Artykuły do tagu: Sport

Stadion Polonii znowu zamknięty. Tym razem na dwa mecze
Piotrkowski klub został w ten sposób ukarany za zachowanie swoich kibiców, którzy podczas meczu 13. kolejki piotrkowskiej okręgówki pomiędzy Polonią a Omegą II Kleszczów odpalili świece dymne i wznosili wulgarne okrzyki takie jak: „Jeb..ć ZKS”, czy „Concordia starą ku..ą jest”.
Znany sportowiec sprawcą pobicia
Kickboxer Robert K., wicemistrz świata oraz zawodowy mistrz Europy w formule full contact sprawcą pobicia i zdemolowania lokalu w centrum Piotrkowa. Sportowiec ma dozór policyjny, grozi mu 5 lat więzienia.
Kamerunki ostatecznie mają przyjechać do Piotrkowa [Aktualizacja]
Mecz Piotrcovii z reprezentacją Kamerunu jednak ma się odbyć. Jeszcze niedawno działacze Piotrcovii mówili, że organizacja takiego spotkania po 20 listopada nie miałaby sensu, ponieważ po ostatnim meczu I rundy PGNiG Superligi zaplanowano tygodniową przerwę w treningach. Jak się jednak okazuje nie przeszkodzi ona w zorganizowaniu sparingu, który ma się odbyć we wtorek, 28 listopada. Początek o godzinie 18.00 w Hali Relax. Niżej podajemy szczegółowy program.
Tym razem Wisła była lepsza
Piotrkowianin przegrał z Wisłą Płock 23:31 (9:14), gdyby zawodnicy piotrkowskiego zespołu byli skuteczniejsi, mogli sprawić niespodziankę. Grając z tak klasowym zespołem jak Orlen Wisła Płock, nie można jednak popełniać błędów.
Jeden medal w ostatniej kolejce
Anna Kurpios, reprezentantka piotrkowskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoły Karate Tradycyjnego zdobyła srebrny medal podczas ostatniej odsłony Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego, będącą jednocześnie Mistrzostwami Województwa Łódzkiego w Kumite.
 Piotrkowianin ponownie pokona Wisłę Płock?
W środę do Piotrkowa przyjadą piłkarze ręczni Wisły Płock, kibice Piotrkowianina z pewnością pamiętają ostatni pojedynek ligowy tych drużyn, rozegrany w Hali Relax. Piotrkowski zespół pokonał wówczas jedną z najlepszych polskich drużyn 26:25 (14:12), sprawiając największą niespodziankę sezonu, czy w środę będzie podobnie?
Turniej w ramach Pucharu Polski Juniorów, będący jednocześnie XV Memoriałem Bogusława Dąbrowskiego w zapasach w stylu klasycznym odbył się w miniony weekend w Wałbrzychu. Wystartowali w nim m.in. zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego oraz LUKS Athletic Wola Krzysztoporska. Zawodnicy tych klubów zdobyli w sumie pięć medali, w tym jeden złoty, który zawisł na szyi Bartosza Skóry, reprezentanta piotrkowskiego klubu.
Piotrkowscy karatecy mistrzami Europy
Cztery medale zdobyli piotrkowscy karatecy podczas Otwartych Mistrzostw Europy Oyama IKF, które odbyły się w Estonii. W konkurencji knockdown pierwsze miejsce zajęła Daria Cieślińska, a trzecie Angela Szulc, natomiast w konkurencji kata złoty krążek wywalczył Jakub Kowalik, a brąz Angela Szulc.
Kulturystyczne popisy w Hali Relax
Kilkadziesiąt osób rywalizowało w sobotę w Hali Relax podczas Międzynarodowego Pucharu Polski w Kulturystyce i Fitness federacji NAC, najlepsi zakwalifikowali się do Ms&Mr Universe - jednego z najważniejszych tego typu wydarzeń na świecie.
Górnik popsuł Piotrkowianinowi święto [Galeria]
W piątkowy wieczór kibice, działacze oraz byli i obecni zawodnicy Piotrkowianina świętowali 20-lecie powstania piotrkowskiego klubu, był więc tort, pamiątkowe koszulki i jubileuszowy mecz pomiędzy oldbojami a zawodnikami rezerwowego zespołu, zabrakło jedynie zwycięstwa seniorów z Górnikiem Zabrze, który wygrał mecz 10. kolejki PGNiG Superligi 28:26 (15:14).

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc