Artykuły do tagu: Radio

Szkolne radio już nadaje
Radiowęzeł w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 już działa. Szkolna rozgłośnia umila uczniom czas w czasie przerw między lekcjami.
Nowa ambasador Węgier w Radiu Strefa FM
Orsolya Zsuzsanna Kovács, nowa ambasador Węgier była gościem poniedziałkowego programu „O tym się mówi” w Radiu Strefa FM. Rozmowa dotyczyła m.in. głosowania w sprawie wyboru Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej i zbliżających się Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, które odbędą się w Piotrkowie.
Dziennikarze Strefy FM o radiu od kuchni
Artur Wolski, szef działu informacyjnego Radia Strefa FM, Marcin Cecotka – znany słuchaczom m.in. z prowadzenia radiowego „Magla” oraz Darek Wojtysiak – prowadzący Strefę Aktualnych Hitów odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Piotrkowie. Z okazji Światowego Dnia Radia odbyło się tam spotkanie właśnie z radiowcami.
Spotkanie z okazji Światowego Dnia Radia
Z okazji Światowego Dnia Radia 15 lutego w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie odbędzie się spotkanie z dziennikarzami Radia Strefa FM.
Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.
Mogą wystąpić problemy z emisją Strefy FM
Od kilku dni studio emisyjne Strefy FM wygląda tak, jakby wybuchły w nim wszystkie sylwestrowe fajerwerki. Na szczęście nic złego się nie dzieje, to tylko remont tak zwanego S1.
Świąteczne wydanie Magla
W wigilijny poranek gośćmi świątecznego wydania programu Magiel byli przedstawiciele sportu, biznesu oraz lokalnych mediów. Rozmawialiśmy o okresie świąteczno-noworocznym. Gościliśmy piłkarki ręczne Piotrcovii pochodzące z krajów byłej Jugosławii, które opowiadały m.in jak wyglądają święta w ich ojczyznach: Czarnogórze i Macedonii. Był również ukrainski szczypiornista, występujący od ponad 10 lat w Polsce, Dmytro Zinczuk ( MKS Piotrkowianin).
Rock, radio, koncerty - jak wyglądał muzyczny Piotrków lat 80. i 90.?
Okres niemal dwudziestu lat działalności miejskich zespołów rockowych opisuje książka-album "Piotrkowski Underground Muzyczny". Ukazała się kilka dni temu.
Więźniowie słuchają Magla i disco polo
Trzy telewizory, komputer, akwarium, rybki - miło, jak w domu. Tyle, że to nie dom a Areszt Śledczy przy ul. Wroniej w Piotrkowie Trybunalskim. A tak wygląda siedziba więziennego radiowęzła. Jaka muzyka rządzi na Wroniej? Oczywiście disco polo.
03.09.2016 13:48
Konkurs wiedzy o Dyzmie
Kilkunastu mieszkańców Piotrkowa i okolic wzięło udział w teście wiedzy o książce Tadeusza Dołęgi Mostowicza "Kariera Nikodema Dyzmy". Test był finałem radiowego cyklu "Powieść na lato". Dyzmę na żywo czytał Krzysztof Kamiński.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc