Artykuły do tagu: Strasburg

Debata o Europie w PE. Łódzki Europoseł traci komisje
Tym razem nie było bezpośredniej krytyki władz Polski, choć komentatorzy twierdzą, że jego wypowiedź dotyczyła również naszego kraju. Chodzi o szefa Komisji Europejskiej Jean Claude – Junkcera, który wygłosił w środę w PE doroczne orędzie o stanie Unii. Z kolei dwa dni wcześniej podczas tego samego posiedzenia Parlamentu Europejskiego Jacek Saryusz – Wolski, przedstawiciel naszego województwa stracił miejsce w dwóch ważnych komisjach.
„To jest wsparcie dla PiS, Beaty Szydło i dla naszego prezydenta Andrzeja Dudy” - piotrkowianie w Strasburgu
Grupa piotrkowian protestowała we wtorek przed siedzibą Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Mówili, że bronią w ten sposób rządu RP.
Piotrkowianie chcą protestować w Strasburgu
Kilkoro piotrkowian zamierza protestować w Strasburgu w obronie rządu RP. - Nasze demokracja ma się dobrze, jesteśmy zadowoleni z naszego rządu - mówiła w poniedziałek na antenie Strefy FM Beata Dróżdż, przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Piotrkowie.
Nie. To nie jest notatka z wyjazdu lokalnym notabli i źle rozpisanej delegacji. Nie będzie o piotrkowskim stoliku na tej czy innej wystawie. Będzie o skardze do Trybunału Praw Człowieka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat