Artykuły do tagu: StrazPozarna

WOŚP grała również w Rozprzy
Wolontariusze WOŚP w Rozprzy zebrali ponad 18 tys. zł. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie już w tej miejscowości zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna.
Wyjątkowo pechowo zaczął się ten rok dla rodziny z Marianowa w gm. Wolbórz. Dziesięć minut po północy od fajerwerków zapalił się dach budynku. W sylwestrową noc piotrkowscy strażacy interweniowali 4 razy.
O połowę pożarów mniej w 2016 roku
Jaki był mijający rok dla piotrkowskich strażaków? Lepszy, bo w 2016 roku odnotowali o połowę pożarów mniej niż przed rokiem. Ale też gorszy, bo liczba rannych we wszelkiego rodzaju wypadkach wzrosła dwukrotnie.
Strażacy dzielili się opłatkiem
Dzielili się opłatkiem, składali życzenia i planowali pracę na przyszły rok. Tym razem w Oprzężowie odbyło się wigilijne spotkanie przedstawicieli OSP z terenu gminy Wola Krzysztoporska.
Spaliło się 50 tysięcy kurcząt! Gigantyczny pożar w Komornikach
Dwie osoby ranne, spalonych 50 tysięcy kurcząt i 1 mln zł strat to bilans pożaru, do którego doszło w piątek wieczorem we wsi Komorniki w gminie Wolbórz.
Strażak potrzebuje krwi. Pomóż w zbiórce
Michał ma 31 lat i pracuje w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie jako dowódca zastępu. Jest w śpiączce farmakologicznej. Apelujemy o udział w zbiórce krwi.
W gm. Czarnocin spłonął samochód
W miejscowości Dalków w gminie CZARNOCIN w sobotę kilkanaście minut przez północą spłonął samochód osobowy marki VW Golf 5. Taką informację i zdjęcia otrzymaliśmy na kontakt@epiotrkow.pl
Żeglarz uwięziony na wyspie
Piotrkowska straż pożarna we wtorek po południu musiała ewakuować z jednej z wysp Zalewu Sulejowskiego żeglarza, któremu silny wiatr uniemożliwił dopłynięcie do brzegu i zepchnął jego łódkę na mieliznę.
Wyciek gazu na Starym Mieście
Podczas prac ziemnych na Starym Mieście w Piotrkowie operator koparki uszkodził gazociąg. Na szczęście wyciek szybko opanowano. Na miejsce przybyło pogotowie gazowe oraz straż pożarna.
Spłonął dom siedmioosobowej rodziny. Potrzebna pomoc [AKTUALIZACJA]
W środę rano 10 sierpnia przy ul. Kuligowskiej w Opocznie spłonął dom siedmioosobowej rodziny. Podczas pożaru uległo zniszczeniu całe wyposażenie domu oraz dobytek. Teraz rodzina potrzebuje pomocy - przede wszystkim szuka mieszkania, które mogłaby odpłatnie wynająć.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc