Artykuły do tagu: RynekTrybunalski

Atak na choinkę w wigilijną noc
W wigilijną noc dyżurny Straży Miejskiej obsługujący monitoring zauważył przy szopce w Rynku Trybunalskim kilku mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich zaczął... wspinać się po konstrukcji choinki.
Zapachniało świętami. Dziesiąta wigilia miejska w Rynku Trybunalskim
Były pierogi, zupa grzybowa, świąteczne życzenia i ciepła, serdeczna atmosfera. Piotrkowianie już po raz dziesiąty spotkali się w Rynku Trybunalskim na miejskiej wigilii.
Bombki w koronkach i domki w bombkach czyli piotrkowski jarmark świąteczny
W Rynku Trybunalskim trwa jarmark świąteczny, tradycyjnie można tam kupić m.in. bombki choinkowe, a także choinki i aniołki. W sobotę zakupy będzie można robić do godziny 18.00, a w niedzielę od 10.00 do 15.00.
800 pierogów na 800-lecie Piotrkowa
Wspólne kolędowanie, uliczne jasełka, 800 porcji pierogów i mnóstwo niespodzianek – tak wyglądać będzie niedzielne (17 grudnia) przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim.
Choinka rozbłyśnie na Mikołajki
W Mikołajki (6 grudnia) o godz. 17.00 w Rynku Trybunalskim rozbłyśnie miejska choinka.
Żywy napis w Rynku Trybunalskim
Uczniowie piotrkowskich szkół utworzyli w środę żywy napis „800 LAT” podczas happeningu zorganizowanego w Rynku Trybunalskim.
W poniedziałek happening historyczny
Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego zaprasza 16 października o godz. 13.30 do parku im. ks. Józefa Poniatowskiego w Piotrkowie na happening historyczny „Piotrków Trybunalski - centrum myśli i działań niepodległościowych w czasie I wojny światowej”.
Mapping w Rynku Trybunalskim
Czwartą część niesamowitego widowiska świetlno-dźwiękowego mogli oglądać piotrkowianie w Rynku Trybunalskim. "800 lat Piotrkowa - dzieje w kalejdoskopie" to trójwymiarowa opowieść o historii miasta.
Sprawa miłości w Rynku Trybunalskim
„Po-słowie w Piotrkowie, czyli sprawa miłości” to spektakl plenerowy z udziałem polskich aktorów filmowych, telewizyjnych i teatralnych, wśród nich takie gwiazdy jak Dominika Ostałowska, Adam Cywka, Mirosław Zbrojewicz, a w rolach głównych Magdalena Różańska i Antoni Pawlicki.
Przed nami ostatnia część mappingu
Zaprezentowano już trzy części trójwymiarowego widowiska przedstawiającego dzieje Piotrkowa Trybunalskiego. W sobotę, 30 września, premiera czwartej, ostatniej części prezentacji "800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat