Artykuły do tagu: Snieg

Ostrzegamy przed silnym wiatrem i śnieżycami!
Silny wiatr o średniej prędkości 45 km/h z porywami nawet do 110 km/h. Do tego opady śniegu, nawet zawieje śnieżne. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega! Niebezpieczne zjawiska atmosferyczna mogą występować w czwartek od godz. 16.00 do piątkowego poranka (godz. 8.00).
Święta w regionie nie będą białe
Niestety, wiele wskazuje na to, że w tym roku święta nie będą białe. Prognozy pogody nie pozostawiają złudzeń i nie nastrajają optymizmem - jeśli cokolwiek ma padać, to tylko i wyłącznie słaby deszcz.
Kilkadziesiąt tysięcy gospodarstw bez prądu
Intensywne opady śniegu i silny wiatr spowodowały liczne awarie sieci energetycznych, z którymi zmagają się mieszkańcy m.in. gmin Gorzkowice i Sulejów, a także powiatu radomszczańskiego.
Fatalne warunki jazdy – utrudnienia na DK1 i S8
Padający gęsty śnieg nie ułatwia życia kierowcom. Drogi są mokre i śliskie. Do trzech wypadków doszło we wtorek na „ósemce” i krajowej „jedynce”.
Trasa do narciarstwa biegowego na stadionie Concordii?
Trasa do narciarstwa biegowego w Piotrkowie? Taki pomysł ma Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tor miałby powstać na stadionie miejskim Concordia znajdującym się przy ul. Żwirki 6.
Za nieusunięcie śniegu z chodnika grozi mandat, a nawet grzywna
Przypominamy, że odśnieżanie chodników przylegających do nieruchomości to obowiązek właścicieli posesji. Za jego niedopełnienie możemy otrzymać mandat od strażników miejskich.
12.10.2015 07:47
Mamy pierwszy śnieg
Tradycji stało się zadość – zima zaskoczyła kierowców. Ok. godz. 7.30 w Piotrkowie zaczął padać pierwszy śnieg.
Nie odśnieżysz chodnika, możesz zapłacić grzywnę
Grzywnę nawet do 5 tysięcy złotych mogą zapłacić ci, którzy nie odśnieżą chodnika przyległego do ich posesji.
W Piotrkowie wreszcie biało
Tym razem zima chyba nikogo nie zaskoczyła. W Piotrkowie wreszcie zrobiło się biało. Przypominamy, kto w naszym mieście odpowiada za prowadzenie Akcji Zima i czym dysponuje, by walczyć z żywiołem.
Kiedy spadnie pierwszy śnieg?
Jest coraz chłodniej, ale śnieg nie będzie padał. Do połowy przyszłego tygodnia zdarzać się mogą jedynie opady deszczu.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc