Artykuły do tagu: Spala

Bujny z siedmioma medalami
Reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach spisała się na medal podczas Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego LZS w Lekkoatletyce. Ze Spały przywiozła bowiem 7 medali - 1 złoty i 6 brązowe.
02.01.2017 13:59
Rekord świata w Spale
Kulomiot Konrad Bukowiecki o pół metra pobił tam własny halowy rekord świata juniorów, pchając kulą sześciokilogramową na odległość 22.96 m.
Uderzył w drzewo. Nie przeżył wypadku
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 5 listopada około godziny 14.30 w Spale.
ABW w Spale. Jeden ze sportowców mógł mieć powiązania terrorystyczne?
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wkroczyła na teren Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale. Według naszych nieoficjalnych informacji, agenci ABW sprawdzali czy jeden z zawodników mógł mieć jakieś powiązania terrorystyczne.
Śmierć po uderzeniu w słup
33-letni kierowca opla corsa na łuku drogi zjechał z jedni i uderzył w słup trakcji elektrycznej. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu.
Prezydent Duda jednak przyjedzie do Spały
Prezydent elekt Andrzej Duda przyjedzie do Spały na Dożynki Prezydenckie, które odbędą się 12 i 13 września. Zabiegał o to m.in. Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.
Piotrkowscy harcerze spotkali się z Anną Komorowską
W Spale, w pierwszym dniu Dożynek Prezydenckich, piotrkowscy harcerze, uczestniczący w projekcie "Kolorowa Lokomotywa" Łódzkiego Domu Kultury, spotkali się z Pierwszą Damą RP Anną Komorowską.
Prezydent nie miał nic przeciwko Piersiom
Piersi będą gwiazdą tegorocznych Dożynek Prezydenckich w Spale. Impreza, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie dwudniowa. W sobotę do Spały zawita pierwsza dama Anna Komorowska, w niedzielę dołączy do niej prezydent Bronisław Komorowski.
Przegląd Orkiestr Strażackich odbędzie się w Spale 6 lipca. Prezentować będę się orkiestry z powiatu tomaszowskiego.
09.05.2014 09:31
Kadra trenuje w Spale
Siatkarze reprezentacji Polski przebywają aktualnie na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. W internecie można zobaczyć już pierwsze zapowiedzi filmu "Drużyna".

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc