Artykuły do tagu: Ranking

Wolbórz na czele rankingu
Gmina Wolbórz najbogatszą gminą według rankingu Ministerstwa Finansów. Podstawą rankingu jest dochód gminy w przeliczeniu na mieszkańca.
„Perspektywy” opublikowały ranking szkół. Jak wypadły placówki z Piotrkowa?
168. miejsce w kraju (15 w województwie łódzkim) zajęło I LO w Piotrkowie w kolejnym rankingu miesięcznika „Perspektywy”. To najwyższa lokata spośród piotrkowskich liceów, ale jednocześnie spadek o 11 miejsc w porównaniu z poprzednim rokiem.
Świąteczne piosenki od 6 grudnia umilają ostatnie tygodnie oczekiwania na Boże Narodzenie. Czy tylko umilają? Nie tylko. Często także denerwują.
Ranking najlepszych szpitali. Na którym miejscu placówka z Piotrkowa?
Sześć placówek medycznych z naszego województwa znalazło się w rankingu najlepszych szpitali 2016, opracowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”.
Plebiscyt na ulubionego nauczyciela
Jakich nauczycieli pamiętamy po latach? Tych wymagających, którzy dali nam się we znaki, czy raczej takich traktujących uczniów bardziej po partnersku? Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie-zabawie.
Ranking
Piotrków zajął 13 miejsce wśród miast na prawach powiatu w rankingu wydatków inwestycyjnych samorządów w latach 2013-2015 pisma "Wspólnota".
 Jan Dziemdziora najpopularniejszym piotrkowskim radnym
Wprawdzie to tylko zabawa, ale jej wyniki z pewnością o czymś świadczą. W radiowym Maglu przeprowadzono ranking na najpopularniejszego piotrkowskiego radnego.
Ranking piotrkowskich lekarzy
Wprawdzie to tylko zabawa i nie można na jej podstawie wyciągać poważniejszych wniosków, ale jednak kilkadziesiąt osób wzięło w niej udział. W radiowym Maglu zorganizowano ranking najpopularniejszych lekarzy w Piotrkowie.
Opublikowali ranking szkół. Na którym miejscu licea i technika z Piotrkowa?
Miesięcznik "Perspektywy" opublikował właśnie Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. Sprawdź, jak wypadły licea i technika z naszego regionu!
Na portalu podsumowaliśmy 2015 rok.
Co się działo się na portalu w minionym roku ? Odpowiedź poniżej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc