Artykuły do tagu: StrefaFM

Dziś dyrektor Łódzkiego Domu Kultury, a potem?
Od 5 lat dyrektor Łódzkiego Domu Kultury. Instytucji, która liczy sobie już 64 lata. Wcześniej przez 7 lat dyrektor piotrkowskiego MOK-u. Jacek Sokalski, bo o nim mowa, przyznaje, że marzy mu się powrót do Piotrkowa.
Spotkanie z okazji Światowego Dnia Radia
Z okazji Światowego Dnia Radia 15 lutego w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie odbędzie się spotkanie z dziennikarzami Radia Strefa FM.
Co z pediatrią w Piotrkowie? „Będzie, jak tylko znajdzie się lekarz”
Dlaczego w Piotrkowie wciąż nie ma oddziału pediatrycznego? - takie pytanie padło w czwartek rano na antenie piotrkowskiego radia.
Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.
Mogą wystąpić problemy z emisją Strefy FM
Od kilku dni studio emisyjne Strefy FM wygląda tak, jakby wybuchły w nim wszystkie sylwestrowe fajerwerki. Na szczęście nic złego się nie dzieje, to tylko remont tak zwanego S1.
Czy będą kolejne protesty przed biurem PiS?
"Demokracja jest zagrożona, dlatego protestujemy" - mówią jedni. "Protestują, bo nie mogą się pogodzić z przegranymi wyborami" - uważają drudzy. Dwa protesty odbyły się w Piotrkowie. Ich organizatorzy nie wykluczają kolejnych.
Świąteczne piosenki od 6 grudnia umilają ostatnie tygodnie oczekiwania na Boże Narodzenie. Czy tylko umilają? Nie tylko. Często także denerwują.
01.12.2016 06:10
Pensja dla sołtysa?
Tysiąc złotych - tyle miałoby wynosić comiesięczne wynagrodzenie każdego sołtysa. Zdaniem pomysłodawców sołtysi mają dziś więcej obowiązków, a budżet państwa bez większego problemu wytrzyma ten wydatek.
Medalistki z Rio w Strefie FM!
W poniedziałek w programie "Strefa po godzinach" na antenie Strefy FM pojawili się wyjątkowi goście - to medalistki olimpijskie z Rio w wioślarstwie - złota medalistka Natalia Madaj oraz Maria Springwald i Joanna Hentka (wcześniej Leszczyńska), które zdobyły brązowe krążki.
Plebiscyt na ulubionego nauczyciela
Jakich nauczycieli pamiętamy po latach? Tych wymagających, którzy dali nam się we znaki, czy raczej takich traktujących uczniów bardziej po partnersku? Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie-zabawie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc