Artykuły do tagu: Spala

Prezydent Duda jednak przyjedzie do Spały
Prezydent elekt Andrzej Duda przyjedzie do Spały na Dożynki Prezydenckie, które odbędą się 12 i 13 września. Zabiegał o to m.in. Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.
Piotrkowscy harcerze spotkali się z Anną Komorowską
W Spale, w pierwszym dniu Dożynek Prezydenckich, piotrkowscy harcerze, uczestniczący w projekcie "Kolorowa Lokomotywa" Łódzkiego Domu Kultury, spotkali się z Pierwszą Damą RP Anną Komorowską.
Prezydent nie miał nic przeciwko Piersiom
Piersi będą gwiazdą tegorocznych Dożynek Prezydenckich w Spale. Impreza, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie dwudniowa. W sobotę do Spały zawita pierwsza dama Anna Komorowska, w niedzielę dołączy do niej prezydent Bronisław Komorowski.
Przegląd Orkiestr Strażackich odbędzie się w Spale 6 lipca. Prezentować będę się orkiestry z powiatu tomaszowskiego.
09.05.2014 09:31
Kadra trenuje w Spale
Siatkarze reprezentacji Polski przebywają aktualnie na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. W internecie można zobaczyć już pierwsze zapowiedzi filmu "Drużyna".
Wiadomo już kiedy dokładnie odbędą się tegoroczne spalskie dożynki.
Wypadek na drodze do Spały
29 września o godzinie 6:30, w Spale na ulicy Wojciechowskiego doszło do wypadku drogowego.
Komitet Honorowy i Organizacyjny serdecznie zapraszają na Dożynki Prezydenckie Spała 2013 pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Korowód dożynkowy z chlebem i wieńcami z 16 województw zawita do Spały po raz kolejny 14 i 15 września.
Prezydencka para zagości w Spale
Dożynki prezydenckie w Spale już w najbliższy weekend 14 i 15 września.
Nie będzie spalarni na terenie po Hucie Kara
Warunki realizacji inwestycji zostały zaopiniowane negatywnie przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, w związku z czym – jak informuje piotrkowski magistrat - spalarnia śmieci w naszym mieście nie powstanie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc