Artykuły do tagu: Sejf

Trybunał Leauge Piotrków. II runda za nami
W piątek i w sobotę w klubie SEJF odbyły się kolejne rozgrywki w ramach TRYBUNAŁ LEAUGE PIOTRKÓW czyli Miejsko – Powiatowej Ligi Trambambuły.
Amerykański zespół zagra w Piotrkowie
Amerykański zespół Richmond Road Band wystąpi w naszym regionie. Najpierw w Piotrkowie, potem w Tomaszowie Mazowieckim.
22.05.2018 07:10
Atrakcje na Dzień Matki
Dzień Matki to nie tylko prezenty od dzieci. To także klubowe atrakcje. Kilka oferuje piotrkowski klub Sejf.
Charytatywny koncert w Sejfie
Dwa rockowe zespoły zagrają w najbliższy piątek w ogródku klubu Sejf. Wstęp na koncert grup Follow The Noise i The Pewex jest bezpłatny, ale organizatorzy będą zbierać pieniądze na szczytny cel.
Kolejne mecze w Trybunał League Piotrków
26 maja swoje rozgrywki zainaugurowała Miejsko - Powiatowa Liga Trambambuły. O zwycięstwo powalczy 13 dwuosobowych zespołów. Finał 29 września. Zawody rozgrywane będą w piotrkowskim Klubie SEJF. Kolejne mecze 15 i 16 czerwca.
14.05.2018 06:21
Hip-hop w ogródku
Ośmiu młodych hiphopowców z różnych stron Polski przyjedzie do Piotrkowa, by wystąpić na jednym koncercie. To już w najbliższą sobotę w ogródku klubu Sejf. Wstęp bezpłatny.
Impreza w klimacie dawnych lat
Wielkie przeboje lat 80. i 90. z czterema prezenterami, konkursy z nagrodami oraz grillowy poczęstunek - tak zapowiada się kolejna odsłona Pewex Party w klubie Sejf. Początek 11 maja o 20.00.
Był turniej, teraz będzie liga
Cezary Rudnicki i Jakub Łopusiewicz wygrali Trybunał Cup, czyli otwarty turniej w trambambule jaki odbył się 2 maja w piotrkowskim klubie Sejf.
Trybunał Cup w Sejfie. Turniej Trambambuły
2 maja w Klubie Sejf w Piotrkowie odbędzie się TRYBUNAŁ CUP czyli Otwarty Turniej Trambambuły. Początek o 19:00.
Trzy zespoły na jednej scenie
Trzy młode, grające różną muzykę zespoły wystąpią w Piotrkowie już w najbliższą sobotę. Koncert odbędzie się w ogródku klubu Sejf.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat