Artykuły do tagu: Seniorzy

Tłumy na  IV „Przystanku 60+” Łódzkiego Domu Kultury
W piątek, 30 czerwca,Łódzki Dom Kultury zmienił się w wielką galerię sztuki, a wszystko to za sprawą IV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”, którego tematem było malarstwo oraz rzeźba.
Kilkaset osób wystąpiło podczas finału III „Przystanku 60+” Łódzkiego Domu Kultury
Teatr „Boczny Tor” oraz Kabaret Trzeciaki zostali nagrodzeni podczas III Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”, zorganizowanego przez Łódzki Dom Kultury.
620 uczestników, wspaniała atmosfera, czyli II Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”
Chór Radość Życia z Piotrkowa Trybunalskiego zajął III miejsce w czasie II Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”, zorganizowanego przez Łódzki Dom Kultury.
Widzisz? Reaguj! Jeden telefon może uratować czyjeś życie
W ciągu ostatniej doby w Polsce z powodu wychłodzenia zmarło 7 osób. Od 1 listopada w całym kraju życie straciły w ten sposób 53 osoby. Nie przechodźmy obojętnie obok człowieka śpiącego na ławce.
Starsza kobieta błąkała się po radomszczańskim osiedlu w samej koszuli nocnej. Policjanci pomogli zagubionej mieszkance, po tym jak odebrali telefoniczną informację od przypadkowego świadka. To dowód na to, że jeden telefon może uratować komuś życie.
Przystanek 60+, czyli seniorzy w akcji w Łódzkim Domu Kultury
Konkursy plastyczne, muzyczne i teatralne, Wojewódzka Karta Kulturalna, wycieczki po województwie, plenery malarskie, akcje artystyczne i wiele innych atrakcji to nowa propozycja Łódzkiego Domu Kultury dla środowiska seniorów.
180 osób uczestniczyło w spotkaniu z policjantami, którzy przestrzegali, jak nie paść ofiarą oszustów działających metodą” na wnuczka”, „ na policjanta”, „na akwizytora”, na... wyobraźnia przestępców jest pod tym względem nieograniczona.
Niemieccy instruktorzy w OEA
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie ma duże doświadczenie w edukacji artystycznej dorosłych. Dla swoich podopiecznych (Klub Seniora) organizuje różnorodne warsztaty (decoupage/ceramiczne, komputerowe, fotograficzne, plastyczne, kabaretowe, teatralne, wokalne, taneczne).
Wystawa prac seniorów w galerii Focus
Focus Mall zaprasza (od 16 do 28 czerwca) na wystawę prac plastycznych, których autorami są podopieczni Klubu Seniora w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Ekspozycję będzie można zwiedzać w godzinach pracy galerii w jej reprezentacyjnej części obok fontanny.
Sukces seniorów z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK
Seniorzy z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK zdobyli podium w XVIII Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniora 2015 w Koluszkach.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc