Artykuły do tagu: Studniowka

Czekali na nią ponad 30 lat
Trwa sezon studniówkowy, niektórzy uczniowie piotrkowskich szkół ten bal mają już za sobą, jeden z nich był jednak szczególny, w sobotę byli uczniowie piotrkowskiego "Chrobrego" wzięli udział w studniówce, której nie pozwolono im zorganizować w 1982 roku.
Studniówka po 34 latach, czyli powrót do przeszłości uczniów „Chrobrego”
Jak mówili tak zrobili. Już wkrótce studniówka byłych uczniów "Chrobrego".
W 1982 roku z powodu wprowadzenia stanu wojennego uczniowie czterech klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim nie wzięli udziału w studniówce. Nie chcieli z niej jednak zrezygnować i po latach postanowili zorganizować zaległy bal studniówkowy.
Organizują studniówkę po 34 latach
W stanie wojennym się nie udało, teraz próbują nadrobić stracony czas. Byli uczniowie "Chrobrego" właśnie przygotowują się do studniówki, której nie pozwolono im zorganizować w 1982 roku.
Najlepsze miejsce na studniówkę
Przez lata tylko w szkołach, ale mniej więcej od roku 2000 - już tylko w lokalach. Gdzie znajduje się najlepsze miejsce na zorganizowane studniówki w naszym regionie?
Za studniówkę płacą tylko uczniowie
Bal studniówkowy to nie tylko szampańska zabawa i niesamowite wspomnienia, ale również ogromne wydatki - głównie dla rodziców. Opłata za samą organizację imprezy to już niemałe pieniądze, a gdzie tu dopiero czarujące makijaże, wyrafinowane fryzury i niezwykłe suknie?
Zbliża się matura. Pora na studniówki
Styczeń to miesiąc, w którym na parkietach całego kraju królują maturzyści. To czas zabawy, po której przyjdzie pora na naukę i przygotowywanie się do matury. W piątek 13 stycznia swoją studniówkę zorganizowali uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc