Artykuły do tagu: Snieg

Trasa do narciarstwa biegowego na stadionie Concordii?
Trasa do narciarstwa biegowego w Piotrkowie? Taki pomysł ma Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tor miałby powstać na stadionie miejskim Concordia znajdującym się przy ul. Żwirki 6.
Za nieusunięcie śniegu z chodnika grozi mandat, a nawet grzywna
Przypominamy, że odśnieżanie chodników przylegających do nieruchomości to obowiązek właścicieli posesji. Za jego niedopełnienie możemy otrzymać mandat od strażników miejskich.
12.10.2015 07:47
Mamy pierwszy śnieg
Tradycji stało się zadość – zima zaskoczyła kierowców. Ok. godz. 7.30 w Piotrkowie zaczął padać pierwszy śnieg.
Nie odśnieżysz chodnika, możesz zapłacić grzywnę
Grzywnę nawet do 5 tysięcy złotych mogą zapłacić ci, którzy nie odśnieżą chodnika przyległego do ich posesji.
W Piotrkowie wreszcie biało
Tym razem zima chyba nikogo nie zaskoczyła. W Piotrkowie wreszcie zrobiło się biało. Przypominamy, kto w naszym mieście odpowiada za prowadzenie Akcji Zima i czym dysponuje, by walczyć z żywiołem.
Kiedy spadnie pierwszy śnieg?
Jest coraz chłodniej, ale śnieg nie będzie padał. Do połowy przyszłego tygodnia zdarzać się mogą jedynie opady deszczu.
Piotrków: W parku pełno błota i śniegu
- Po miejskim parku nie można spacerować – list z takim wydźwiękiem trafił do nas na adres kontakt@epiotrkow.pl.
Prądu w Piotrkowie nie było tylko przez chwilę
Takich świąt wielkanocnych nie było od lat. Przez cały weekend w Piotrkowie spadło kilkanaście centymetrów śniegu. Wczoraj z powodu opadów występowały w mieście drobne awarie.
Piotrków: Kary finansowe tylko dla wybranych
150 tysięcy złotych kary za niesprzątanie miasta – tyle w sumie (według urzędników za niedopełnienie warunków umowy) musiała zapłacić miastu firma Roka. Śniegu i śmieci w mieście nie brakuje, tymczasem następca Roki – ZiOM – otrzymał dotąd tylko 5 tysięcy złotych kary. By zmotywować firmę, urzędnicy mogą na nią nakładać finansowe kary. Okazuje się, że z takiej formy korzystano wyjątkowo często tylko wtedy, kiedy miasto sprzątała Roka. Czy to wynik niekompetencji firmy, czy urzędniczej złośliwości?
Mount Everest w Rynku Trybunalskim
Mount Everestem nazywają mieszkańcy Rynku Trybunalskiego w Piotrkowie górę śniegu, która została usypana tuż przy słynnym murku. Choć dziś mamy pierwszy dzień wiosny, zima nadal daje się we znaki, w dodatku wyjątkowo psuje krajobraz.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc