Artykuły do tagu: Spotkanie

Chrześcijańskie Spotkania Młodych. Dzień drugi
Trwa drugi dzień Chrześcijańskich Spotkań Młodych. W amfiteatrze przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu zjawiły się tłumy. W czwartkowym programie znajdują się liczne koncerty świadectwa wiary, Apel Jasnogórski i uroczysta procesja.
13.06.2017 08:25
Właśnie tak brzmi hasło Chrześcijańskiego Spotkania Młodych, które rozpocznie się 14 czerwca w Moszczenicy i potrwa aż do piątkowego wieczoru.
Spotkanie z Katarzyną Skrzynecką
Po raz kolejny Centrum idei „Ku Demokracji”zaprasza na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W środę 7 czerwca 2017 r. o godz. 19.00 na dziedzińcu CiKD będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej.
Krzysztof Kowalewski na spotkaniu z piotrkowską publicznością
Ceniony i powszechnie lubiany przez publiczność aktor, Krzysztof Kowalewski, gościł w poniedziałek, 29 maja, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie. Przybyli na spotkanie z aktorem piotrkowianie mogli posłuchać jego barwnych opowieści, między innymi o słynnym panu Sułku, w którego wcielał się na radiowej antenie przez ponad 40 lat. Krzysztof Kowalewski w drugiej połowie lat 80. dwukrotnie pracował na planie filmowym w Piotrkowie.
Noc Bibliotek z Tadeuszem Woźniakiem
W sobotę, 3 czerwca biblioteki publiczne i szkolne zapraszają na Noc Bibliotek - imprezę promującą czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać. Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie, włączając się do akcji, zaprasza 3 czerwca do budynku głównego (w godz. 17.30 - 22.00). Gwiazdą wieczoru będzie Tadeusz Woźniak!
Michał Roman odwiedzi Piotrków
Michał Roman, dyrektor Krzakoski, kierownik Hochwander czy wreszcie niezapomniany pan Sułek – we wszystkie te role wcielał się doskonały aktor filmowy, serialowy i teatralny Krzysztof Kowalewski. Właśnie on będzie wkrótce gościł w naszym mieście, a na spotkanie zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie.
Uczyli najmłodszych jak być sobą
W Przedszkolu Samorządu Gminy w Czarnocinie (Zespół Szkolno-Gimnazjalny) odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Łódzkiego Koła Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego.
Zaplanowane na czwartek (27 kwietnia) spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem nie odbędzie się.
Spotkanie z profesorem Bralczykiem
Zapraszamy na spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem, które odbędzie się 27 kwietnia o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Jerozolimskiej 29.
Kuba Sienkiewicz w Piotrkowie!
Po raz kolejny zapraszamy na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W najbliższy czwartek 20 kwietnia o godz. 19.00 na dziedzińcu Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Kuby Sienkiewicza.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc