Artykuły do tagu: Strasburg

Debata o Europie w PE. Łódzki Europoseł traci komisje
Tym razem nie było bezpośredniej krytyki władz Polski, choć komentatorzy twierdzą, że jego wypowiedź dotyczyła również naszego kraju. Chodzi o szefa Komisji Europejskiej Jean Claude – Junkcera, który wygłosił w środę w PE doroczne orędzie o stanie Unii. Z kolei dwa dni wcześniej podczas tego samego posiedzenia Parlamentu Europejskiego Jacek Saryusz – Wolski, przedstawiciel naszego województwa stracił miejsce w dwóch ważnych komisjach.
„To jest wsparcie dla PiS, Beaty Szydło i dla naszego prezydenta Andrzeja Dudy” - piotrkowianie w Strasburgu
Grupa piotrkowian protestowała we wtorek przed siedzibą Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Mówili, że bronią w ten sposób rządu RP.
Piotrkowianie chcą protestować w Strasburgu
Kilkoro piotrkowian zamierza protestować w Strasburgu w obronie rządu RP. - Nasze demokracja ma się dobrze, jesteśmy zadowoleni z naszego rządu - mówiła w poniedziałek na antenie Strefy FM Beata Dróżdż, przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Piotrkowie.
Nie. To nie jest notatka z wyjazdu lokalnym notabli i źle rozpisanej delegacji. Nie będzie o piotrkowskim stoliku na tej czy innej wystawie. Będzie o skardze do Trybunału Praw Człowieka.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc