Artykuły do tagu: Sejf

Festyn na pożegnanie lata w Piotrkowie
Sportowo-muzyczny festyn kończący sezon letni odbędzie się w najbliższą sobotę na parkingu przy ul. Słowackiego 66 w Piotrkowie. Organizatorzy zapraszają na pokazy fitness, degustacje, koncerty i dyskotekę. Będzie też przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz Marysi Krak.
Pożegnanie wakacji w stylu latino. Z Timbailą
Imprezy w stylu latino organizowane przez piotrkowską szkołę Timbaila to dzisiaj prawdziwa marka. Najbliższa odbędzie się w sobotę 9 września w klubie Sejf.
 Sax Live Music Show w klubie Sejf
Tego typu imprezy w innych miastach cieszą się coraz większą popularnością. W Piotrkowie dyskotekę z didżejem, ale i saksofonistą organizuje klub Sejf.
Impreza w stylu latino z gwiazdami
Bachata, kizomba i salsa będą królować na sobotniej imprezie w piotrkowskim klubie Sejf. A będzie to impreza szczególna.
02.07.2017 16:50
Klubowa noc z saksofonem
Na noc z klubowymi przebojami w towarzystwie saksofonu zaprasza piotrkowski klub Sejf. Impreza odbędzie się w piątek 7 lipca.
Gwiazdy YouTube w Piotrkowie
To prawdziwe gwiazdy internetu. Ich przeróbki znanych przebojów miały kilkadziesiąt milionów odsłon w serwisie YouTube. W piątek 16 czerwca Chwytaka i DJ-a Wiktora będzie można zobaczyć i posłuchać w piotrkowskim klubie Sejf. Dobra zabawa gwarantowana.
Nowator wystąpi w Sejfie
Najpopularniejszy przedstawiciel łagodniejszej odmiany polskiego hip-hopu po raz pierwszy zaprezentuje się w Piotrkowie. Nowator w najbliższy piątek wystąpi w piotrkowskim klubie Sejf. Początek o godzinie 21.00.
Wystąpił przed Mariah Carey. W piątek zagra w Piotrkowie
Jego utwory zdobywały szczyty list przebojów. Nie tylko polskich. Gromee, krakowski didżej, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów w piątek 12 maja wystąpi w klubie Sejf.
Plateau - twórcy
Mają na koncie pięć płyt i współpracę z Martyną Jakubowicz, Renatą Przemyk, Wojciechem Waglewskim, Adamem Nowakiem (Raz Dwa Trzy) czy Lechem Janerką. Zespół Plateau 28 kwietnia po raz pierwszy wystąpi w Piotrkowie.
Koncert mocnych brzmień -
Wielbicieli mocnego, bardzo mocnego uderzenia, na tę imprezę specjalnie zapraszać nie trzeba. W piotrkowskim klubie Sejf odbędzie się czwarta edycja "Vulgar night".

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc