Artykuły do tagu: Radio

Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.
Mogą wystąpić problemy z emisją Strefy FM
Od kilku dni studio emisyjne Strefy FM wygląda tak, jakby wybuchły w nim wszystkie sylwestrowe fajerwerki. Na szczęście nic złego się nie dzieje, to tylko remont tak zwanego S1.
Świąteczne wydanie Magla
W wigilijny poranek gośćmi świątecznego wydania programu Magiel byli przedstawiciele sportu, biznesu oraz lokalnych mediów. Rozmawialiśmy o okresie świąteczno-noworocznym. Gościliśmy piłkarki ręczne Piotrcovii pochodzące z krajów byłej Jugosławii, które opowiadały m.in jak wyglądają święta w ich ojczyznach: Czarnogórze i Macedonii. Był również ukrainski szczypiornista, występujący od ponad 10 lat w Polsce, Dmytro Zinczuk ( MKS Piotrkowianin).
Rock, radio, koncerty - jak wyglądał muzyczny Piotrków lat 80. i 90.?
Okres niemal dwudziestu lat działalności miejskich zespołów rockowych opisuje książka-album "Piotrkowski Underground Muzyczny". Ukazała się kilka dni temu.
Więźniowie słuchają Magla i disco polo
Trzy telewizory, komputer, akwarium, rybki - miło, jak w domu. Tyle, że to nie dom a Areszt Śledczy przy ul. Wroniej w Piotrkowie Trybunalskim. A tak wygląda siedziba więziennego radiowęzła. Jaka muzyka rządzi na Wroniej? Oczywiście disco polo.
03.09.2016 13:48
Konkurs wiedzy o Dyzmie
Kilkunastu mieszkańców Piotrkowa i okolic wzięło udział w teście wiedzy o książce Tadeusza Dołęgi Mostowicza "Kariera Nikodema Dyzmy". Test był finałem radiowego cyklu "Powieść na lato". Dyzmę na żywo czytał Krzysztof Kamiński.
Kolejna odsłona Letniego Studia Strefy FM. W czwartek 28 lipca nasz reporter odwiedził gminę Gorzkowice. Radiowy namiot Strefy FM gościł osoby, które swoją inicjatywą nie pozwalają mieszkańcom gminy się nudzić. Pomimo wakacji w Gorzkowicach wiele się dzieje, a co najważniejsze nie brakuje osób angażujących się w nowe projekty.
Radio Strefa FM na Podklasztorzu
Plenerowe, letnie studio Radia Strefa FM pojawiło się w czwartek 21 lipca na Podklasztorzu. Reporter ze swoimi gośćmi rozmawiał o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości gminy Sulejów.
Czy będą rozdawać mydełka w autobusach MZK?
Na ciekawy pomysł wpadła jedna ze słuchaczek Magazynu Magiel na antenie Radia Strefa FM. Podczas audycji zaproponowała, aby w autobusach MZK rozdawać … mydełka.
IX Dni Gorzkowic rozpoczęte!
Wiele atrakcji czeka na tych, którzy w sobotę i niedzielę zjawią się na stadionie w Gorzkowicach. W ten weekend bowiem po raz dziewiąty gmin świętować będzie swoje dni. W tym roku królować będzie disco.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc