Artykuły do tagu: Slub

Czy w Piotrkowie zawierane są małżeństwa mieszane?
Coraz więcej Polaków bierze ślub z obcokrajowcami. Mężczyźni najczęściej żenią się z Ukrainkami, a kobiety uczuciem, a przede wszystkim zaufaniem, obdarzają Anglików i Niemców. Jak ta sytuacja wygląda w Piotrkowie?
Pasowanie przedszkolaków w
Przedszkole Samorządowe nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Daniłowskiego 2 świętowało w piątek z okazji uroczystego pasowania nowych podopiecznych - Nowy rok szkolny w nowej lokalizacji daje nam możliwości rozwoju - cieszy się dyrekcja placówki.
Nowo mianowany komendant Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim zapewnia, że jego drzwi zawsze będą otwarte dla innych strażaków i oferuje przejrzysty sposób zarządzania. Młodszy brygadier Mariusz Wojcieszko złożył w czwartkowe południe ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego.
Najmodniejsze motywy ślubu i wesela na 2018 rok. My już je znamy!
Pary, planujące ślubną ceremonię w przyszłym roku, już dziś z uwagą śledzą nadchodzące trendy. My również postanowiliśmy sprawdzić, jakie motywy ślubu i wesela będą modne w 2018 roku i przygotowaliśmy przegląd trzech, najciekawszych propozycji. Oto one:
Pierwszaki z SP 11 ślubowały
Ślubowanie klas pierwszych odbyło się w Szkole Podstawowej nr 11 w Piotrkowie. Pierwszaki musiały zdać egzamin – odpowiedzieć na kilka pytań związanych ze szkołą.
Czepkowanie pielęgniarek z Wydziału Zdrowia i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego. Uroczystość, podczas której osoby studiujące pielęgniarstwo otrzymują białe czepki i tym samym symbolicznie dołączają do grona pielęgniarek, odbyła się w piątek po południu w Domu Nauczyciela w Piotrkowie.
Powstaną Moszczenickie Tereny Inwestycyjne
Gmina Moszczenica jako jedyna w województwie łódzkim otrzymała dofinansowanie 4,5 mln zł na uzbrojenie terenów inwestycyjnych z unijnego programu "Innowacja i konkurencyjna gospodarka". MTI powstaną w miejscu dawnych Zakładów Przemysłu Bawełnianego.
Pierwszaki z Bujen ślubowały
W szeregi Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Wincentego Witosa w Bujnach przyjęci zostali nowi uczniowie. Dyrektor szkoły Sławomir Piętakiewicz wraz z młodzieżą przygotował musztrę pokazową, którą poprowadził uczeń klasy III LOP Łukasz Janiszewski.
Przegrały mecz, straciły najlepszą zawodniczkę
Kolejna porażka Piotrcovii. Tym razem nasze zawodniczki przegrały z mistrzem Polski Selgrosem Lublin 19-28. Groźnie wyglądającej kontuzji ręki doznała najskuteczniejsza zawodniczka Piotrcovii Agata Wypych.
01.09.2016 14:53
Nauczyciele, rodzice, dziadkowie, dzieci, a wśród nich przede wszystkim pierwszoklasiści, bo to ich święto, zgromadzili się się w amfiteatrze miejskim, by wziąć udział w koncercie "Pierwsza klasa - w krainie szkoły". Piotrkowskie pierwszaki złożyły ponadto wstępne ślubowanie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc