Artykuły do tagu: Radziszewska

Będą dmuchać przed wejściem na mównicę?
Paweł Kukiz, lider ugrupowania Kukiz'15 przedstawił pomysł, aby posłowie przed zabraniem głosu na sejmowej mównicy zostali przebadani alkomatem.
Ponad 200 uczestników Piotrkowskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego
Piotrkowski Rodzinny Rajd Rowerowy odbywa się już po raz 18. Na starcie pojawiło się ponad 200 uczestników. To impreza rekreacyjna organizowana przez posłankę Elżbietę Radziszewską, promująca jazdę na rowerze i aktywny wypoczynek. Uczestnicy tym razem wybrali się do Centrum Piłkarskiego PTAK w Gutowie Małym.
Podwójne weto prezydenta – komentarze posłów
Prezydent Andrzej Duda podjął w poniedziałek decyzję o zawetowaniu dwóch ustaw - o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Pytamy posłów z regionu jak oceniają decyzję głowy państwa.
Posłanka Radziszewska o podwyżce cen paliw
W środę Sejm zajął się pierwszym czytaniem poselskiego projektu ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych oraz o zmianie niektórych innych ustaw. Posłanka Elżbieta Radziszewska z naszego okręgu wyborczego zabrała głos podczas tego posiedzenia parlamentu.
PiS nienawidzi samorządów? Posłanka PO ostro o zmianach w ordynacji wyborczej
Elżbieta Radziszewska, posłanka naszego okręgu z ramienia PO ostro skrytykowała na naszej antenie działania obozu rządzącego. Na kongresie PiS w Przysusze Jarosław Kaczyński zapowiedział zmiany w ordynacji wyborczej.
Co dalej z polską edukacją? Klub Obywatelski zaprasza
W dyskusji na temat teraźniejszości i przyszłości polskiej oświaty udział wezmą m.in. przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz, była minister edukacji w rządzie PO – PSL Krystyna Szumilas oraz poseł Elżbieta Radziszewska.
Posłanka PO krytykuje posła PiS
Elżbieta Radziszewska, posłanka PO Ziemi Piotrkowskiej krytykuje innego parlamentarzystę z okręgu nr 10 czyli Antoniego Macierewicza (PIS), obecnie ministra obrony narodowej. Jej zdaniem wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości szkodzi wojsku i Polsce.
Absolwenci szkół technicznych odebrali wyróżnienia
23 laureatów, absolwentów średnich szkół technicznych b. województwa piotrkowskiego otrzymało w sobotę wyróżnienia i nagrody w 10-tej edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP. Uroczystość zorganizowano w siedzibie NOT w Piotrkowie.
Posłanka Radziszewska zorganizowała spotkanie w sprawie przychodni nr 5
Sprawą przychodni przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie zainteresowała się piotrkowska posłanka PO Elżbieta Radziszewska. Była wicemarszałek zaprosiła do dyskusji podczas czwartkowego spotkania w Urzędzie Miasta przedstawicieli władz województwa, magistratu, starostwa, obu piotrkowskich szpitali.
Opozycja gra wypadkiem premier w Oświęcimiu?
- Czy Platforma Obywatelska nie przesadza z wykorzystywaniem wypadku premier Beaty Szydło do celów politycznych? - pytał na naszej antenie jeden ze słuchaczy poseł Elżbietę Radziszewską. - To nieporozumienie, nie mieliśmy wpływu na ten wypadek, ale kontrowersji jest coraz więcej i musimy głośno o to pytać - odpowiadała.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc