Artykuły do tagu: Strawa

Piotrkowska rzeczka ma już nowe koryto
Piotrkowskie Podzamcze nieustannie pięknieje. Zakończyła się rewitalizacja rzeki Strawy, a przed nami kolejna inwestycja - modernizacja ul. Pereca.
Powódź także w Piotrkowie. Wylała Strawa
Spore szkody spowodowała zapomniana piotrkowska rzeka, Strawa. W związku z ostatnimi intensywnymi opadami deszczu woda wlała się na teren kilku posesji w Piotrkowie.
Są wyniki sekcji zwłok Kacpra F.
Prokuratura ustaliła, że do śmierci 17-letniego piotrkowianina Kacpra F. nie przyczyniły się osoby trzecie. Chłopak utonął w Strawie.
Zwłoki mężczyzny wyłowione ze Strawy
W czwartek ok. godz. 19 z rzeczki Strawy w Piotrkowie wyłowiono zwłoki 61-letniego Jana G. - mieszkańca naszego miasta.
25.08.2016 08:31
Na Cmentarnej praca wre
Trwa przebudowa ul. Cmentarnej w Piotrkowie. Głównym elementem prac jest budowa nowego mostu na rzece Strawie.
Koryto Strawy w przebudowie
W Piotrkowie rozpoczyna się przebudowa koryta rzeki Strawy na odcinku od ul. Wojska Polskiego do Al. Kopernika.
Dlaczego Strawa jest zielona?
Kilka tygodni temu pisaliśmy, że jest brudna i śmierdząca. Dziś jest… zielona.
Dlaczego Strawa śmierdzi? [GALERIA]
Strawa śmierdziała od zawsze. Do regulacji naszej rzeczki urzędnicy szykują się od lat, na razie nic im z tego nie wyszło, bo ochrona środowiska chce, by w Strawie pojawiły się się ryby. My - zamiast organizmów żywych - znaleźliśmy w wodzie stary telewizor, oponę, deskę klozetową, a nawet fotel obrotowy.
Problemy przy budowie mostu na Strawie
- Mamy utrudnienia podczas budowy mostu na rzecze Strawie - powiedział w programie "O tym się mówi" na antenie Strefy Fm Tomasz Kaczmarek - prezes firmy PEUK - główny wykonawca remontu ul. Starowarszawskiej w Piotrkowie. Problemem jest zbyt wysoki stan rzeki.
27.05.2014 21:36
Strawa znów wylała
W Piotrkowie grzmiało dziś już od godz. 14.00. Wieczorem burza rozpętała się na dobre, a opady były tak intensywne, że Strawa na Starym Mieście znów wylała.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat