptonimem "Powołanie 17". Jest to szkolenie doskonalące dla osób posiadających przydziały organizacyjno-mobilizacyjne do zmilitaryzowanego oddziału Służby Więziennej w Sulejowie.
Kolejna siatkarska klasa w Sulejowie
Od września w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie funkcjonują dwie klasy mistrzostwa sportowego - 4A i 4C. Specjalizacja klasy to siatkówka plażowa. W poniedziałek odbyło się uroczyste ślubowanie młodych adeptów plażówki, a samo wydarzenie określono jako "nową, piękną kartę w historii szkoły".
W gminie Sulejów potrzebne sale gimnastyczne
Przy Szkole Podstawowej w Uszczynie powstanie sala gimnastyczna. We wtorek 17 października odbyło się spotkanie władz gminy z rodzicami dzieci uczęszczającymi do tej placówki.
Sulejów czyta dla pokoleń
W niedzielę 15 października w sali OSP w Sulejowie odbędzie się wspólne czytanie dramatu Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”. Początek o godzinie 15:00.
30.09.2017 16:37
Wypadek motocyklistów
Motocyklista w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala, po wypadku do którego doszło w sobotę po południu na krajowej „dwunastce” w Sulejowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc