Artykuły do tagu: Spotkanie

Przełomu brak, ale jest nadzieja. Spotkanie w sprawie obwodnicy Sulejowa
Burmistrz, przewodniczący Sejmiku Województwa, wicestarosta powiatu piotrkowskiego, radni powiatowi i miejscy, grupa inicjatywna "Obwodnica Sulejowa", a nawet przedstawiciele łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Inspekcja Transportu Drogowego, piotrkowska policja czy straż pożarna... I około stu pięćdziesięciu mieszkańców, którzy we wtorkowy wieczór zgromadzili się w sali OSP w Sulejowie, by rozmawiać na temat poprawy bezpieczeństwa na Drodze Krajowej nr 12. Nie da się ukryć, że wszystkie wymienione osoby są zgodne co do tego, że miasto potrzebuje obwodnicy. Jednak nawet przy dość koncyliacyjnej atmosferze trudno o optymizm, bo droga S12, omijająca Sulejów, powstanie najwcześniej w 2022 roku.
Spotkanie w sprawie obwodnicy Sulejowa
12 września o 18:00 w sali OSP w Sulejowie odbędzie się spotkanie mieszkańców. Głównym tematem rozmów ma być rozwiązanie sytuacji na Drodze Krajowej 12 między Piotrkowem i Sulejowem. „Mamy dość korków, hałasu, wypadków i pustych obietnic” - czytamy na stronie facebookowej wydarzenia.
W Szczepanowicach będzie biesiada
Mieszkańcy wsi Szczepanowice w gminie Gorzkowice spotkali się wójtem Alojzym Włodarczykiem, radnym Władysławem Krakiem, sołtysem Szczepanowic Zygmuntem Karlińskim, komendantem gminnym Zbigniewem Owczarkiem i dyrektorem Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Gorzkowicach Małgorzatą Gadecką. Omawiano oczywiście bieżące problemy, ale także organizację biesiady, która ma zintegrować mieszkańców tej miejscowości. Sołectwo otrzymało bowiem na ten właśnie cel dotację celową - grant sołecki. Mieszkańcy ustalali wstępny harmonogram tej imprezy.
Chrześcijańskie Spotkania Młodych. Dzień drugi
Trwa drugi dzień Chrześcijańskich Spotkań Młodych. W amfiteatrze przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu zjawiły się tłumy. W czwartkowym programie znajdują się liczne koncerty świadectwa wiary, Apel Jasnogórski i uroczysta procesja.
13.06.2017 08:25
Właśnie tak brzmi hasło Chrześcijańskiego Spotkania Młodych, które rozpocznie się 14 czerwca w Moszczenicy i potrwa aż do piątkowego wieczoru.
Spotkanie z Katarzyną Skrzynecką
Po raz kolejny Centrum idei „Ku Demokracji”zaprasza na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W środę 7 czerwca 2017 r. o godz. 19.00 na dziedzińcu CiKD będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Katarzyny Skrzyneckiej.
Krzysztof Kowalewski na spotkaniu z piotrkowską publicznością
Ceniony i powszechnie lubiany przez publiczność aktor, Krzysztof Kowalewski, gościł w poniedziałek, 29 maja, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie. Przybyli na spotkanie z aktorem piotrkowianie mogli posłuchać jego barwnych opowieści, między innymi o słynnym panu Sułku, w którego wcielał się na radiowej antenie przez ponad 40 lat. Krzysztof Kowalewski w drugiej połowie lat 80. dwukrotnie pracował na planie filmowym w Piotrkowie.
Noc Bibliotek z Tadeuszem Woźniakiem
W sobotę, 3 czerwca biblioteki publiczne i szkolne zapraszają na Noc Bibliotek - imprezę promującą czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać. Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie, włączając się do akcji, zaprasza 3 czerwca do budynku głównego (w godz. 17.30 - 22.00). Gwiazdą wieczoru będzie Tadeusz Woźniak!
Michał Roman odwiedzi Piotrków
Michał Roman, dyrektor Krzakoski, kierownik Hochwander czy wreszcie niezapomniany pan Sułek – we wszystkie te role wcielał się doskonały aktor filmowy, serialowy i teatralny Krzysztof Kowalewski. Właśnie on będzie wkrótce gościł w naszym mieście, a na spotkanie zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie.
Uczyli najmłodszych jak być sobą
W Przedszkolu Samorządu Gminy w Czarnocinie (Zespół Szkolno-Gimnazjalny) odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Łódzkiego Koła Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc