Artykuły do tagu: Spala

Z przyjaźni do planet - Eko-Festyn w Spale
Eko-Festyn to jednodniowe wydarzenie poświęcone zagadnieniom ekologicznym. Główne atrakcje odbędą się w godzinach 12.00-19.00.
Do Spały powraca tradycja prezydenckich dożynek. 20 września w Spale pojawi się prezydent Polski Lech Kaczyński i oficjalnie podziękuje rolnikom za ciężką pracę.
Wytapiają tłuszcz, zatruwają powietrze
Niewyobrażalny smród rozchodzący się po całej okolicy – to uciążliwość, z którą muszą borykać się nie tylko mieszkańcy osiedla Wronia. Z takimi samymi problemami męczą się mieszkańcy ul. Twardosławickiej w Piotrkowie. Pobliska firma zajmująca się wytopem tłuszczów wieprzowych zatruwa powietrze w najbliższej okolicy. – Wieczorami i w nocy nie można nawet otworzyć okna, taki jest smród. A trudno spać przy zamkniętych oknach latem. Nie da się mieszkać w takich warunkach. Sytuacja ta trwa od ok. roku. Nikt nie wie, co to jest za firma. Nie ma tam żadnej tablicy ani szyldu – protestują mieszkańcy.
Badaniami lekarskimi w Instytucie Sportu oraz Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie rozpoczęła zgrupowanie kadra siatkarzy prowadzona przez trenera Raula Lozano.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc