Artykuły do tagu: Studenci

13.10.2017 06:21
Gdzie ci studenci?
Nie da się ukryć - studentów w Piotrkowie jest z roku na rok coraz mniej. Uczelni zresztą też.
Studenci z Ghany i Indii na Piomie
Od poniedziałku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie – czyli na popularnej Piomie - goszczą studenci z Ghany i Indii. W ramach międzynarodowego programu PEACE CROSS CULTURAL UNDERSTANDING we współpracy z organizacją AIESEC wolontariusze spędzą w placówce tydzień, prowadząc z młodzieżą nietypowe zajęcia.
Nawet 10 tysięcy złotych stypendium naukowego mogą otrzymać uczniowie lub studenci z Łódzkiego. Już 1 lutego rozpoczyna się bowiem XI edycja stypendiów naukowych marszałka województwa łódzkiego.
Studenckie Koło Naukowe Historyków Klio we współpracy z Instytutem Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim organizuje konkurs „Cichociemni – elity Polski Walczącej”, nad którym patronat objął dziekan Wydziału Filologiczno-Historycznego naszej uczelni. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych szczególnie zainteresowanych historią.
13.10.2016 08:42
Studencka impreza roku
Tradycyjna studencka fuksówka odbędzie się 19 października (środa) w piotrkowskim klubie Sejf. Organizatorzy - Samorząd Studentów UJK - zapraszają nie tylko "pierwszaków".
Uroczyste czepkowanie studentów WSPS
76 studentów I roku Wydziału Pielęgniarstwa WSPS wzięło udział w uroczystości czepkowania, która odbyła się wczoraj, 13 maja, w sali widowiskowej piotrkowskiego Domu Nauczyciela. Studentki otrzymały białe czepki, studenci przypinki w kształcie pielęgniarskiego czepka. Gościem honorowym ceremonii była Wacława Kamieńska, nestorka polskiego pielęgniarstwa, odznaczona Medalem Florence Nightingale.
Tak się bawi UJK - Juwenalia w Piotrkowie
Choć w Piotrkowie zostało nam niewielu studentów, oczywiście w porównaniu ze stanem choćby sprzed dekady, jednak ci, którzy zostali chcą się bawić. Piątek był trzecim dniem Juwenaliów, ale właśnie wtedy nastąpiło oficjalne otwarcie święta żaków.
13.05.2016 06:13
Tak się bawią studenci
Piotrkowscy studenci świętują Juwenalia od środy. Tego dnia imprezowanie rozpoczęli w piotrkowskim klubie Sejf. W czwartek grillowali na terenie boiska UJK, zażyli trochę sportu, odbył się też studencki bieg z przeszkodami.
Młodzi przyjaciele, nie sięgajcie po używki! - policja i sanepid apelują do studentów
Piotrkowski sanepid, wraz z policją, wystosował apel do studentów o to, aby podczas tegorocznych Juwenaliów nie zażywali dopalaczy.
Juwenalia w Piotrkowie. Kto wystąpi?
Jakie atrakcje przygotował samorząd studencki piotrkowskiej Filii UJK na tegoroczne Juwenalia?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat