Artykuły do tagu: Samobojstwo

Policjanci ściągnęli desperata z torów
Błyskawiczna interwencja policjantów uratowała życie 22-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa. Mężczyzna został ściągnięty z torowiska tuż przed jadącym pociągiem. Niestety jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy zdążył się okaleczyć. Policjanci odebrali mu nóż, założyli opatrunek na krwawiącą rękę i przekazali załodze pogotowia ratunkowego.
W ostatniej chwili uratowali desperatkę
64-letnia mieszkanka Tomaszowa Mazowieckiego próbowała odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili zdjęli założoną na jej szyję pętlę. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.
Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę
Mężczyzna chciał powiesić się na słupie oświetleniowym. Natychmiastowa reakcja policjantów pomogła w uniknięciu tragedii.
Policyjny pies odnalazł chłopaka, który zamierzał popełnić samobójstwo
Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację o zaginięciu 19-latka, chłopak prawdopodobnie zażył dopalacze. Rodzinie mówił o zamiarze popełnienia samobójstwa. Został odnaleziony w opuszczonym budynku w lesie, gdzie siedział na dachu. Wytropił go policyjny pies.
Zostawił list pożegnalny, wyszedł z domu...
... a zaniepokojona rodzina wezwała policję. Dzięki intensywnym poszukiwaniom prowadzonym przez mundurowych udało się zapobiec tragedii - policjanci odnaleźli 47-letniego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo.
Kolejne samobójstwo w Piotrkowie?
Ciało 26 –letniego mężczyzny znaleziono w sobotę ok. 14:00 przed jednym z bloków przy ul. Słowackiego w Piotrkowie. Przyczyną śmierci mogło być samobójstwo.
Podłożył ogień a później się powiesił
57- letni mężczyzna spowodował pożar we własnym domu, a później poszedł się powiesić. Sprawca zmarł, a jego rodzinie nic się nie stało.
Stała na moście i krzyczała, że się zabije
Policjanci z Sulejowa uratowali kobietę, która chciała popełnić samobójstwo. Desperatka próbowała skoczyć z mostu na rzece Pilicy. Pomoc mundurowych przyszła w samą porę.
Uratowali niedoszłego samobójcę
Do dyżurnego policji zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że chce popełnić samobójstwo.
Uratowali życie 59-latkowi
Do jednego z mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego zadzwonił jego 59-letni znajomy i powiedział, że chce popełnić samobójstwo. Tomaszowianin poinformował policję.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc