Artykuły do tagu: Sport

W weekend prezentacje piotrkowskich drużyn
Już dzisiaj zapraszamy na prezentację piotrkowskich zespołów: Piotrkowianina i Piotrcovii. Szczypiorniści zaprezentują się w sobotę (29 lipca) na płycie Rynku Trybunalskiego, następnego dnia w tym samym miejscu będzie można się spotkać z zawodniczkami Piotrcovii.
Jeden sezon niedawno się zakończył, kolejny niebawem się rozpocznie, to dobry moment, by podsumować to, co się wydarzyło na piłkarskich boiskach w naszym okręgu i zapytać o to, co nas czeka. Na ten temat rozmawialiśmy z prezesem piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Stanisławem Sipą.
Piotrkowscy piłkarze wznowili treningi
Od kilku dni piłkarze obydwu piotrkowskich drużyn piłkarskich, które będą występować w seniorskich rozgrywkach, trenują na pełnych obrotach. Zarówno zawodnicy Polonii, jak i Uczniowskiego Klubu Sportowego Concordia 1909 chcą się odpowiednio przygotować do nadchodzącego sezonu.
Działacze Wydziału Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dokonali losowania I rundy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego.
 Piotrkowianie powalczą o medale podczas World Games we Wrocławiu
W czwartek (20 lipca) wieczorem we Wrocławiu odbędzie się ceremonia otwarcia The World Games Wrocław 2017, czyli Światowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich. To jedna z największych sportowych imprez na świecie, wystąpią tam również piotrkowianie, Konrad Szczukocki, który będzie reprezentował nasz kraj w plażowej piłce ręcznej, oprócz niego o medale będą walczyć również Aleksander Kalicki (K1), który dostał dziką kartę oraz Daniel Tarnawski, który wystąpi w reprezentacji Polski futbolu amerykańskiego.
Takiej imprezy jeszcze w Polsce nie było!
28 lipca na kąpielisku Słoneczko w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Polski w nowej dyscyplinie sportowej: badmintonie wodnym. W imprezie będzie mógł wziąć udział każdy kto ukończył 13 lat. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody, puchary i medale.
Kolejne siatkarskie święto w Sulejowie
Niedawno zorganizowano tam półfinał mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej, a za kilka dni odbędą się tam imprezy jeszcze wyższej rangi.
Piotrcovia: niewiadomych coraz mniej
Piłkarki ręczne Piotrcovii w poniedziałek wznowiły treningi, przedtem zorganizowano jednak tradycyjną konferencję prasową, podczas której przedstawiono plan na najbliższy sezon. Wzięli w niej udział członkowie Zarządu: Halina Madej, Zdzisław Majsak, Józef Ratajski i Witold Kopertowski, trener Rafał Przybylski, kapitan Anna Wasilewska (do niedawna Szafnicka), dwie nowe zawodniczki Klaudia Cygan i Katarzyna Wyrzychowska (do niedawna Stasiak) oraz kibice.
Brąz Marceliny podczas mistrzostw Europy
Marcelina Witek zawodniczka Klubu Sportowego Polanik Piotrków Trybunalski zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Europy U23 w Lekkiej Atletyce, które zakończyły się w miniony weekend w Bydgoszczy.
Bezpłatne zajęcia dla najmłodszych w Tom Fit Center
Podczas wakacji najmłodsi mieszkańcy naszego regionu mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach w piotrkowskim klubie sportowym Tom Fit Center.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc