Artykuły do tagu: SimaRe

Piotrków filmowy - w piosence i ...
5 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie odbędzie się koncert "Piotrków filmowy - w piosence i w tańcu”.
Sukces grupy Simare MAXI na turnieju w Krakowie
Br±zowy medal w kategorii Pom Dance Elite Junior podczas Grand Prix Polski cheerleaders zdobyła piotrkowska grupa Simare MAXI.
Edukacja przez sztukę w CIKD
„¦piewaj z mam±, ¶piewaj z tat±” to nazwa koncertu, który odbędzie się w pi±tek 19 maja w Centrum Idei ku Demokracji. Pocz±tek o godzinie 19:00.
Sukcesy piotrkowskich wokalistów
W miniony weekend zakończyły się ogólnopolskie eliminacje do 38. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Jest to największe tego typu wydarzenie muzyczne w Europie. W tym roku w eliminacjach do festiwalu wzięła udział rekordowa liczba 420 wykonawców, solistów, duetów i zespołów wokalnych. W gronie wyróżnionych znaleĽli się młodzi piotrkowscy wokali¶ci ze Stowarzyszenia SimaRe „Edukacja przez Sztukę”.
Sukcesy piotrkowskich wokalistów
W ko¶ciele Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie odbyło się uroczyste podsumowanie Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Przesłuchania konkursowe Festiwalu odbyły się jeszcze w grudniu 2016 r. w sali widowiskowej bełchatowskich Gigantów Mocy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc