Artykuły do tagu: Sledztwo

Sprawdzą kto upublicznił film z wypadku
Prokuratura sprawdzi kto upublicznił film z miejskiego monitoringu, który zarejestrował moment potrącenia 81-letniego mieszkańca Piotrkowa. Zapis z kamer został prawdopodobnie wyniesiony nielegalnie z piotrkowskiej komendy Straży Miejskiej.
Śledztwo w sprawie karambolu trwa
Do 27 października wydłużono postępowanie wyjaśniające przyczyny powstania katastrofy w ruchu lądowym na autostradzie A1. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 26 stycznia na obu nitkach tej trasy.
Gmina straciła 10 mln. Fundacja pod lupą prokuratury
Kleszczów stracił 10 mln złotych w wyniku działalności Fundacji Rozwoju tej gminy. Tak wynika z ustaleń Najwyższej Izby Kontroli i prokuratury. Chodzi o niekorzystny obrót nieruchomościami i politykę wynagrodzeń.
Prokuratura w Piotrkowie wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia prezydenta Polski
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego znieważenia prezydenta Polski. Czynu tego miał się dopuścić mieszkaniec naszego miasta.
Włamanie do firmy kurierskiej w Piotrkowie
W piątek (9 grudnia) nieznany sprawca włamał się do siedziby firmy DHL w Piotrkowie.
Bełchatów. Prezydent i prezes na cenzurowanym
Prokuratura Okręgowa wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez prezydent Bełchatowa Mariolę Czechowską i prezesa spółki WODKAN Piotra Kopka.
Czy piotrkowscy urzędnicy nie dopełnili obowiązków?
Piotrkowska prokuratura wszczęła śledztwa po doniesieniu, jakie złożyła Najwyższa Izba Kontroli. Chodzi o raport NIK-u dotyczący wydatków na promocję miasta.
Prokuratura umorzyła postępowanie ws. zniszczenia polichromii
Postępowanie w sprawie zniszczenia zabytku w postaci malowideł ściennych w kościele akademickim Panien Dominikanek w Piotrkowie, prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Piotrkowie, zostało umorzone. Biegły uznał, że zniszczenia są niewielkie.
Nie będzie śledztw w sprawie ks. Bochyńskiego
Radomszczańska prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa przeciwko księdzu Ireneuszowi Bochyńskiemu. Sprawa dotyczyła aż czterech wątków.
Ks. Bochyński miał sprawę w prokuraturze w Łodzi
Postępowanie prokuratorskie dotyczące sprawy o charakterze seksualnym, w którym przewijało się nazwisko księdza Ireneusza Bochyńskiego prowadzone było w 1999 roku - potwierdziła prokuratura Łódź-Polesie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc