Artykuły do tagu: Spotkanie

Gospodynie z gm. Grabica aktywne jak nigdy
Na terenie gminy Grabica działają aż 24 koła gospodyń wiejskich. Właśnie powstało kolejne – w miejscowości Żychlin. Czym na co dzień zajmują się gospodynie?
Spotkanie z bratem księdza Tischnera
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na spotkanie z Kazimierzem Tischnerem, bratem ks. prof. Józefa Tischnera i Szymonem Wróblem, autorem filmu dokumentalnego i książki „Jego oczami”.
Opowie o afrykańskich krajach
Zapraszamy na kolejną prelekcję podróżniczą „Burkina Faso i Togo”. O urokach tych mało znanych afrykańskich krajów opowie Piotr Pyrcz.
Będzie spotkanie z Danutą Błażejczyk
Po raz kolejny zapraszamy na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W niedzielę 15 stycznia o godz. 17.30 w Kościele Akademickim Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej w świątecznej atmosferze będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Danuty Błażejczyk.
Wigilijna wieczerza w Dziennym Domu Pomocy Społecznej
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie wspólnie z Dziennym Domem Pomocy Społecznej zorganizował spotkanie wigilijne.
Spotkanie opłatkowe stowarzyszenia Gałązka Oliwna
Choć do Bożego Narodzenia jeszcze kilka dni to coraz bardziej czuć świąteczny nastrój. Bożonarodzeniowe spotkania organizują stowarzyszenia i instytucje. Przy wspólnym stole spotkali się członkowie piotrkowskiego stowarzyszenia Gałązka Oliwna oraz ich goście.
Opowiedzą o wyprawie na Spitsbergen
Zapraszamy na prelekcję podróżniczą „Wyprawa na arktyczną wyspę Spitsbergen”. O urokach tego mało znanego zakątka ziemi opowiadać będą uczestnicy tegorocznej wyprawy: Ewa Chojnowska, Dawid Jakubik, Igor Węglarski, Tomek Forysiak i Janek Grelewski.
Niech bór darzy „Kolibrowi”
W sali OSP we wsi Łazy-Dąbrowa odbyło się spotkanie z Andrzejem Polem, autorem książki „Niech bór darzy Kolibrowi”. Jest to publikacja poświęcona kołu łowieckiemu „Koliber”, które jest związane z tą miejscowością.
Podwieczorek z Jackiem Wójcickim
Po raz kolejny Centrum Idei Ku Demokracji zaprasza na „Podwieczorek z gwiazdą”.
Jak wysoko sięga miłość...
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Ewą Berbeką i Beatą Sabałą-Zielińską. 14 listopada o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych MBP przy ul. Jerozolimskiej 29. Spotkanie dotyczyć będzie m.in. książki „Jak wysoko sięga miłość. Życie po Broad Peak”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc