Artykuły do tagu: Studenci

13.10.2017 06:21
Gdzie ci studenci?
Nie da się ukryć - studentów w Piotrkowie jest z roku na rok coraz mniej. Uczelni zresztą też.
Studenci z Ghany i Indii na Piomie
Od poniedziałku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie – czyli na popularnej Piomie - goszczą studenci z Ghany i Indii. W ramach międzynarodowego programu PEACE CROSS CULTURAL UNDERSTANDING we współpracy z organizacją AIESEC wolontariusze spędzą w placówce tydzień, prowadząc z młodzieżą nietypowe zajęcia.
Nawet 10 tysięcy złotych stypendium naukowego mogą otrzymać uczniowie lub studenci z Łódzkiego. Już 1 lutego rozpoczyna się bowiem XI edycja stypendiów naukowych marszałka województwa łódzkiego.
Studenckie Koło Naukowe Historyków Klio we współpracy z Instytutem Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim organizuje konkurs „Cichociemni – elity Polski Walczącej”, nad którym patronat objął dziekan Wydziału Filologiczno-Historycznego naszej uczelni. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych szczególnie zainteresowanych historią.
13.10.2016 08:42
Studencka impreza roku
Tradycyjna studencka fuksówka odbędzie się 19 października (środa) w piotrkowskim klubie Sejf. Organizatorzy - Samorząd Studentów UJK - zapraszają nie tylko "pierwszaków".
Uroczyste czepkowanie studentów WSPS
76 studentów I roku Wydziału Pielęgniarstwa WSPS wzięło udział w uroczystości czepkowania, która odbyła się wczoraj, 13 maja, w sali widowiskowej piotrkowskiego Domu Nauczyciela. Studentki otrzymały białe czepki, studenci przypinki w kształcie pielęgniarskiego czepka. Gościem honorowym ceremonii była Wacława Kamieńska, nestorka polskiego pielęgniarstwa, odznaczona Medalem Florence Nightingale.
Tak się bawi UJK - Juwenalia w Piotrkowie
Choć w Piotrkowie zostało nam niewielu studentów, oczywiście w porównaniu ze stanem choćby sprzed dekady, jednak ci, którzy zostali chcą się bawić. Piątek był trzecim dniem Juwenaliów, ale właśnie wtedy nastąpiło oficjalne otwarcie święta żaków.
13.05.2016 06:13
Tak się bawią studenci
Piotrkowscy studenci świętują Juwenalia od środy. Tego dnia imprezowanie rozpoczęli w piotrkowskim klubie Sejf. W czwartek grillowali na terenie boiska UJK, zażyli trochę sportu, odbył się też studencki bieg z przeszkodami.
Młodzi przyjaciele, nie sięgajcie po używki! - policja i sanepid apelują do studentów
Piotrkowski sanepid, wraz z policją, wystosował apel do studentów o to, aby podczas tegorocznych Juwenaliów nie zażywali dopalaczy.
Juwenalia w Piotrkowie. Kto wystąpi?
Jakie atrakcje przygotował samorząd studencki piotrkowskiej Filii UJK na tegoroczne Juwenalia?

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc